Energylandia

/Energylandia
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Energylandia

2020-09-25T09:49:59+00:00
TERMIN POTWIERDZONY Cena: Cena od 190 zł Termin: 9 - 11 października 2020

Energylandia

Ceny:
120 zł – dzieci do lat 3
190 zł – osoby poniżej 140 cm
240 zł – osoby dorosłe i dzieci powyżej 140 cm

Możliwość realizacji wycieczki w ramach bonu turystycznego.

1-2. DZIEŃ
Elbląg, wyjazd z miejsca zbiórki, parking przy Hali Sportowo-Widowiskowej, Aleja Grunwaldzka 135, o godz. 23:30. Na trasie przejazdu poranna toaleta oraz śniadanie we własnym zakresie. Przyjazd do Zatoru, gdzie znajduje się największy w Polsce Park Rozrywki – Energylandia. Pobyt pełen atrakcji i przygód w godzinach 10:00-18:00. Park Rozrywki, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak również osób dorosłych. Na ogromnej przestrzeni 35 hektarów znajduje się ponad 75 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, water parku, smoczej grodzie, a kończąc na tych dla najmłodszych. Dodatkowo 22 gry i zabawy interaktywne, 5 scen widowiskowych (dwa teatry i trzy amfiteatry), nowoczesne kino 7D, a dla wszystkich lubiących gadżety i pamiątki kilka dedykowanych sklepów. Powrót do miejsca zbiórki w godzinach nocnych.

ŚWIADCZENIA: transport busem lub autokarem w zależności od ilości osób, pilot wycieczki, bilety wstępu, ubezpieczenie NNW 5 000 zł

 

  Energylandia Strefa Ekstremalna Space Gun   Energylandia Bajkolandia Jeep Safari   Energylandia Strefa Ekstremalna Speed

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.