Energylandia

/Energylandia
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Energylandia

2022-04-14T14:44:40+00:00
TERMIN POTWIERDZONY Cena: Cena od 420 zł Ilość dni: Każdy weekend od 02.04.2022

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

CENNIK:
1) transport busem wraz z biletem wstępu
dzieci do lat 3 lat – 340 zł
wzrost poniżej 140 cm – 440 zł
wzrost powyżej 140 cm – 490 zł

2) transport autokarem wraz z biletem wstępu
(musi być minimum grupa 30 osób)
dzieci do lat 3 lat – 300 zł
wzrost poniżej 140 cm – 410 zł
wzrost powyżej 140 cm – 455 zł

Możliwość realizacji wycieczki w ramach bonu turystycznego.

1-2. DZIEŃ
Elbląg, wyjazd z miejsca zbiórki – parking przy PWSZ, ul. Aleja Grunwaldzka 137 o godz. 23:00. Na trasie przejazdu poranna toaleta oraz śniadanie we własnym zakresie. Przyjazd do Zatoru, gdzie znajduje się największy w Polsce Park Rozrywki – Energylandia. Pobyt pełen atrakcji i przygód w godzinach 10:00-18:00. Park Rozrywki, przeznaczony dla wszystkich grup wiekowych, zarówno dzieci, młodzieży jak również osób dorosłych. Na ogromnej przestrzeni 43 hektarów znajduje się ponad 75 różnego rodzaju nowoczesnych i zaawansowanych urządzeń i atrakcji, poczynając od ekstremalnych, poprzez rodzinne, water parku (Big Milk Water Park, Tropical Fun oraz Exotic Island), smoczej grodzie, Aqualantis, a kończąc na tych dla najmłodszych. Dodatkowo 25 gry i zabawy interaktywne, 9 scen widowiskowych (dwa teatry i trzy amfiteatry), Moya Planetarium, nowoczesne kino 7D, a dla wszystkich lubiących gadżety i pamiątki kilka dedykowanych sklepów. Powrót do miejsca zbiórki w godzinach nocnych.

ŚWIADCZENIA: transport busem lub autokarem w zależności od ilości osób, bilety wstępu, ubezpieczenie (NNW 5 000 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

 

  Energylandia Strefa Ekstremalna Space Gun   Energylandia Bajkolandia Jeep Safari   Energylandia Strefa Ekstremalna Speed

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.