Ilość dni: 2 DNI

1.Dzień
Wyjazd z miejsca zbiórki przejazd do Wierzchlasu i spacer po „Rezerwacie Cisów im. Leona Wyczółkowskiego” – unikalnego w Polsce miejsca tak licznego występowania drzewiastych cisów i miejsca chętnie odwiedzanego przez malarza Leona Wyczółkowskiego, który „portretował” rosnące tu sędziwe drzewa, Gołąbek – spacer ścieżką przyrodniczą w rezerwacie „Jelenia Wyspa”, Fojutowo – dwupoziomowe skrzyżowanie dróg wodnych – Kanału Brdy i Czerskiej Strugi, możliwość przejścia suchą stopą pod dnem Kanału Brdy, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg

2.Dzień
Po śniadaniu przejazd do Parku Narodowego Borów Tucholskich – od 2010 r. światowego rezerwatu biosfery UNESCO i obejrzenie osobliwości tego obszaru oraz jeziora Charzykowskiego, Mylof – obejrzenie unikalnej zapory schodkowej i jednego z największych ośrodków hodowlanych pstrągów, ok. godz. 14.00 wyjazd w drogę powrotną do Warszawy.

Świadczenia :
transport autokarem, busem lub minibusem , opieka pilota oraz przewodnika , nocleg ze śniadaniem i obiadokolacją , obiadokolacja, ubezpieczenie NNW.

Dodatkowo płatne:

Bilety wstępu do miejsc zwiedzanych