Białowieża – Bagna biebrzańskie – Kanał augustowski

/Białowieża – Bagna biebrzańskie – Kanał augustowski
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Białowieża – Bagna biebrzańskie – Kanał augustowski

2020-06-29T09:41:20+00:00
Ilość dni: 7 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Kraina zasilana naturą puszczańskich pierwotnych lasów, wijących się rzek, cudów architektury wodnej, błękitnych jezior i różnorodności religii. W programie perły przyrodnicze Podlaskiego z kresową kuchnią w tle.

1.DZIEŃ
Przyjazd / przylot do Warszawy; przejazd autokarem , busem lub minibusem do Białowieży. Obiadokolacja  i nocleg.
2.DZIEŃ
Śniadanie. Puszcza białowieska – najstarszy pierwotny las w Europie wpisany na listę Światowego Dziedzictwa UNESCO, królestwo żubra,
Białowieski Park Narodowy, Rezerwat Pokazowy Żubrów, Park Pałacowy, Muzeum Przyrodniczo-Leśne. białowieża i Cerkiew Mikołaja Cudotwórcy.
Obiadokolacja, zakwaterowanie  w Białymstoku.
3.DZIEŃ
Śniadanie. Białystok – stolica Podlasia, tygiel narodów i religii, bogata wielokulturowość, kolebka języka esperanto; Zespół pałacowo-parkowy Branickich, Cerkiew Hagia Sophia. Przejazd do Augustowa– miasto uzdrowiskowo-wypoczynkowe malowniczo położone nad Kanałem Augustowskim, pośród sześciu jezior w otoczeniu lasów Puszczy Augustowskiej, Studzieniczna – sanktuarium z „cudowną wodą”, rezerwat przyrody położony na wyspie obiadokolacja  zakwaterowanie  w Augustowie
4.DZIEŃ
Śniadanie. Spływ kajakowy Czarną Hańczą i kanałem Augustowskim  (12 km) Wspaniała przygoda w kajaku na najpiękniejszej rzece w Polsce i kanale, który jest cudem architektury wodnej. Unikatowa w skali światowej arteria wodna, która łączy w sobie siły twórcze natury i geniusz ludzki.
Trasa łatwa, dostępna dla początkujących, z dwiema śluzami (atrakcja!). Biesiada regionalna – pokaz wypieku sękacza i przygotowanie tradycyjnych podlaskich potraw zakwaterowanie  w Augustowie.
5.DZIEŃ
Śniadanie. Biebrzański Park narodowy – największy park narodowy w Polsce, bagna biebrzańskie królestwo łosia i ptasi raj, mokradła i nieujarzmiona rzeka Biebrza Twierdza Osowiec zakwaterowanie obiadokolacja  w Augustowie.
6.DZIEŃ
Śniadanie. Podlaski Szlak Tatarski klimat polskiego Orientu, kultura Tatarów i religia muzułmanów, niezwykła etniczna mozaika Kresów,
bohoniki i kruszyniany Obiad w Tatarskiej Jurcie – specjały kuchni tatarskiej. Supraśl– 500-letnie malownicze miasteczko uzdrowiskowe położone na skraju Puszczy Knyszyńskiej, cerkiew Zwiastowania , Pałac Buchholzów,  multimedialne muzeum ikon zakwaterowanie i obiadokolacja  w Supraślu.
7.DZIEŃ
Śniadanie. Powrót. Przejazd autokarem , busem lub minibusem  do Warszawy na Lotnisko lub miejsca zbiórki

ŚWIADCZENIA :
– transport  autokarem busem lub minibusem
– 6 noclegów: 1 w Białowieży, 1 w Białymstoku, 3 w Augustowie, 1 w Supraślu
– wyżywienie HB: 6 x śniadanie (bufet szwedzki), 6 x obiadokolacja
– opieka pilota
– usługi lokalnych przewodników
– bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
– udział w spływie kajakowym: miejsce w 2-os. kajaku turystycznym z wyposażeniem (wiosło, kamizelka asekuracyjna, miękkie siedzisko)
– opieka instruktora kajakarstwa i ratownika/ów WOPR
– ubezpieczenie NNW.

UWAGA!
Program może być dopasowany do życzeń grupy.

 

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.