HOTEL MEDENA**/*** Seget k.Trogiru
Położenie: Duży kompleks hotelowo – rekreacyjny położony w wiosce rybackiej Seget, ok. 4 km od Trogiru, usytuowany wśród dużej ilości zieleni, nad morzem, posiadający własną plażę i nadmorską promenadę.

Pokoje: 650 pokoi z łazienkami z W.C oraz z balkonami (większość z widokiem na morze). Ponadto: TV-sat, suszarka do włosów, telefon, klimatyzacja.

Do dyspozycji gości: recepcja 24h, duże lobby, cocktail-bar, restauracja serwująca dania kuchni międzynarodowej, grill-restauracja na plaży oraz pizzeria, sklep z pamiątkami, salon fryzjerski i punkt medyczny, wynajem rowerów i skuterów. Doskonałe miejsce do czynnego wypoczynku, spacerów.

Wyżywienie: śniadania obiadokolacje typu bufet, obiady serwowane.

Hotel ASTAREA*** Mlini k/Dubrownika lub hotel SUNCE*** /Neum/ – w sumie 1 ostatni nocleg

Pokoje: funkcjonalne pokoje w łazienkami i WC oraz balkonem. Ponadto TV w pokoju. Do dyspozycji gości: recepcja 24h, duże lobby, cocktail-bar, restauracja serwująca dania kuchni międzynarodowej. Wyżywienie: śniadania obiadokolacje typu bufet, obiady serwowane.

1.Dzień
Zbiórka odpraw na 2 godz. przed wylotem samolotu.  Wylot do Splitu w Chorwacji. Po przylocie transfer do hotelu (ok 30 min) i zakwaterowanie, kolacja.

2 – 6 Dzień
Podczas pobytu śniadania, obiady i kolacje.
Czas wolny na wypoczynek na Kasztelańskiej Riwierze.
W czasie pobytu mają Państwo możliwość skorzystania z wycieczki do Splitu i Trogiru. Zwiedzanie rozpoczniemy od największego miasta Dalmacji – Splitu, zobaczymy Stare Miasto, którego zabudowa odzwierciedla burzliwe dzieje regionu, krzyżują się tu wpływy weneckie, węgierskie i austriackie. Zobaczymy antyczny pałac cesarza Dioklecjana, jeden z najpiękniejszych w Europie przykładów rzymskiej architektury obronnej (IV-V w.), Katedrę, mauzoleum cesarza i malowniczy port. Przejazd do Trogiru, jednego z najładniejszych, klimatycznych miasteczek. Spacer po malowniczej starówce, zobaczymy między innymi ratusz z przełomu XIV – XV wieku i katedrę św. Wawrzyńca z XIII wieku.

7.Dzień
Po śniadaniu przejazd na płd. Chorwacji (lunch box na drogę). W tym dniu istnieje możliwość skorzystania z wycieczki fakultatywnej do Dubrovnika w cenie ok 20-25 E. Zakwaterowanie w hotelu Astarea, Mlini k/Dubrownika lub w hotelu Sunce w Neum. Kolacja , nocleg.

8.Dzień
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Transfer na lotnisko w Dubrowniku lub w Splicie (w zależności od terminu). Wylot do Polski

ŚWIADCZENIA:
przelot do/z Chorwacji, transfer do/z hotelu, 7 rozpoczętych dób hotelowych, opłaty lotniskowe, wyżywienie (śniadania, obiady, obiadokolacje, 0,2 l wina/os do obiadu i kolacji), opiekę pilota na lotnisku w Polsce i w Chorwacji wycieczkę do Splitu i Trogiru wraz z biletami wstępu i przewodnikiem lokalnym, ubezpieczenie TU Europa (wersja standard: NW, KL, bagażu i CP).

Dodatkowo płatne : dodatkowych napoi do posiłków, wydatków osobistych.

UWAGA!! ZASADY KORZYSTANIA Z PROGRAMU:
2 osoby w tym samym pokoju: minimum jedna z nich musi mieć ukończone 50 lat, wiek osób towarzyszących bez ograniczeń. Istnieje możliwość zakwaterowania 3 osób w 1 pokoju (na dostawce) na życzenie.