Jaworzyna Krynicka- Hotel Beata *** Muszyna oraz Biuro Podróży VARIUSTUR zapraszają na uroczysty pobyt świąteczno sylwestrowo noworoczny 2017/2018 – Narty/snowboard Muszyna-Szczawnik DWIE DOLINY – Jaworzyna Krynicka 7 DNI

//Jaworzyna Krynicka- Hotel Beata *** Muszyna oraz Biuro Podróży VARIUSTUR zapraszają na uroczysty pobyt świąteczno sylwestrowo noworoczny 2017/2018 – Narty/snowboard Muszyna-Szczawnik DWIE DOLINY – Jaworzyna Krynicka 7 DNI
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Jaworzyna Krynicka- Hotel Beata *** Muszyna oraz Biuro Podróży VARIUSTUR zapraszają na uroczysty pobyt świąteczno sylwestrowo noworoczny 2017/2018 – Narty/snowboard Muszyna-Szczawnik DWIE DOLINY – Jaworzyna Krynicka 7 DNI

2018-04-19T20:36:15+00:00

Jaworzyna Krynicka Narty Snowboard

Narty Snowboard Muszyna – Wierchomla – Jaworzyna Krynicka

Jaworzyna Krynicka Narty Snowboard

Hotel Beata *** położny jest w na południu Polski, na pograniczu polsko-słowackim w dolinie rzeki Poprad. Hotel Beata *** dysponuje 32 komfortowymi pokojami i apartamentami hotelowymi mogącymi pomieścić do 75 osób.

Hotel Beata*** położony w uzdrowisku Muszyna-Złockie zaprasza na wypoczynek w niepowtarzalnej atmosferze.

To u nas Klienci mają na „wyciągnięcie ręki” cudowne krajobrazy, górskie szlaki, baseny, wyciągi narciarskie i bujne lasy.

Hotel Beata*** swoim Gościom oferuje:

 • klimatyzowane pokoje 1-, 2-, 3- osobowe oraz apartamenty
 • studia rodzinne
 • zielony ogród, możliwość grillowania
 • mini SPA
 • drink bar
 • salę restauracyjną
 • plac zabaw dla dzieci
 • w pobliżu: stadnina koni, ścieżki rowerowe, przejście graniczne (Słowacja), kolej gondolowa i szynowa, baseny termalne, pełnowymiarowa sala gimnastyczna, boisko do piłki siatkowej, plażowej, nożnej i ręcznej, korty tenisowe.

   

  Hotel Beata  w Muszynie Złockim *** oraz Biuro Podróży VARIUSTUR zapraszają na uroczysty pobyt świąteczno  sylwestrowo noworoczny  2017/2018

  Muszyna to idealne miejsce dla miłośników białego szaleństwa!

  Muszyna-Szczawnik DWIE DOLINY

  nowy wyciąg krzesełkowy połączony ze stacją narciarską Wierchomla 15 tras zjazdowych (łączna długość: 15 km) jeden skipass na wszystkie trasy (Wierchomla + Szczawnik)

W tym roku znowu zrobimy spore zamieszanie na stoku w Muszynie. Spotykamy się na szczycie Szczawnika i urządzamy narciarską paradę z pochodniami. Do dyspozycji kilkadziesiąt pochodni. Mile widziane wariackie przebrania i dobre humory

Kolej Gondolowa na Jaworzynę Krynicką jest najdłuższą i najnowocześniejszą kolejką tego typu w Polsce.
Jaworzyna Krynicka oferuje 8 tras o różnym stopniu trudności i długości w tym 2 dla dzieci Wszystkie trasy w zależności od potrzeb są sztucznie dośnieżane. Klejnotem na Jaworzynie jest „ fisowska jedynka ” najdłuższa w Polsce oświetlona trasa narciarska o długości ponad 2,6 km. Na szczycie Jaworzyny liczne bary, dostępne są leżaki, gdzie na tarasie widokowym można wygrzewać się w słońcu, podziwiać piękne widoki i wypoczywać.

Narty Snowboard Muszyna – Wierchomla – Jaworzyna Krynicka

Narty Snowboard Muszyna. Wierchomla. Jaworzyna Krynica.

Beskidzkie szczyty kuszą narciarzy, wartki nurt Popradu to spełnienie marzeń kajakarzy, zdrowy mikroklimat i bogactwo wód mineralnych pozwoli zadbać o zdrowie. Piękna okolica i bliskość do granicy słowackiej otwiera liczne możliwości zwiedzania.
Zamieszkaj w sercu Popradzkiego Parku Krajobrazowego, korzystaj z licznych opcji aktywnego wypoczynku, z relaksuj się w hotelowym miniSpa i rozpieszczaj podniebienie regionalną kuchnią

Hotel Beata ***
Nowoczesny obiekt hotelowo-konferencyjny położony w Uzdrowisku Muszyna -Złockie, na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego.
Zakwaterowanie:
Pojemność obiektu to 31 komfortowych pokoje 1-, 2 i 3 osobowe i 2 apartamenty z całkowita pojemnością 70 osób. Klimatyzowane pokoje wyposażone w bezprzewodowy Internet, telefon, TV SAT i sejf, cześć pokoi z możliwością dostawki. Dodatkowo apartamenty dwupokojowe z dwoma łazienkami (jedna z prysznicem, druga z wanną z hydromasażem).
Wyżywienie:
śniadania – bufet, obiadokolacje wybór z menu z 3 dań.
Do dyspozycji Gości:
restauracja do 100 os, mini-bar, zaplecze konferencyjne – trzy sale konferencyjne 50, 40,40 miejsc, kompletnie wyposażone (sprzęt multimedialny, wideokonferencyjny, WI-FI), parking, dla najmłodszych zielony ogród.BAZA SPA: sauna turecka i sucha, natryski wrażeń, fala termiczna. W bliskiej odległości dodatkowo płatny Park Wodny, zabiegi SPA, grota solna, kręgielnia, bilard, kort tenisowy, siłownia, boisko do piłki plażowej.

Kolej Gondolowa na Jaworzynę Krynicką jest najdłuższą i najnowocześniejszą kolejką tego typu w Polsce.
Jaworzyna Krynicka oferuje 8 tras o różnym stopniu trudności i długości w tym 2 dla dzieci Wszystkie trasy w zależności od potrzeb są sztucznie dośnieżane. Klejnotem na Jaworzynie jest „ fisowska jedynka ” najdłuższa w Polsce oświetlona trasa narciarska o długości ponad 2,6 km. Na szczycie Jaworzyny liczne bary, dostępne są leżaki, gdzie na tarasie widokowym można wygrzewać się w słońcu, podziwiać piękne widoki i wypoczywać

Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla położona jest na malowniczych północno-zachodnich stokach Pustej Wielkiej (1062 m n.p.m.). Jest zaliczana do czołówki najnowocześniejszych i najdynamiczniej rozwijających się ośrodków narciarskich w Polsce. Zajmuje powierzchnię ponad 100 ha i jako pierwsza w Polsce zapewniła połączenie dwóch miejscowości systemem wyciągów – Wierchomlę i Muszynę-Szczawnik. Śnieg utrzymuje się od listopada do kwietnia, a temperatura jest o 4 stopnie niższa, niż w pobliskich miejscowościach.

1 DZIEŃ Wyjazd z miejsca zbiórki nocny przejazd do Muszyny    ,, integracja”  w autokarze , busie lub minibusie

2 DZIEŃ  przyjazd dla chętnych  jazda na nartach  na stokach Jaworzyny Krynickiej

3 DZIEŃ– jazda na stokach Jaworzyny Krynickiej , wyjazdy na dyskotekę  na imprezy do Krynicy Zdroju

4- 5  DZIEŃ – jazda na stokach Jaworzyny Krynickiej

6 – 7   DZIEŃ – jazda na  Jaworzyny Krynickiej Wyjazd i  powrót przyjazd  do miejsca zbiórki.

Transport

Przejazd odbędzie się 9 osobowym, klimatyzowanym minibusem wraz z bagażnikiem dachowym na narty ( 8 osób + kierowca / pilot ), bus lub autokar

ŚWIADCZENIA:
transport autokarem / video, klimatyzacja, cafe – bar, wc  , busem lub minibusem

zakwaterowanie pokoje 2,3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym
wyżywienie śniadania / stół szwedzki / i obiadokolacja serwowana
opieka pilota
opieka pedagogiczna / w przypadku dzieci bez rodziców
1 wejście do Aquaparku w sąsiednim hotelu ****
Przechowalnia sprzętu narciarskiego
Sanki, stół bilardowy, gry planszowe
Biesiadę z grzańcem w Altanie Myśliwskiej w Nowy Rok z muzyką
ubezpieczenie NNW 5000 zł

DODATKOWO PŁATNE;
opłaty za wyciągi w zależności od rodzaju karnetu min. od 200 zł … za 7 dni Rabaty Grupowe
ubezpieczenie narciarskie SKI
instruktor narciarski, snowboardowy.
możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu
składka na TFG 10 zł za osobę 
opłata klimatyczna ok 4 zł za każdy dzień

Narty Snowboard Muszyna – Wierchomla – Jaworzyna Krynicka

Jaworzyna Krynicka Narty Snowboard

 

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku!

Drogi Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Co to są dane osobowe oraz jakie dane przetwarzamy?

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Administratorem Państwa danych osobowych jest:
P.H.U. VARIUS BOGDAN UHRYN BIURO PODRÓŻY VARIUSTUR
ul. 1 Maja 14
82-300 Elbląg
Numer NIP: 578-012-71-72

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

Państwa dane osobowe pozyskane w związku z zawarciem umowy/wypełnionym formularzem jak i w trakcie wykonania umowy, będą przetwarzane w następujących celach:

 • realizacjiusług turystycznych
 • prowadzenia działań marketingowych
 • rozpatrywanie wniosków.

Okres przetwarzania Państwa danych osobowych jest uzależniony od celu w jakim dane są przetwarzane.

Komu możemy przekazać dane?

Państwa dane mogą być przekazane podmiotom przetwarzającym dane w związku ze zleconymi przez nas usługami, do Touroperatorów, którzy będą realizować rezerwacje o oraz podmiotom lub organom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Państwa dane mogą być przekazane również do państw trzecich na potrzeby realizacji umowy.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Zgoda jest niezależna od czasu w jakim Państwo korzystacie z usług, obowiązuje do jej odwołania. Udzielenie zgód oznacza możliwość otrzymywania dostosowanych do Państwa potrzeb informacji marketingowych i ofert dotyczących produktów i świadczonych usług na podany adres e-mail lub numer telefonu, jak również uprawnia do kontaktów telefonicznych.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

Każde przetwarzanie Państwa danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów lub do podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy. Dodatkowo podstawą prawną jest niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze oraz niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora np. takich jak udzielenie odpowiedzi na Państwa pisma i wnioski.

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym zapisywanych w plikach cookies, również po rozpoczęciu obowiązywania RODO (czyli po 25 maja 2018 roku).

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i można ją wycofać w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.