Jaworzyna Krynicka Narty Snowboard

Narty Snowboard Muszyna – Wierchomla – Jaworzyna Krynicka

Jaworzyna Krynicka Narty Snowboard

Hotel Beata *** położny jest w na południu Polski, na pograniczu polsko-słowackim w dolinie rzeki Poprad. Hotel Beata *** dysponuje 32 komfortowymi pokojami i apartamentami hotelowymi mogącymi pomieścić do 75 osób.

Hotel Beata*** położony w uzdrowisku Muszyna-Złockie zaprasza na wypoczynek w niepowtarzalnej atmosferze.

To u nas Klienci mają na „wyciągnięcie ręki” cudowne krajobrazy, górskie szlaki, baseny, wyciągi narciarskie i bujne lasy.

Hotel Beata*** swoim Gościom oferuje:

 • klimatyzowane pokoje 1-, 2-, 3- osobowe oraz apartamenty
 • studia rodzinne
 • zielony ogród, możliwość grillowania
 • mini SPA
 • drink bar
 • salę restauracyjną
 • plac zabaw dla dzieci
 • w pobliżu: stadnina koni, ścieżki rowerowe, przejście graniczne (Słowacja), kolej gondolowa i szynowa, baseny termalne, pełnowymiarowa sala gimnastyczna, boisko do piłki siatkowej, plażowej, nożnej i ręcznej, korty tenisowe.

   

  Hotel Beata  w Muszynie Złockim *** oraz Biuro Podróży VARIUSTUR zapraszają na uroczysty pobyt świąteczno  sylwestrowo noworoczny  2017/2018

  Muszyna to idealne miejsce dla miłośników białego szaleństwa!

  Muszyna-Szczawnik DWIE DOLINY

  nowy wyciąg krzesełkowy połączony ze stacją narciarską Wierchomla 15 tras zjazdowych (łączna długość: 15 km) jeden skipass na wszystkie trasy (Wierchomla + Szczawnik)

W tym roku znowu zrobimy spore zamieszanie na stoku w Muszynie. Spotykamy się na szczycie Szczawnika i urządzamy narciarską paradę z pochodniami. Do dyspozycji kilkadziesiąt pochodni. Mile widziane wariackie przebrania i dobre humory

Kolej Gondolowa na Jaworzynę Krynicką jest najdłuższą i najnowocześniejszą kolejką tego typu w Polsce.
Jaworzyna Krynicka oferuje 8 tras o różnym stopniu trudności i długości w tym 2 dla dzieci Wszystkie trasy w zależności od potrzeb są sztucznie dośnieżane. Klejnotem na Jaworzynie jest „ fisowska jedynka ” najdłuższa w Polsce oświetlona trasa narciarska o długości ponad 2,6 km. Na szczycie Jaworzyny liczne bary, dostępne są leżaki, gdzie na tarasie widokowym można wygrzewać się w słońcu, podziwiać piękne widoki i wypoczywać.

Narty Snowboard Muszyna – Wierchomla – Jaworzyna Krynicka

Narty Snowboard Muszyna. Wierchomla. Jaworzyna Krynica.

Beskidzkie szczyty kuszą narciarzy, wartki nurt Popradu to spełnienie marzeń kajakarzy, zdrowy mikroklimat i bogactwo wód mineralnych pozwoli zadbać o zdrowie. Piękna okolica i bliskość do granicy słowackiej otwiera liczne możliwości zwiedzania.
Zamieszkaj w sercu Popradzkiego Parku Krajobrazowego, korzystaj z licznych opcji aktywnego wypoczynku, z relaksuj się w hotelowym miniSpa i rozpieszczaj podniebienie regionalną kuchnią

Hotel Beata ***
Nowoczesny obiekt hotelowo-konferencyjny położony w Uzdrowisku Muszyna -Złockie, na terenie Popradzkiego Parku Krajobrazowego.
Zakwaterowanie:
Pojemność obiektu to 31 komfortowych pokoje 1-, 2 i 3 osobowe i 2 apartamenty z całkowita pojemnością 70 osób. Klimatyzowane pokoje wyposażone w bezprzewodowy Internet, telefon, TV SAT i sejf, cześć pokoi z możliwością dostawki. Dodatkowo apartamenty dwupokojowe z dwoma łazienkami (jedna z prysznicem, druga z wanną z hydromasażem).
Wyżywienie:
śniadania – bufet, obiadokolacje wybór z menu z 3 dań.
Do dyspozycji Gości:
restauracja do 100 os, mini-bar, zaplecze konferencyjne – trzy sale konferencyjne 50, 40,40 miejsc, kompletnie wyposażone (sprzęt multimedialny, wideokonferencyjny, WI-FI), parking, dla najmłodszych zielony ogród.BAZA SPA: sauna turecka i sucha, natryski wrażeń, fala termiczna. W bliskiej odległości dodatkowo płatny Park Wodny, zabiegi SPA, grota solna, kręgielnia, bilard, kort tenisowy, siłownia, boisko do piłki plażowej.

Kolej Gondolowa na Jaworzynę Krynicką jest najdłuższą i najnowocześniejszą kolejką tego typu w Polsce.
Jaworzyna Krynicka oferuje 8 tras o różnym stopniu trudności i długości w tym 2 dla dzieci Wszystkie trasy w zależności od potrzeb są sztucznie dośnieżane. Klejnotem na Jaworzynie jest „ fisowska jedynka ” najdłuższa w Polsce oświetlona trasa narciarska o długości ponad 2,6 km. Na szczycie Jaworzyny liczne bary, dostępne są leżaki, gdzie na tarasie widokowym można wygrzewać się w słońcu, podziwiać piękne widoki i wypoczywać

Stacja Narciarska Dwie Doliny Muszyna-Wierchomla położona jest na malowniczych północno-zachodnich stokach Pustej Wielkiej (1062 m n.p.m.). Jest zaliczana do czołówki najnowocześniejszych i najdynamiczniej rozwijających się ośrodków narciarskich w Polsce. Zajmuje powierzchnię ponad 100 ha i jako pierwsza w Polsce zapewniła połączenie dwóch miejscowości systemem wyciągów – Wierchomlę i Muszynę-Szczawnik. Śnieg utrzymuje się od listopada do kwietnia, a temperatura jest o 4 stopnie niższa, niż w pobliskich miejscowościach.

1 DZIEŃ Wyjazd z miejsca zbiórki nocny przejazd do Muszyny    ,, integracja”  w autokarze , busie lub minibusie

2 DZIEŃ  przyjazd dla chętnych  jazda na nartach  na stokach Jaworzyny Krynickiej

3 DZIEŃ– jazda na stokach Jaworzyny Krynickiej , wyjazdy na dyskotekę  na imprezy do Krynicy Zdroju

4- 5  DZIEŃ – jazda na stokach Jaworzyny Krynickiej

6 – 7   DZIEŃ – jazda na  Jaworzyny Krynickiej Wyjazd i  powrót przyjazd  do miejsca zbiórki.

Transport

Przejazd odbędzie się 9 osobowym, klimatyzowanym minibusem wraz z bagażnikiem dachowym na narty ( 8 osób + kierowca / pilot ), bus lub autokar

ŚWIADCZENIA:
transport autokarem / video, klimatyzacja, cafe – bar, wc  , busem lub minibusem

zakwaterowanie pokoje 2,3 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym
wyżywienie śniadania / stół szwedzki / i obiadokolacja serwowana
opieka pilota
opieka pedagogiczna / w przypadku dzieci bez rodziców
1 wejście do Aquaparku w sąsiednim hotelu ****
Przechowalnia sprzętu narciarskiego
Sanki, stół bilardowy, gry planszowe
Biesiadę z grzańcem w Altanie Myśliwskiej w Nowy Rok z muzyką
ubezpieczenie NNW 5000 zł

DODATKOWO PŁATNE;
opłaty za wyciągi w zależności od rodzaju karnetu min. od 200 zł … za 7 dni Rabaty Grupowe
ubezpieczenie narciarskie SKI
instruktor narciarski, snowboardowy.
możliwość wypożyczenia sprzętu na miejscu
składka na TFG 10 zł za osobę 
opłata klimatyczna ok 4 zł za każdy dzień

Narty Snowboard Muszyna – Wierchomla – Jaworzyna Krynicka

Jaworzyna Krynicka Narty Snowboard