1 DZIEŃ

Wyjazd z miejsca zbiórki. Przejazd do Gdyni przed godziną godz. 18,30.Terminal promowy, odprawa. Zakwaterowanie w kabinach 4 osobowych z łazienkami. Wypłyniecie promu o godzinie 20,00 do Karlskrony. Uroczysty obiad w porze kolacji przy lampce wina, dyskoteka….nocleg.

2 DZIEŃ

Od godz. 7,00 bufet śniadaniowy, przypłynięcie promu do Karlskrony i zwiedzanie miasta. Karlskrone założono w 1680 roku, gdy siedziba Szwedzkiej Królewskiej Marynarki została tam przeniesiona. Nazwa pochodzi od zestawienia imienia króla Karola XI i słowa korona (Karlskrona – Korona Karola), dalej zwiedzanie południowych archipelagów Szwecji: Kalmar, w mieście tym zachował się jeden z najpiękniejszych renesansowych zamków w Skandynawii – rozbudowywany przez królów z dynastii Wazów, był ostatnim punktem oporu wojsk wiernych Zygmuntowi III w wojnie o szwedzką koronę. Kalmar położone jest częściowo na wyspach u brzegów Cieśniny Kalmarskiej – po drugiej stronie cały horyzont zajmuje Olandia, druga co do wielkości wyspa na Bałtyku. Na Olandię wjechać można 6-kilometrowym mostem, który przez długie lata był w Europie rekordzistą. Powrót na prom, obiad w porze kolacji, dyskoteka…nocleg

3 DZIEŃ

Przypłynięcie promu do Gdyni o godzinie 7,30. Wyjazd w drogę powrotną, ewentualnie zwiedzanie Trójmiasta – do uzgodnienia.

ŚWIADCZENIA
– transport  autokarem, klimatyzacja, dvd, wc, cafe bar, wygodnym busem ,  minibusem 5 osób + 1 przewodnik+ 1 kierowca ( 7 osób ) lub minibusem 7 osób +1 przewodnik + 1 kierowca ( 9 osób)
– przepłynięcie promem Gdynia – Karskrona – Gdynia

– zakwaterowanie kabiny 4 osobowe z łazienką

– wyżywienie wg programu

– pilot, przewodnik

– ubezpieczenie NNW 10.000 zł KL 10. 000 euro

Rozrywki na promie: bary i restauracje, Welles center, kasyno,

automaty do gier losowych, pokłady słoneczne.

DODATKOWO PROPONUJEMY:

– zwiedzanie Muzeum Morskiego w Karlskronie 25 zł / osoba

– Muzeum Starych Samochodów w Karlskronie 19 zł / osoba

UWAGA !
Cena uzależniona jest od ilości uczestników oraz terminu realizacji.

 

Wyślij ofertę do znajomych!