FESTIWAL KWIATÓW HOLANDIA – BRUKSELA – AMSTERDAM

/FESTIWAL KWIATÓW HOLANDIA – BRUKSELA – AMSTERDAM
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

FESTIWAL KWIATÓW HOLANDIA – BRUKSELA – AMSTERDAM

2020-06-25T14:02:18+00:00
Kategoria: Wycieczki zagraniczne, Wycieczki
Kierunek wyjazdu: Belgia, Holandia
Transport: Autokar
Ilość dni: 6 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

FESTIWAL KWIATÓW HOLANDIA – BRUKSELA – AMSTERDAM

1.DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki o godzinie (do uzgodnienia, w zależności od miejsca wyjazdu). Przyjazd na  zakwaterowanie do hotelu w pobliżu granicy polsko – niemieckiej, obiad ( bufet ) w porze wieczornej, nocleg.
2.DZIEŃ
Śniadanie/ stół szwedzki. Przejazd na nocleg w hotelu w Brukseli lub okolicy, zakwaterowania obiad w porze kolacji, nocleg.
3.DZIEŃ
Śniadanie kontynentalne. Zwiedzanie Brukseli, gdzie zobaczymy m.in.: Atomium, Pagoda Chińska, Waterloo, przejazd autokarem przez sławne aleje miasta, Łuk Triumfalny, Katedra św.Michała i św. Gduli, Pasaż św. Huberta, wpisany na Listę Dziedzictwa UNESCO, Wielki Plac (Ratusz , Brabant Hall, Dom Króla) – Manekin Pis. Przejazd na zwiedzanie  największego na świecie ogrodu kwiatowego – Keukenhof. FESTIWAL KWIATÓW HOLANDIA. Niewiele jest miejsc na świecie, gdzie można oglądać ciągnące się kilometrami zagony tulipanów, hiacyntów i narcyzów. Ogród założony w 1949 roku i zajmuje około 28 ha i corocznie wysadzanych jest tu ponad 7 mln cebulek kwiatów. Obiad. Zakwaterowanie  w hotelu , nocleg.
4.DZIEŃ
Śniadanie kontynentalne. Przyjazd do Amsterdamu, największego miasta Holandii, nazwanego północną Wenecją z tysiącami kilometrów kanałów, wieloma świetnymi, historycznymi budynkami. Główną atrakcją Amsterdamu są  jego świetne muzea. Plac Dam. Dam czyli po holendersku „tama” to duży plac w samym centrum miasta. Z jednej strony stoi Pałac Królewski, z drugiej gabinet figur woskowych Madame Tussaud. W głębi luksusowy historyczny Hotel Krasnapolski, założony w drugiej połowie XIX wieku przez Polaka, dalej wielki dom towarowy Bijenkorf. Na placu stoi pomnik Pamięci Ofiar II –wojny Światowej, czas wolny, rejs statkiem po kanałach Amsterdamu, zobaczymy miasto od strony wody, kanałów m.in. Magere Brug – jeden z najpiękniejszych zwodzonych mostów w mieście, a jest ich aż 1280, dalej szlifiernia diamentów, następnie Rijksmuseum czyli Muzeum Państwowe, to jedno z największych i najciekawszych w Holandii. Kolekcja XVII-wiecznego malarstwa holenderskiego z płótnami Rembrandta, dziełami Steena, Halsa, Vermeera itd. Obiad w trakcie zwiedzania. Zakwaterowanie w hotelu w Amsterdamie lub okolicy, nocleg.
5.DZIEŃ
Śniadanie kontynentalne. Wyjazd w drogę powrotną. Przyjazd do hotelu po polskiej stronie, obiad( bufet )  w porze kolacji, nocleg. Możliwość  zabawy przy muzyce mechanicznej + przekąski w cenie od 49 zł/ os.
6.DZIEŃ
Śniadanie/ stół szwedzki. W drodze powrotnej – Poznań zwiedzanie  browaru: ciąg produkcyjny , atrakcje multimedialne i piwny poczęstunek w firmowym pubie. Powrót do miejsca zbiórki

ŚWIADCZENIA:
– transport autokarem, klimatyzacja, w-c, DVD, cafe-bar / na czas przejazdu kawa, herbata gratis /, opłaty drogowe,
wyżywienie wg programu, zakwaterowanie w hotelu 3*/2* , pok. 2 osobowe ,pilot / przewodnik , ubezpieczenie
KL 10 .000 euro, NNW 10.000 zł ,obowiązkowa opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG)

DODATKOWO  PŁATNE:
dopłata do pokoju 1 os. 350 zł, opłaty rezerwacyjne, bilety wstępu: ogród kwiatowy  Keukenhof 16 euro, Rijksmuseum 19 euro + lokalny przewodnik w muzeum 6 euro, rejs tramwajem wodnym po kanałach miasta 12 euro

FESTIWAL KWIATÓW HOLANDIA

FESTIWAL KWIATÓW HOLANDIA – BRUKSELA – AMSTERDAM

FESTIWAL KWIATÓW HOLANDIA  FESTIWAL KWIATÓW HOLANDIA

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.