Ilość dni: 8 DNI

1.Dzień
Wyjazd z miejsca zbiórki przejazd na Mazury  zakwaterowanie  / w pobliżu Giżycka  obiadokolacja – impreza integracyjna nocleg.

2.Dzień
Sztynort (Steinort) i Wilczy Szaniec (Wilczy Szaniec)

Dziś można odwiedzić podczas trasy Steinort, były własnością znanej rodziny Lehndorff. Po koncertowania i krótkiego wytchnienia nabrzeżu wybrać się na malowniczą ścieżką wzdłuż Labapsees wobec Wilczego Szańca, gdzie zaplanowaliśmy zwiedzanie. Noclegi w Kętrzynie.
Rower ok. 60 km

3.Dzień
Święta Lipka (Święty Linde) i Reszel (Reszel)

Trasa rowerowa prowadzi przez Roessel. Tutaj można odwiedzić zamek biskupów warmińskich i kościół lub zamek wieżę, by podziwiać piękną panoramę miasta. Kolejnym celem jest Heiligelinde z najsłynniejszej mazurskiej kościoła. Oto zwiedzanie kościoła Jezuitów, a zwłaszcza koncert organowy, podczas którego można podziwiać ruchome figurki na organach. Sklep z pamiątkami można kupić tutaj. Po trasie przejść na stronę Mrągowie (Mrągowo), gdzie jest najbliższy Hotel czeka.
Rower ok. 52 km

4.Dzień
Mazurski Park Krajobrazowy

W wycieczce rano rowerem w kierunku Sorkwity (Sorquitten), gdzie można patrzeć na zamku. Wtedy będzie cyklicznie przez Mazurskiego Parku Krajobrazowego w południowej. Przesuń w Piersławek (Kleinort), zwiedzić małe muzeum słynnego pisarza Ernsta Wiecherta Mazurskich. Na leśnych ścieżkach dotrą do idyllicznej miejscowości Krutyńskiego (Kruttinnen), gdzie trzeba się wakacjami w ciągu najbliższych dwóch dni. Nocleg w / w pobliżu wsi Krutyń.
Rower ok. 62 km

5.Dzień
Kajakiem po Krutyni.
Pomnik pokoju od Marion Dönhoff

Dziś można spodziewać łódź wiosło jeździć na Krutyni, na najpiękniejszym odcinku rzeki między miejscowościami Krutyń i Ukta. Rzeka jest płytka, a przepływ po cichu, tak, że nawet początkujący nie będzie miał problemów z radzeniem sobie z oddali. Malowniczy krajobraz mazurski tym regionie i obfite przyrody głębokie wrażenie turystów. Powrót do wsi Krutyń autobusem. Po południu planujemy wizytę w miejscowości Gałkowo, gdzie można podziwiać Memorial pokój Marion Dönhoff.  Noclegi w 4. dnia.  Odległość spaceru. 4km. Trasa Kajak ok. 11 km

6.Dzień
Piska i Mikołajki (Mikołajki)

Ten dzień przynosi wiele wrażeń. Pierwszy będzie odwiedzić klasztor w Wojnowie Philippon (wieś Eckert). To nadal pięknych leśnych szlakach poprzez lasy sposób Piskiej do Wierzby. Z małym prom Beldahnsee (Jez. Bełdany) i dalej na rowerze po Mikołajkach. Nie będzie wizyta w kościele protestanckim i mieć okazję do zakupów. Nocleg w / w pobliżu Mikołajek.
Rower ok. 50 km

7.Dzień
Giżycko 

Ostatni dzień programu jest wypełniona wysyłki. Będzie to bez wątpienia najważniejsze wydarzenie dnia i czasu na kilka zdjęć krajobrazu mazurskiego. W wizycie Giżycko ani kościele protestanckim, Twierdza Boyen, Rotary Bridge i Water Tower. W godzinach popołudniowych jest również zalecane przejażdżkę rowerem w lesie Borker, gdzie można oglądać żubry. Nocleg w / w pobliżu Giżycka.
Rower ok. 52 km

8.Dzień
Śniadanie Wyjazd i powrót uczestników wycieczki  do miejsca zbiórki

Uwaga Szczególnie trasy lasy  ścieżki piaszczyste. Lekko pagórkowaty. 276 km na rowerze
Minimalna liczba uczestników: 6 osób

ŚWIADCZENIA

 • 7 noclegów w hotelu lub w pensjonacie, każdy z prysznicem / WC
 • Wyżywienie śniadanie, obiadokolacja
 • Serwis rowerów z rowerami z Biurem Podróży Variustur
 • 2-on kajak wynajem
 • Transport bagażu z hotelu do hotelu
 • Transport minibusem osób  wraz z przyczepką do przewozu rowerów
 • ognisko z kiełbaskami
 • opiekę przewodnika/ pilota rowerowego
 • asystę samochodu technicznego przez cały czas trwania wycieczki
 • przewóz bagaży na trasie
 • Woda mineralna (2-7 dni)
 • opłaty za Prom w dniu 6
 • Wszystkie opłaty za wstęp i wizyty według programu
 • ubezpieczenie NNW i KL oraz rowerów
Wyślij ofertę do znajomych!