1-2.DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki. Przyjazd do Kazimierza Dolnego, zwanego „perłą renesansu” jednym z najcenniejszych i najbardziej urokliwych miejsc w Polsce. W wiekach XVI i XVII Kazimierz rozkwita i bogaci się na handlu zbożem. Wtedy też pojawiają się spichlerze, tak charakterystyczne dla krajobrazu miasta, a także piękne renesansowe kamienice rodów kupieckich. Zobaczymy: Rynek, renesansowe kamienice, Mały Rynek, Górę Trzech Krzyży, Zamek i Basztę, Kościół Farny, Kościół i Klasztor Franciszkanów. Czas wolny. Następnie Kozłówka, zwiedzanie Pałacu, wzniesionego około 1742 roku dla rodziny Bielińskich według projektu Józefa Fontany. W roku 1799 stał się własnością rodziny Zamoyskich. Przebudowany przez Konstantego Zamoyskiego w latach 1897–1914. We wnętrzach pałacowych zachował się autentyczny wystrój z przełomu XIX i XX wieku w stylu Drugiego Cesarstwa, dalej zwiedzanie Galerii Sztuki Socrealizmu, powozowni oraz parku. Przejazd do Lublina, zakwaterowanie w hotelu, obiad w porze kolacji, nocleg
3.DZIEŃ
Śniadanie /stół szwedzki/.Wyjazd na zwiedzanie  Zamościa, który za sprawą unikalnego zespołu architektoniczno-urbanistycznego Starego Miasta bywa nazywany „miastem arkad” i „Padwą północy” zobaczymy: regularny Rynek Wielki o wymiarach 100 × 100 metrów z ratuszem i tzw. kamienicami ormiańskimi, a także fragmenty umocnień obronnych wraz z pochodzącymi z okresu zaboru rosyjskiego nadszańcami, Katedrę, dawny pałac Zamoyskich, dawna Akademia Zamojska. Powrót do Lublina, zwiedzanie miasta: wejście do lubelskiego zamku w którym obecnie mieści się  muzeum oraz znajduje się największy lubelski skarb – kaplica św. Trójcy, czyli gotycka świątynia, której ściany i sklepienia pokrywają piękne freski (wschodnie malarstwo bizantyjsko-ruskie).Dalej spacer, przejście przez powstałą w 1341 roku Bramę Grodzką. Na środku lubelskiego rynku umiejscowiony jest Trybunał Koronny, w którym obecnie znajduje się Pałac Ślubów, ratusz, liczne kamienice. Zobaczymy imponującą Bramą Krakowską, wzniesioną w XIV stuleciu wraz z murami obronnymi. Dalej perła baroku i zarazem największy lubelski kościół- Archikatedra św. Jana Chrzciciela i św. Jana Ewangelisty, którą zwiedzimy wraz z zakrystią i skarbcem.. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiad w porze kolacji z możliwością  połączenia z zabawą przy muzyce mechanicznej + przekąski…Nocleg.
4.DZIEŃ
Śniadanie /stół szwedzki/. Przyjazd do Sandomierza, położonego na siedmiu wzgórzach. Stąd miasto nazywane jest czasem „małym Rzymem”, zwiedzanie miasta: Ratusz, Brama Opatowska taras widokowy. Podziemna Trasa Turystyczna – sandomierskie lochy z XIV wieku, długość pół kilometra. Ratusz, Bazylika Katedralna, dziedziniec zamkowy. Zwiedzając miasto zobaczymy wiele znanych miejsc z kultowego serialu pt. „Ojciec Mateusz ”. Wyjazd w drogę powrotną.

ŚWIADCZENIA
– autokar, klimatyzacja, dvd, w-c, cafe – bar
– zakwaterowanie w hotelu pok. 2, 3osobowe
– wyżywienie wg programu
– pilot, lokalny przewodnik
– ubezpieczenie NNW 5.000 zł

DODATKOWO PŁATNE
– bilety wstępu 55 zł / os
– zabawa przy muzyce mechanicznej połączonej z konsumpcją + …..od 49 zł/ os

Wyślij ofertę do znajomych!