Incentive Travel na statkach wycieczkowych

Incentive Travel

Jeśli pracownicy Państwa firmy :

*    nie pływali jeszcze wśród delfinów w błękitnych wodach Morza Karaibskiego
*   nie oglądali zachodu słońca z pokładu pięknego statku wycieczkowego
*   nie szukali ruin dawnych kultur w meksykańskiej dżungli
*   nie tańczyli podczas gorących nocy na najpiękniejszych plażach Karaibów
*   nie wspinali się po zboczach amerykańskich Andów
*   nie jeździli samochodami terenowymi po wydmach pustyni Atacama
*   nie kąpali się we wnętrzu krateru na wyspie Saint Lucia
*  lub nie bawili się w rytm muzyki reggae podczas karnawału na Gwadelupie

…to wyjazd motywacyjny ze statkiem wycieczkowym z nami będzie najlepszą okazją, aby to zrobić.

OFERUJEMY :

TURYSTYKA BIZNESOWA na luksusowych statkach wycieczkowych – organizowanie konferencji, kongresów, szkoleń, pobytów delegacyjnych i indywidualnych. Oferujemy pełny serwis: od przejazdów, zakwaterowania i rezerwacji biletów lotniczych, po usługi pilotów, przewodników, a także tłumaczy na całym świecie.

Do kogo skierowana jest nasza oferta ?

INCENTIVE TRAVEL na STATKACH WYCIECZKOWYCH  to oferta dla firm chcących wyróżnić swoich pracowników, klientów, kontrahentów w niekonwencjonalny sposób. To podróże statkami do krajów na całym świecie, połączone z różnymi formami turystyki motywacyjnej i korporacyjnej. Więcej na temat wyjazdów incentive można dowiedzieć się przeglądając oferty umieszczone na naszych stronach internetowych, dzwoniąc pod numer  telefonu: (32) 206 9605, zamawiając informację pocztą lub wysyłając e-mail na adres: gryf@gryftravel.pl

Co nas wyróżnia ?

Jesteśmy godni zaufania. Mamy dostęp, możliwość rezerwacji, negocjacji cen dla grup, konferencji  w większości linii  wycieczkowych statków jakie pływają po wszystkich akwenach morskich.

Naszym celem jest maksymalne usatysfakcjonowanie klienta poprzez zapewnienie mu luksusu i niezapomnianych wrażeń podczas rejsów i egzotycznych wycieczek.

Nasza oferta jest skierowana do tych, którzy chcą dostarczyć swoim pracownikom zupełnie niezwykłych przeżyć na pokładach największych statków świata i Europy.

Jeśli szukasz utartych wzorców wyjazdów motywacyjnych i tendencyjnych propozycji, to marnujesz czas, nasza oferta to nowość a także zupełnie nowa jakość na rynku.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie. Naszym celem jest zapewnienie uczestnikom maksymalnie przyjemnych i wyjątkowych wrażeń.

Tworzymy nową jakość turystyki motywacyjnej. Jesteśmy w stanie zorganizować pobyt małych kameralnych grup jak i wyjazdy dla pracowników największych firm.

Jednym z naszych priorytetów jest wszechstronność, dlatego też od początku istnienia firmy powiększamy i modernizujemy naszą ofertę wyjazdów incentive.

*  Wyposażenie statków pozawala na przyjęcie różnych grup ilościowych, zorganizowanie konferencji, sympozjum, zjazdu z dostępem do sal konferencyjnych od 15 – 40 -100 – 600 osób !!! W dyspozycji będą Państwo mieli najnowszy sprzęt jaki jest dostępny na rynku do obsługi tego typu spotkań.

Wyżywienie: All inclusive,
Zakwaterowanie: statek,   ****

*  Zadbamy o ciekawy, bogaty program dodatkowy, integracyjny na statku jak i na lądzie wyjazdy z  miast portowych gdzie zawijają statki .

Wyślij ofertę do znajomych!