Kategoria: Wycieczki dla seniorów
Kierunek wyjazdu: Polska
Transport: Autokar

Państwa do aktywnego, rodzinnego wypoczynku. Przyroda otaczająca hotel sprzyja spędzaniu czasu na świeżym powietrzu w gronie najbliższych. Gwarantowana duża dawka dobrego samopoczucia oraz spora porcja wiedzy o Mazurach, podana na kajaku, rowerze czy podczas wycieczki pieszej

Świadczenia

 

transport autokarem, busem lub minibusem , zakwaterowanie w pokoju 2 lub 3 osobowym
wyżywienie: śniadania i obiadokolacje (od obiadokolacji w dniu przyjazdu do śniadania w dniu wyjazdu), posiłki w formie bogatego bufetu szwedzkiego chwalonego przez naszych Gości
korzystanie z basenu, saun (sucha, parowa, infrasauna) oraz siłowni – codziennie, bez ograniczeń, w godzinach otwarcia
dostęp do hotelowej plaży nad jeziorem
boisko do siatkówki plażowej
program animacyjny, opieka pilota , ubezpieczenie NNW i KL

1 Dzień
 
Wyjazd z miejsca zbiórki przejad do Starych Jabłonek zakwaterowanie obiad spacery Nordic Walking po okolicznym lesie z instruktorem, korzystanie z atrakcji hotelu nocleg.

2 Dzień

Śnkiadanie miniklub dla dzieci od lat 4 – gry i zabawy prowadzone przez animatorów Hotelu Anders
spacery Nordic Walking po okolicznym lesie z instruktorem
wieczór taneczny z DJ’em w Klubie Nocnym

3 Dzień

Śbniadanie miniklub dla dzieci od lat 4 – gry i zabawy prowadzone przez animatorów Hotelu Anders
spacery Nordic Walking po okolicznym lesie z instruktorem obiad
kolacja muzyczny wieczór szantowy na tarasie widokowym na jezioro

4 Dzień
Sniadanie wyjazd i przejazd do miejsca zbiórki.

 

MAZURY AKTYWNIE –  dodatkowo płatna

Zapraszamy na wycieczki, które pozwolą Państwu aktywnie spędzić czas na świeżym powietrzu oraz poznać przyrodę i historię Mazur. Prosimy o zapisy w Recepcji na poszczególne wycieczki do 18. czerwca, do godz. 12:00. Każda z wycieczek dodatkowo płatna.

Wycieczka piesza
„Dookoła Jeziora Szeląg Mały” (10 km)
Stare Jabłonki – Buńki – Jezioro Głęgoczek – Stare Jabłonki
Malowniczy szlak wokół Jeziora szeląg Mały, przebiegający prawie w całości przez las. Przechodzimy tylko przez jedną osadę Buńki. Był tu kiedyś tartak napędzany kołem młyńskim i karczma dla podróżnych. W lesie za osadą jest nieduże jeziorko Głęboczek. Gdy wyjdziemy na szosę ukaże nam się imponującej wielkości grobla dzieląca jeziora Szeląg Mały i Szeląg Wielki. Warto zobaczyć zabytkowy tunel z kamienia i cegły, który ma ponad 50 m długości i liczy sobie ponad 130 lat oraz bunkier z II Wojny Światowej. Prosimy o wygodny ubiór oraz sportowe obuwie.
Czas wycieczki: 4 godziny
Cena: 30 zł/osoba
Cena obejmuję opiekę licencjonowanego przewodnika terenowego. Wycieczka odbędzie się przy minimum  5  osobach.

Spływ kajakowy
Plaża Stare Jabłonki – Jezioro Szeląg Mały i Szeląg Wielki
Zapraszamy na 3-godzinny spływ kajakowy. Szeląg Mały położony jest w kotlinie, a jego brzegi pokryte są pięknym starym lasem sosnowym. Z kolei Jezioro Szeląg Wielki zaliczane jest do najpiękniejszych mazurskich jezior. Wody jezior są bardzo czyste i chłodne, dlatego żyją tu szlachetne ryby: sielawa, sieja, węgorz i inne.
Czas spływu: 3 godziny
Cena: 50 zł/osoba
Spływ odbędzie się przy minimum 4 uczestnikach. Rozpoczęcie i zakończenie na plaży w Starych Jabłonkach. Przy silnym wietrze pływanie jedynie po Szelągu Małym. Cena uwzględnia koszt instruktora, ratownika, kajaki polietylenowe z siedzeniami.

Wycieczka rowerowa
„Do rezerwatu Rzeki Drwęcy” (20 km)
Zapraszamy na 20-km wycieczkę rowerową z przewodnikiem do rezerwatu przyrody „Rzeka Drwęca”. Trasa w większości wiedzie przez przepiękny Las Taborski.  Po drodze mijamy Łąki Gąsiorowskie – teren podmokły, otoczony licznymi śródleśnymi jeziorkami, ciekawy ze względu na roślinność oraz specyficzny makroklimat. Dalej mijamy wieś Ostrowin z ruinami późnobarokowego pałacu z XVIII w. Następnie dojeżdżamy do Rezerwatu „Rzeka Drwęca”. Jest to najdłuższy rezerwat ichtiologiczny w Polsce. Ochronie podlega środowisko wodne i bytujące w nim ryby: pstrąg, łosoś szlachetny, troć, certa, minóg rzeczny i inne. Rowery na wycieczkę udostępniamy bezpłatnie (Uwaga: liczba rowerów jest ograniczona, zapraszamy do zabrania swoich rowerów).
Czas wycieczki: 3 godziny
Cena: 40 zł/osoba
Wycieczka odbędzie się przy minimum 15 osobach. Cena obejmuję opiekę licencjonowanego przewodnika terenowego oraz wypożyczenie roweru (ilość rowerów ograniczona).

 

 

Wyślij ofertę do znajomych!