KOZŁÓWKA – LUBLIN – LWÓW

/KOZŁÓWKA – LUBLIN – LWÓW
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

KOZŁÓWKA – LUBLIN – LWÓW

2020-06-29T09:39:37+00:00
Ilość dni: 5 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

1-2. DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki o godzinie 23:30. Przejazd do Kozłówki k/ Lublina, zwiedzanie: Pałac, obecnie znajduje się tam Muzeum Zamoyskich, Park. Powozownia i Galeria Socrealizmu. Następnie przyjazd do Lublina, zwiedzanie miasta: Zamek z XII Stare Miasto z imponującą Bramą Krakowską, wzniesioną w XIV stuleciu, ratusz miejski oraz kościół i klasztor Dominikanów z XIII stulecia, będący obecnie mieszanką różnych stylów architektonicznych. Jednym z najważniejszych zabytków Lublina jest również katedra wraz z zakrystią i skarbcem, które zwiedzimy. Lublin, zakwaterowanie w hotelu, obiad w porze kolacji, nocleg.
3.DZIEŃ
Śniadanie /stół szwedzki/. Przyjazd do Lwowa, gdzie Stare Miasto jest wpisane na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Zwiedzanie panoramiczne miasta: dworzec kolejowy, najstarsze uczelnie miasta – kompleks uniwersytetów lwowskich: Politechnika i Uniwersytet Iwana Franki. Wysoki Zamek – panorama miasta z kopca Unii Lubelskiej. Zwiedzanie – Cmentarz Łyczakowski wraz z Cmentarzem Orląt Lwowskich. Zakwaterowanie w hotelu. Obiad w porze kolacji, nocleg. Dla chętnych indywidualne wieczorne wyjście – Lwów nocą ….
4.DZIEŃ
Śniadanie /stół szwedzki/. Spacer po starówce: Katedra Wniebowstąpienia NMP, Kaplica Boimów, Czarna Kamienica, pałac Korniakta, Pałac Lubomirskich, Klasztor Dominikanów, Katedra Ormiańska, Opera Lwowska, Cerkiew Zaśnięcia NMP, Pomnik Mickiewicza, Klasztor Bernardynów, Arsenał. Obiad w porze kolacji, nocleg. Dla chętnych indywidualne wieczorne wyjście-Lwów nocą…
5.DZIEŃ
Śniadanie /stół szwedzki/. Wyjazd w drogę powrotną. Na trasie przejazdu obiad. Powrót do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA:
transport autokarem, klimatyzacja, w-c, dvd, zakwaterowanie w hotelu 2/3*, pok 2 os, wyżywienie wg programu, bilety wstępu, pilot, lokalni przewodnicy oraz przewodnik muzealny, ubezpieczenie NNW 5 000 zł (Polska), ubezpieczenie KL 20 000 €, NNW 20 000 zł (Ukraina)

DODATKOWO PŁATNE: (można doliczyć do ogólnej faktury)
Wieczór z folklorem z lwowską kapelą batiarów + konsumpcja, dania kuchni ukraińskiej m.in. sało (odpowiednio przyrządzona słonina) oraz poczęstunek wódką. Cena kolacji obejmuje rozbudowane menu i 1,5h występ kapeli w cenie 30 USD/ os. ok. 100 zł/ osoba

WAŻNE!
Wymagany paszport, ważny minimum 6 miesięcy od daty powrotu do Polski.

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.