Wyobraź sobie- jedziesz fantastycznym Ferrari, w ciepły letni wieczór, krętymi uliczkami Rzymu, zatrzymując się na chwilę, żeby wrzucić monety do fontanny Trevi… Wyobraź sobie jazdę po wietrznych wzgórzach Toskanii… My zrealizowaliśmy twoje marzenia. Absolutnie limitowane, ekskluzywne wyprawy do słonecznej Italii. Spędzisz niezapomniane, pełne wrażeń chwile w trakcie wspaniałej podróży marzeń- bawiąc się, wypoczywając, podziwiając skarby architektury i kultury Włoskiej, a wszystko to prowadząc na przemian trzy luksusowo i ekskluzywnie wyposażone modele Ferrari. W trakcie podróży zasiądziesz za kierownicą i poczujesz magię najszybszych, ekskluzywnych samochodów sportowych ze znakiem skaczącego konia. Wymarzone wozy i wspaniałe, malowniczo położone autostrady Italii gwarantują ekscytujące przeżycia.

Ferrari tour Rajd trwa od dwóch do ośmiu dni. Maksymalnie sześć osób na świecie (w tym samym czasie) bierze udział w niezwykłej wyprawie, na czele której jedzie guardian car, dalej trzy Ferrari, a z tyłu serwis wraz z Twoimi bagażami oraz wszystkim, co potrzebne jest do spełnienia najbardziej wysublimowanych życzeń. Słońce na Twoje twarzy, wiatr w Twoich włosach i 2000 lat historii za każdym zakrętem.. Dla wielu ta wyprawa będzie przygodą życia.

1. Program ośmiodniowy

1.DZIEŃ RZYM
Spotkanie na lotnisku, wylot do Włoch,odbiór uczestników i transfer do Hotelu***** Exedera położonego w samym sercu Włoskiej stolicy, znanego jako ekskluzywnej oazy spokoju. Chwila na odpoczynek, następnie wyruszamy na podbój Wiecznego Miasta. Potem krótka prezentacja na temat zasad ogólnych rajdu. Możliwość korzystania z Basenu umieszczonego na hotelowym dachu. Następnie powitalna Kolacja w renomowanej Restauracji Tazio.

2.DZIEŃ RZYM
Po śniadaniu całodzienne zwiedzanie Rzymu z grupą bądź we własnym zakresie. Zobaczymy między innymi: Rzym barokowy: Piazza Navona, Schody Hiszpańskie, Fontannę Di Trevi oraz Rzym starożytny: Panteon, Coloseum, Forum Romanum, a także Watykan. W przerwie zwiedzania obiad. Późnym popołudniem, w hotelu, Organizator udzieli wskazówek dotyczących prowadzenia samochodów Ferrari. Wieczorem kolacja w znakomitej Restauracji La Fausta. Powrót do hotelu na nocleg późnym wieczorem.

3.DZIEŃ TRASA MILLE MIGLIA
Po śniadaniu przejazd do Ladispoli położonego na rzymskim wybrzeżu, gdzie samochody ferrari zostaną dostosowane do Twoich potrzeb i odbędzie się jazda próbna. Następnie przejazd do Civitavecchia, gdzie sprawdzone zostaną wszelkie ustawienia pojazdów. Zanim wyruszymy w dalszą drogę chwila na aperitif wśród pięknych jachtów cumujących w przystani. Przejazd nad Jezioro Bolsena, gdzie podziwiając malownicze widoki zjemy obiad w jednej z tamtejszych restauracji. Przejazd do San Casciano dei Bagni (kurortu SPA) wzdłuż panoramicznych i czarujących widoków bajecznej trasy Mille Miglia. Zakwaterowanie w Fonteverde Terme & Hotel*****, gdzie można odpocząć zażywając kojących kąpieli SPA. Po kolacji w hotelowej restauracji, dla chętnych wieczorne zwiedzanie średniowiecznego miasteczka.

4.DZIEŃ PODRÓŻ DO PRZESZŁOŚCI
Po śniadaniu wyjazd do Asyżu – miejsca urodzenia Św. Franciszka i Św. Klary. Nawiedzimy dwukondygnacyjną Bazylikę Św. Franciszka z kryptą, w której złożono ciało świętego. Freski, które zdobią bazylikę pozwolą nam nie tylko posiąść tajemnice Św. Franciszka, ale również zapoznać się z przełomowym malarstwem Giotta, Cimabuego i S.Martiniego. Idąc przez Asyż poznamy wspaniale zachowany charakter epoki średniowiecza. Nawiedzimy również bazylikę Św. Klary, gdzie w kościele podziemnym pochowane są relikwie świętej. W przerwie zwiedzania obiad. Powrót do hotelu. Do wyboru: kąpiele i masaże w ośrodku SPA lub wyjazd na zwiedzanie miasta Pienza – kolejnego klejnotu Toskanii. Wieczorem kolacja na hotelowym tarasie z widokiem na toskańskie wzgórza. Nocleg.

5.DZIEŃ SIENA
Śniadanie, po którym wykwaterowanie z hotelu. Następnie przejazd malowniczą trasą zielonego serca Wloch do Sieny. Zobaczymy sławny plac w kształcie muszli – Piazza del Campo, gdzie co roku w sierpniu odbywają się przesławne wyścigi konne. Obiad zjemy w jednej z prestiżowych restauracji Sieny. Późnym popołudniem wyruszymy do San Casciano in Val di Pesa. Na nocleg zatrzymamy się w Willa Il Poggiale – majestatycznym domu, pochodzącym z XV wieku, gdzie wraz z właścicielem będziemy delektować się średniowieczną atmosferą oraz niesamowitą urodą otaczających budynek wiekowych Cyrysów oraz gaju oliwnego. Tradycyjną włoską kuchnią cieszyć się będziemy podczas kolacji w all'Osteria di Passignano. Powrót do hotelu na nocleg.

6.DZIEŃ FLORENCJA
Po śniadaniu na patio sesja fotograficzna w otaczającym dom przepięknym parku. Później przejażdżka wąziutkimi uliczkami miasteczka. W przerwie obiad, po którym zwiedzanie: Plazzo Vecchio, Santa Maria Novella, Ogrody Boboli, spacer na Ponte Vecchio nad piękną rzeką Arno oraz Galerię Uffizi. Jeśli masz ochotę możesz ten czas spędzić na odpoczynku, bądź zwiedzać na własną rękę korzystając z rad naszego przewodnika. Kolacja w typowej florenckiej restauracji, następnie powrót do hotelu na nocleg.

7.DZIEŃ PIZA
Śniadanie, po którym wykwaterowanie, następnie przejazd do Pizy. Zwiedzanie wszystkim dobrze znanej Krzywej Wieża oraz wizyta na Pizza dei Miracoli. Wyjazd w dalszą drogę, kolejną zapierającą dech w piersiach toskańską trasą. Obiad w jednej z toskańskich restauracji. Wieczorem dotrzemy nad wybrzeże Morza Tyrańskiego do Ladispoli. Kolejna sesja zdjęciowa w okolicach willi, w której mieści się Hotel La Posta Vecchia, w którym się zatrzymamy. Kolacja w znakomitej restauracji Cesar.

8.DZIEŃ ZAKOŃCZENIE
Po śniadaniu możliwość korzystania z kąpieli morskich na prywatnej plaży, bądź w na krytym basenie, przechadzka wokół parku lub wizyta w Muzeum Archeologicznym. Wykwaterowanie z hotelu, po czym transfer na Lotnisko Fiumicino.

ŚWIADCZENIA: 
– 8 dni niepowtarzalnej wyprawy za kierownicą Ferrari z możliwością wyboru 3 różnych modeli.

– Pobyt w ośrodku SPA
– 7 śniadań, 6 obiady, 7 kolacji (wyłączając napoje)
– 7 noclegów
– dojazd z i na lotnisko
–  pomoc techniczna i przewóz bagażu
–  paliwo
–   ubezpieczenie samochodów
–   serwis fotograficzny,kamerzystę,opiekę pilota

Uwagi:
Cena nie zawiera kosztów przelotów i osobistych wydatków

2. Program czterodniowy

1.DZIEŃ
Godz. 10.30
Zbiórka uczestników w „Porto Riva di Traiano” przystani Civitavecchia. Powitalny aperitif wśród jachtów. Krótka prezentacja na temat pojazdów, sposobu ich prowadzenia oraz pierwsze jazdy próbne. By potem zapakować bagaże na samochód serwisowy i wyruszyć w drogę!
Jedziemy wzdłuż panoramicznych i czarujących widoków bajecznej trasy Mille Miglia.
Ok. Godz. 13.00
Przerwa na obiad nad imponującym Jeziorem Bolesna
Godz. 15.00
Zakwaterowanie w Fonteverde Terme & Hotel w San Casciano dei Bagni, gdzie przez całe popołudnie można korzystać z atrakcji, jaką są kąpiele SPA oraz inne towarzyszące udogodnienia.
Ok. Godz. 18.00
Wyjazd na podbój Pienzy czarującego średniowiecznego miasteczka. W przerwie zwiedzania kolacja w tamtejszej restauracji.
Powrót do hotelu w późnych godzinach wieczornych.

2.DZIEŃ
Godz. 09.00
Wyjazd do Florencji z możliwością prowadzenia różnych modeli Ferrari. Na trasie pełnej serpentyn i wzniesień dostarczający niekończącej się przyjemności mijać będziemy miejscowości takie jak: San Quirico d'Orcia, Buonconvento, Siena Monteriggioni, Poggibonsi, San Casciano Val di Pesa. Po zwiedzaniu Florencji obiad ok. godz. 13.00.
Powrót do hotelu by całe popołudnie spędzić w kurorcie SPA.
Wieczorem ok. godz. 20.00 kolacja w Restauracji Fonteverde. Następnie wieczorne zwiedzanie centrum miasteczka – San Casciano dei Bagni.

3.DZIEŃ
Godz. 09.00
Wyjazd do Asyżu – miejsce urodzenia Św. Franciszka i Św. Klary. Nawiedzimy dwukondygnacyjną Bazylikę Św. Franciszka z kryptą, w której złożono ciało świętego. Freski, które zdobią bazylikę pozwolą nam nie tylko posiąść tajemnice Św. Franciszka, ale również zapoznać się z przełomowym malarstwem Giotta, Cimabuego i S.Martiniego. Idąc przez Asyż poznamy wspaniale zachowany charakter epoki średniowiecza. Nawiedzimy również bazylikę Św. Klary, gdzie w kościele podziemnym pochowane są relikwie świętej. W przerwie zwiedzania obiad.
Powrót do hotelu, następnie do wyboru: Kąpiele SPA lub wyjazd do Montalcino połączony z wizytą i degustacją win w piwnicy jednego z najlepszych włoskich producentów.
Kolacja w Tawernie Banfi – kuchnia toskańska.

4.DZIEŃ
Godz. 09.00
Do wyboru: Przejażdżka do Val d'Orcia, San Quirico d'Orcia, Bagno Vignoni, lub korzystanie z kąpieli SPA.
Godz. 12.00
Wykwaterowanie z hotelu, po czym przejazd do przystani Civitavecchia. W przerwie w podróży obiad. Przyjazd do Civitavecchia.
Zakończenie imprezy. Transfer na Lotnisko Fiumicino.

ŚWIADCZENIA: 
– 4 dni niepowtarzalnej wyprawy za kierownicą Ferrari z możliwością wyboru 3 różnych modeli.

– Pobyt w ośrodku SPA
– 4 obiady, 3 kolacje (wyłączając napoje)
– 3 noclegi
– dojazd z i na lotnisko
– pomoc techniczna i przewóz bagażu
– paliwo
– ubezpieczenie samochodów
–  serwis fotograficzny,kamerzystę,opiekę pilota

Uwagi:
Cena nie zawiera kosztów przelotów i osobistych wydatków

   
3. Program trzydniowy

1.DZIEŃ
Godz. 10.30
Zbiórka uczestników w „Porto Riva di Traiano” przystani Civitavecchia. Powitalny aperitif wśród jachtów. Krótka prezentacja na temat pojazdów, sposobu ich prowadzenia oraz pierwsze jazdy próbne. By potem zapakować bagaże na samochód serwisowy i wyruszyć w drogę!
Jedziemy wzdłuż panoramicznych i czarujących widoków bajecznej trasy Mille Miglia.
Ok. Godz. 13.00
Przerwa na obiad nad imponującym Jeziorem Bolsena
Godz. 15.00
Zakwaterowanie w Fonteverde Terme & Hotel w San Casciano dei Bagni, gdzie przez całe popołudnie można korzystać z atrakcji, jaką są kąpiele SPA oraz inne towarzyszące udogodnienia.
Ok. Godz. 18.00
Wyjazd na podbój Pienzy czarującego średniowiecznego miasteczka. W przerwie zwiedzania kolacja w tamtejszej restauracji. Powrót do hotelu w późnych godzinach wieczornych.

2.DZIEŃ
Godz. 09.00
Wyjazd do Florencji z możliwością prowadzenia różnych modeli Ferrari. Na trasie pełnej serpentyn i wzniesień dostarczający niekończącej się przyjemności mijać będziemy miejscowości takie jak: San Quirico d'Orcia, Buonconvento, Siena Monteriggioni, Poggibonsi, San Casciano Val di Pesa.
Po zwiedzaniu Florencji obiad ok. godz. 13.00.
Powrót do hotelu by całe popołudnie spędzić w kurorcie SPA.
Wieczorem ok. godz. 20.00
Kolacja w Restauracji Fonteverde. Następnie wieczorne zwiedzanie centrum miasteczka – San Casciano dei Bagni.

3.DZIEŃ
Godz. 09.00
Do wyboru: Przejażdżka do Val d'Orcia, San Quirico d'Orcia, Bagno Vignoni, lub korzystanie z kąpieli SPA. Godz. 12.00
Wykwaterowanie z hotelu, po czym przejazd do przystani Civitavecchia. W przerwie w podróży obiad. Przyjazd do Civitavecchia.
Zakończenie imprezy. Transfer na Lotnisko Fiumicino.

ŚWIADCZENIA:
– 3 dni niepowtarzalnej wyprawy za kierownicą Ferrari z możliwością wyboru 3 różnych modeli.

– Pobyt w ośrodku SPA
– 3 obiady, 2 kolacje (wyłączając napoje)
– 2 noclegi
– dojazd z i na lotnisko
– pomoc techniczna i przewóz bagażu
– paliwo
– ubezpieczenie samochodów
–  serwis fotograficzny,kamerzystę,opiekę pilota

Uwagi:
Cena nie zawiera kosztów przelotów i osobistych wydatków

4. Program dwudniowy

1.DZIEŃ
Godz. 10.30
Zbiórka uczestników w „Porto Riva di Traiano” przystani Civitavecchia. Powitalny aperitif wśród jachtów. Krótka prezentacja na temat pojazdów, sposobu ich prowadzenia oraz pierwsze jazdy próbne. By potem zapakować bagaże na samochód serwisowy i wyruszyć w drogę!
Jedziemy wzdłuż panoramicznych i czarujących widoków bajecznej trasy Mille Miglia.
Ok. Godz. 13.00
Przerwa na obiad nad imponującym Jeziorem Bolesna
Godz. 15.00
Zakwaterowanie w Fonteverde Terme & Hotel, gdzie przez całe popołudnie można korzystać z atrakcji, jaką są kąpiele SPA oraz inne towarzyszące udogodnienia.
Ok. Godz. 18.00
Wyjazd na podbój Pienzy czarującego średniowiecznego miasteczka. W przerwie zwiedzania kolacja w tamtejszej restauracji.
Powrót do hotelu w późnych godzinach wieczornych.

2.DZIEŃ
Godz. 09.00-11.00
Ponowna przyjemność z korzystania z usług kurortu SPA. Następnie wykwaterowanie i przejazd do Sieny. Obiad przy Piazza del Campo, potem zwiedzanie historycznego centrum miasteczka.
Godz. 18.00
Przyjazd do przystani Civitavecchia. Zakończenie imprezy. Transfer na Lotnisko Fiumicino.

ŚWIADCZENIA:
– 2 dni niepowtarzalnej wyprawy za kierownicą Ferrari z możliwością wyboru 3 różnych modeli.
– Pobyt w ośrodku SPA
– 2 obiady, 1 kolacja (wyłączając napoje)
– 1 nocleg
–  dojazd z i na lotnisko
–  pomoc techniczna i przewóz bagażu
–  paliwo
–  ubezpieczenie samochodów
–  serwis fotograficzny, kamerzystę , opiekę pilota

Uwagi:
Cena nie zawiera kosztów przelotów i osobistych wydatków

Wyślij ofertę do znajomych!