Hotel Warmia *** Spa – Biesiada Piwna 3 DNI

/Hotel Warmia *** Spa – Biesiada Piwna 3 DNI
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Hotel Warmia *** Spa – Biesiada Piwna 3 DNI

2018-06-13T11:24:18+00:00

Zapraszamy do Hotelu Warmia 3 * w Braniewie. Komfortowy obiekt, który spełni Państwa oczekiwania. Idealny na spotkania integracyjne i wspólną zabawę.

Hotel Warmia***Spa położony jestna Równinie Warmińskiej, nad rzeką Pasłęką.

Dogodna lokalizacja umożliwia szybkie dotarcie do Olsztyna , Trójmiasta, a nawet do Kaliningradu. Hotel Warmia to idealne miejsce na rodzinny wypoczynek, pobyty Spa, spotkania firmowe, romantyczny weekend we dwoje czy żeglowanie po Zalewie Wiślanym.

49 pokoi Hotelu Warmia* * *to synonim elegancji i luksusu. Gwarantujemy prywatność i komfort, który jest dla nas najcenniejszy. Wszystkie pokoje są komfortowo wyposażone. Jednorazowo może przyjąć 100 gości. Hotel dysponuje strzeżonym parkingiem,wypożyczalnią samochodów  osobowych z kierowcą, kantorem wymiany walut, Centrum rekreakcji : basen z hydromasażem , dziką rzeką , wodospadem, jacuzzi, gtrota solna, sauna fińska, łażnia parowa, solarium oraz siłownia. Stylowa , klimatyzowana restauracja ,, Jakubowa ” serwuje dania regionalne i erupejskie. Wyśmienite potrawy o wyjątkowym smaku. Centrum konferencyjne pięć wielofunkcyjnych klimatyzowanych sal z pełnym zabezpieczeniem sprzętu audiowizualnego.

Nieopodal Hotelu znajduje się mnóstwo fascynujących zabytków, takich jak bazylika św. Katarzyny,Dom Prowincjalny Zgromadzenia Sióstr św. Katarzyny, neogotycki dworzec kolejowy,hospicjum dla konwertytów,  wieża bramna – pozostałość po dużym kompleksie zamkowym, najmniejsze zoo.

Zakwaterowanie w pokojach  2 – osobowych

1. DZIEŃ
Przyjazd i zakwaterowanie. relax w SPA: basen, jacuzzi, saunę suchą, łaźnię parową, fitness club Obiadokolacja w chacie gilowej, zabawa przy muzyce mechanicznej, karaoke – wspólne śpiewanie, zabawa biesiadna piwna , nocleg. W przypadku chłodnego wieczoru impreza przeniesiona do wewnątrz hotelu. nocleg.
UWAGA ! Menu oraz rodzaj i ilość alkoholu do uzgodnienia
2. DZIEŃ
Śniadanie w formie stołu szwedzkiego Przejazd do Piórkowa nad J. Pierzchalskim spacer malowniczą ścieżką dydaktyczną 2, 5 km przez rezerwat  Obserwacja i edukacja. Zajęcia prowadzone przez gajowego.2 – 3 Godzin onisko z piecheniem kiełbasek  , między innymi kurhany , bobry .  W pobliżu zapora wodna oraz rezerwat bobrów na rzece Pasłęce. Przejazd do Pieniężna Muzeum Misyjno – Etnograficze Seminarium Duchownego Księży Werbistów . Piękny  spacer ścieżka dolina rzeki wałszy o górskim charakterze a nad nią najwyższy most kolejowy w Polsce dajej udamy się do Ornety
Ratusz – wybudowany w stylu gotyckim znajduje się w centralnej części rynku orneckiego. Powstał on w 1351 na miejscu dawnego domu kupieckiego. Pierwsza wzmianka o nim datowana jest na 1359. Obecny kształt bryły ratusza został nadany najprawdopodobniej w latach 1376-1389. Jest to budynek murowany z liczną zendrówką. W XV wieku ratusz został obudowany murowanymi budami które wzmiankowane są już w 1423. W 1614 owe budy uzyskały status domków budniczych. Ratusz ornecki zbudowany jest na planie prostokąta z dosyć znacznie rozczłonkowanym szczytem. Dach wieńczy ośmioboczna wieżyczka barokowa z galeryjką która odnawiana była trzykrotnie w 1586, 1622 i 1832. W hełmie wieży umieszczony jest najstarszy na Warmii dzwon pochodzący z 1384.
Kościół św. Jana Chrzciciela
Zabytkowa plebania przy kościele św. Jana Chrzciciela
Kościół parafialny św. Jana Chrzciciela – gotycki kościół parafialny został zbudowany w latach przed 1350 – po 1370, z inicjatywy biskupa Hermana z Pragi. Jest ceglaną czteroprzęsłową bazyliką z niewyodrębnioną częścią prezbiterialną i z wieżą od zachodu. W XV w. dobudowano kaplice boczne, które z czasem otrzymały ozdobne szczyty, nadające budowli niezwykle malowniczy wygląd, podkreślony ceramicznym detalem architektonicznym. Kościół znacznie ucierpiał w historii głównie za sprawą wojen i pożarów, lecz mimo to należy do najbardziej interesujących na Warmii. Został zniszczony w czasie wojen krzyżackich w latach 1519-1525. Po zniszczeniach kościół przebudowano i rozbudowano, otrzymał m.in. nowe szczyty i sklepienia. Około 1900 przeprowadzono gruntowny remont kościoła nie zmieniając jednak jego konstrukcji i architektury. We wnętrzu budynku na uwagę zasługują liczne zabytki: ołtarz główny z 1744, żyrandol z 1576, barokowe ołtarze boczne (św. Elżbiety Węgierskiej, św. Katarzyny Aleksandryjskiej, Serca Pana Jezusa), ambona z 1744. Liczne są ołtarze umieszczone przy filarach: ołtarz NMP Różańcowej z 1761 roku, ołtarz św Józefa. Wewnątrz znajduje się również gotycki krzyż z XV wieku oraz mosiężny lawaterz. Znajdują się też gotyckie malowidła ścienne (m.in. Koronacja Marii z końca XIV w.), a ponadto liczne malowidła z XV w.
Cerkiew prawosławna św. Mikołaja (parafialna). Dawny kościół ewangelicki wybudowany w latach 1829-1830, zapewne wg projektu Karla Friedricha Schinkla, wieża 1905-1906. Po 1945 został przekazany Kościołowi Prawosławnemu. Nastąpiła wtedy adaptacja wnętrza do potrzeb liturgii prawosławnej, przebudowano ołtarz, ustawiono ikonostas. Pierwotny ołtarz barokowy połączony jest z kazalnicą, zakupiony z jednego z kościołów katolickich.
Cerkiew bł. Emiliana Kowcza
Kaplica Jerozolimska – pochodzi z 1829 roku. Wewnątrz barokowe wyposażenie m.in. ołtarz. Na ścianach zabytkowe obrazy z XVII w., przedstawiają one ukrzyżowanie i zdjęcie krzyża. Znajdują się też tutaj obrazy ukazujące życie św. Marii Magdaleny oraz zabytkowe drewniane świeczniki z początku XIX wieku.
Układ urbanistyczny miasta z rynkiem i ratuszem pośrodku, znajdują się też tutaj liczne kamieniczki zabytkowe które otaczają rynek oraz stoją przy okolicznych ulicach.
Zabytkowe kamienice przy Placu Wolności
Kamienice na starym mieście, głównie wokół rynku, pochodzące z XVII-XIX w.
Klasztor Katarzynek z drugiej połowy XVI w.
Pozostałości zamku biskupiego (piwnice) z XIV i XVI w.
Pozostałości murów obronnych z XIV w.
Spichlerz z drugiej połowy XVIII w.
Synagoga
Krosno koło Ornety : Sanktuarium Maryjne Legenda głosi, że nurcie płynącej przez Krosno Drwęcy Warmińskiej znaleziono cudowną figurkę Matki Boskiej. Najpierw zbudowano drewnianą kaplicę, w której umieszczono otaczaną kultem figurkę. Potem obecnie istniejący kościół. Figurka zniknęła z kościoła w 1945 roku. Nie wiadomo czy została ukryta czy też padła łupem jakiegoś rosyjskiego żołnierza.Obecnie istniejący kościół i jego otoczenie zbudowano w latach w latach 1709-1759 na dębowych palach. Budowniczym był Hans Christopher Reimers z Ornety. Budowę samego kościoła zakończono w 1720 roku. Wykańczanie wnętrza i zdobienia fasady zakończono jednak dopiero w 1759 roku. Kościół ma siedem ołtarzy. Jest otoczony krużgankami z XVIII w.
Powrót na obiadok0olację i nocleg
3. DZIEŃ
Śniadanie w formie stołu szwedzkiego, zwiedzanie Braniewa, Fromborka.
Możliwość przewodnika, dodatkowo płatny 120 zł/ grupa.
Pożegnanie gości i wyjazd w drogę powrotną.
Piwo degustuje się wszystkimi zmysłami – wzrokiem (barwę, piankę, klarowność), węchem (bukiet piwa), dotykiem (temperaturę), słuchem (unoszące się bąbelki dwutlenku węgla) i przede wszystkim smakiem – prawdziwej uczcie piwnej akompaniować musi odpowiednie menu i atrakcje. Zapraszamy do zapoznania się z wyjątkowym pakietem dla grup zorganizowanych.

1. Kolacja biesiadna (w świetle kominka, w sali lub w blasku ogniska, pod wiatą grillową).
Wśród menu między innymi takie przysmaki jak:
– bawarska zupa piwna na boczku/grochówka z wkładką/żur Staropolski, 
– golonka pieczona w ciemnym piwie na chrupiąco, 
– kiełbaski w porterze, 
– cebulowe krążki smażone w cieście piwnym, 
– grzanki piwne angielskie, 
– tradycyjna niemiecka sałatka ziemniaczana, 
– smalec domowego wyrobu, ogóreczki kiszone 
– i wiele, wiele innych specjałów.
2. Atrakcje.
a) Degustacja piwa prowadzona przez naszego piwowara. Na degustację składa się część sensoryczna (smakowanie piwa) oraz część szkoleniowa (opowieść o historii i procesach warzenia piwa, okraszona anegdotami i prezentacją multimedialną przy użyciu rzutnika). Degustowanych jest 6 marek piwa (w tym 3 piwa z browaru z Witnicy) z polskich browarów regionalnych (style: porter bałtycki, piwo miodowe, pilzner, piwa aromatyzowane, stout, piwo Trapistów).
b) Udział w zabawach piwnych, prowadzonych przez piwowara po zakończeniu degustacji:
– „Piwny koneser” – barman nalewa do szklanek różne marki piw. Uczestnik próbuje każdego, musi odgadnąć ich nazwy. 
– „Pierwszy kufelek nie dojdzie do nerek” – należy jak najszybciej wypić kufel piwa o poj. 0,5 l.
– „Titanic” – należy do połowy napełnić kufel piwa, a następnie umieścić w nim odwrócony kapsel (tak, aby unosił się na piwie). Wygrywa osoba, która szybciej przeleje zawartość tego kufla do kolejnego, nie zatapiając kapsla.
Nagrodą dla zwycięzcy  jest voucher do SPA na relaksujący masaż

c) Korzystanie z piwnej gry planszowej „Szybcy i wpienieni” .

d) Korzystanie z gier barowych: bilard, piłkarzyki, dart.

e) Wypożyczenie zestawu do samodzielnej organizacji Karaoke (konsola PS3 + plazma 51″).

3. Piwo
– rabat 10% na wszystkie piwa z Karty Piw,
– poszczególne piwa butelkowe w MEGA atrakcyjnej cenie: Lubuskie Jasne (80 zł./skrzynka), Lwówek Książęcy (80 zł./skrzynka), Black Boss (100 zł./skrzynka), Paulaner Pszeniczny Jasny (110 zł./skrzynka) Piwa regonalne np Specjal, Warka, Zywiec  Namysłów Pils i wielel innych.
– piwo beczkowe: Tyskie 30 l. (250 zł.), Lech 30 l. (250 zł , Specjal 30 250 zł

Szczegóły rezerwacje:

e-mail:biuro@variustur.pl
telefon: +48 55 239 43 35

ŚWIADCZENIA  :
transport autokarem , busem lub minibusem :opieka pilota i przewodnika 
kolację biesiadną 
 nocleg  w hotelu  i wyżywienie 
korzystanie z Centrum Rekreacji basen z hydromasażem, dziką rzeką , wodospadem , jacuzzi, grota solna , sauna fińska , łaźnia parowa , siłownia oraz solarium ,
ubezpieczenie NNW i KL

Znajdź nas na Facebooku!

Nasz profil w Google+

Drogi Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Co to są dane osobowe oraz jakie dane przetwarzamy?

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Administratorem Państwa danych osobowych jest:
P.H.U. VARIUS BOGDAN UHRYN BIURO PODRÓŻY VARIUSTUR
ul. 1 Maja 14
82-300 Elbląg
Numer NIP: 578-012-71-72

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

Państwa dane osobowe pozyskane w związku z zawarciem umowy/wypełnionym formularzem jak i w trakcie wykonania umowy, będą przetwarzane w następujących celach:

  • realizacjiusług turystycznych
  • prowadzenia działań marketingowych
  • rozpatrywanie wniosków.

Okres przetwarzania Państwa danych osobowych jest uzależniony od celu w jakim dane są przetwarzane.

Komu możemy przekazać dane?

Państwa dane mogą być przekazane podmiotom przetwarzającym dane w związku ze zleconymi przez nas usługami, do Touroperatorów, którzy będą realizować rezerwacje o oraz podmiotom lub organom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Państwa dane mogą być przekazane również do państw trzecich na potrzeby realizacji umowy.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Zgoda jest niezależna od czasu w jakim Państwo korzystacie z usług, obowiązuje do jej odwołania. Udzielenie zgód oznacza możliwość otrzymywania dostosowanych do Państwa potrzeb informacji marketingowych i ofert dotyczących produktów i świadczonych usług na podany adres e-mail lub numer telefonu, jak również uprawnia do kontaktów telefonicznych.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

Każde przetwarzanie Państwa danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów lub do podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy. Dodatkowo podstawą prawną jest niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze oraz niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora np. takich jak udzielenie odpowiedzi na Państwa pisma i wnioski.

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym zapisywanych w plikach cookies, również po rozpoczęciu obowiązywania RODO (czyli po 25 maja 2018 roku).

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i można ją wycofać w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.