1-2 DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbióki. Przejazd do Sassnitz. O godz. 03:15 przeprawa promowa do Trelleborga, po dopłynięciu przejazd do Malmo i krótkie zwiedzanie miasta, przejazd nadmorską autostradą do Oslo, na trasie przejazd przez most Svinesund stanowiący przejście graniczne między Szwecją i Norwegią. Przejazd do  hotelu, kolacja, nocleg. 
3 DZIEŃ
Śniadanie. Wyjazd w kierunku Bergen przez narciarskie kurorty Gol i Geilo, przejazd przez księżycowy płaskowyż Hardangervidda. Podróż trasą prowadzącą przez malownicze góry, dzikie doliny i przepiękne lasy największego płaskowyżu północnej Europy, przystanek przy jednym z najładniejszych i najwyższych wodospadów – Voringfossen, stromy zjazd kanionem Mabodalen do fiordu Hardanger, krótka przeprawa promowa Brimnes – Bruravik. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.
4 DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do malowniczej stolicy norweskich fiordów – Bergen, zwiedzanie „Miasta Siedmiu Wzgórz”, w programie między innymi wizyta na Torget – barwnym targu rybnym, stary port Bryggen z górującą nad nim twierdzą Bergenhaus i spacer po Tyskebriggen z charakterystycznymi drewnianymi budynkami. Przejazd malowniczą trasą przez Voss do Gudvangen (po drodze wodospad Tvindefossen), 2-godzinna przeprawa promowa przez majestatyczny Sognefjord (najdłuższy i najgłębszy fiord Norwegii) do Kaupanger, przejazd tunelem pod największym lodowcem Europy – Jostedalsbreen. Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg. 
5 DZIEŃ
Śniadanie. Po przyjeździe do miejscowości Geiranger, wjazd na punkt widokowy Flydalsjuvet, a potem na Dalsnibbe (wjazd płatny dodatkowo, uzależniony od warunków pogodowych). Rejs po fiordzie Geiranger (fiord uważany za jeden z najpiękniejszych na świecie – pośród pionowych skał wpadających wprost do morza i wodospadów sięgających nawet 250 m wysokości) do Hellesylt (jeden z najmniejszych i najbardziej urzekających fiordów regionu). Przejazd drogą zapierającą dech w piersiach do Stranda na przeprawę promową Stranda – Liabygda. Przejazd słynną Drogą Trolli (około 14 km serpentyn). Dojazd do ściany Trolli (najwyższej i najtrudniejszej ściany wspinaczkowej Europy). Przejazd do hotelu, kolacja, nocleg.
6 DZIEŃ
Śniadanie i wyjazd do Oslo. Po drodze przejazd przez Lillehammer oraz wzdłuż największego jeziora w Norwegii Mjosa. Zwiedzanie Oslo z lokalnym przewodnikiem, m.in.: Park Frogner, będący jednocześnie muzeum rzeźby Gustawa Vigelanda, główna ulica miasta –  Karl Johans Gate, Pałac Królewski Slottet, Katedrę oraz Storling, czyli budynki Parlamentu. Muzeum Łodzi Vikingów na półwyspie Bygdoy, skoczni Holmenkollen. Przejazd do hotelu, kolacja  nocleg.
7 DZIEŃ 
Śniadanie. Wykwaterowanie z hotelu i przejazd do Trelleborga. O godz. 22:30 przeprawa promowa do Sassnitz.
8 DZIEŃ 
O godz. 02:15 przypłynięcie do Sassnitz i przejazd przez Niemcy do Polski. Powrót na miejsce zbiórki

ŚWIADCZENIA :
– autokar: klimatyzacja, barek, dvd, wc , bus lub minibus
– zakwaterowanie w hotelu w pokojach 2-3 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym
– wyżywienie wg. programu 
– wewnętrzne przeprawy promowe (bez kabin)
– międzynarodowe przeprawy promowe: Sassnitz – Trelleborg – Sassnitz (bez kabin, czas podróży ok. 4 godz. w jedną stronę)
– pilot
– lokalny przewodnik
– ubezpieczenie KL 10.000 euro, NNW 10.000 zł

DODATKOWO PŁATNE
– bilety wstępu do zwiedzanych obiektów ok 80 euro / osoba

UWAGA !
Cena uzależniona jest od ilości uczestników oraz terminu realizacji.