Ilość dni: 1 DZIEŃ

Wyjazd z miejsca zbiórki,przyjazd do Gdańska, gdzie poznamy miasto od strony wody

Ponad 1000 lat temu  został wybrany teren między Morzem Bałtyckim, Rzeką Motławą a wzniesieniami kaszubskimi. Podmokłe tereny miasta i okolic ludność Gdańska wykorzystała nie tylko do transportu ale także do celów obronnych miasta. Na przełomie 16 i 17 wieku powstały tu unikalne na skalę Europy fortyfikacje z potężnymi bastionami, które otoczono podwójną fosą. Dziś niewielkie pozostałości tych budowli, można opłynąć kajakiem.

Wybierając  tę opcję wsiądziesz w kajak, dostaniesz mapę i mały przewodnik i w ok. 2,5 godziny poznasz Gdańsk od strony Motławy – rzeki, która przyniosła bogactwo miastu.

Jeśli jesteś pasjonatem żeglarstwa, morza, wody lub po prostu lubisz zabawę przy muzyce szanty, wieczorem proponujemy ci wyjście do oryginalnego klubu Zejmann. Tu m.in. stoczysz walkę na bomie, wbijesz gwoździa 5 kilowym młotem, zjesz polski bigos i napijesz się piwa. Jest to opcja dodatkowa za którą dopłacisz dodatkowo. W cenie załatwimy ci kartę klubową, jedno piwo, bigos i zapewnimy program rozrywkowy.
Powrót do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA
– transport autokarem , busem w zależnosci od ilości osób
– opieka pilota
-wypożyczenie kajaków
– ubezpiecznie NNW

Wyślij ofertę do znajomych!