Ilość dni: 3 DNI

Kraina Miniatur Wunderland to największa miniaturowa wystawa na świecie. Wiosną 2013 roku otwarta ponownie po ponad 5 tysiącach godzin pracy na nową atrakcją – „największym, najmniejszym ogrodem świata”, w którym zobaczyć można ponad 150 tysięcy modeli kwiatów. Cały park liczy ponad 1500 m2; powierzchni, na której podziwiać możemy ponad tysiąc pociągów, samolotów, samochodów, statków. Znaczna część z prezentowanych budowli jest ruchoma – wystawa podzielona jest na różne sekcje – Niemcy (kilka działów), Austria, Szwajcaria, Ameryka, Skandynawia oraz trwają prace na rozszerzeniem wystawy o zabytki Francji i Włoch.
Wizyta w parku, to niezapomniane wrażania i pełne emocji obserwacje części świata w mikro pigułce.

Hamburg – „Perła Północy” to zielone miasto nad wodą nie bez powodu uchodzi za jedno z najpiękniejszych miast Niemiec. Nawet zwykle bardzo powściągliwym Hanzeatom trudno jest ukryć dumę ze „swojego” miasta. Swoją atmosferą i nadmorskim urokiem Hamburg oczaruje każdego, kto był tu choćby raz. Łaba, Alster, dzielnica Hafencity, Dzielnica Spichlerzy (Speicherstadt), Targ Rybny (Fischmarkt) lub ulica Reeperbahn – każdego dnia można tu odkryć, przeżyć i podziwiać coś nowego. 

1 – 2 Dzień
Wyjazd z miejsca zbiórki (w nocy z piątku na sobotę). Przejazd przez Niemcy. Przyjazd do Hamburga. Zwiedzanie rozpoczniemy od głównego punktu programu – wejście do Krainy Miniatur Wunderland (przewidywany czas pobytu 4-6 godzin; pilot informuje o godzinie zbiórki). Następnie po zakończeniu wizyty w parku Wunderland zwiedzanie miasta Hamburg – Dzielnica Spichlerzy (Speicherstadt), Targ Rybny (Fischmarkt), ulica Reeperbahn, Łaba, Alster, dzielnica Hafencity. W czasie zwiedzania czas wolny na zakupy i posiłek. Na zakończenie wieczorny przejazd autokarem, busem lub minibusem  po mieście. Wyjazd w drogę powrotną do Polski nocny przejazd.
3 Dzień – Przyjazd do miejsca zbiórki.

Świadczenia
transport autokarem klasy LUX (klimatyzacja, cafe – bar, DVD, WC) , busem lub minibusem
– opiekę pilota
– zwiedzanie Hamburga z przewodnikiem / pilotem
– ubezpieczenie (KL 10000 euro, NNW 10000 zł

Dodatkowo płatne
bilet wstępu do Krainy Miniatur Wunderland

11 euro / os. dorosła
5 euro / dziecko od 16 lat
10 euro / senior powyżej 65 lat
9 euro / studenci
wstęp wolny / dziecko poniżej 1 metra wzrostu pod opieką rodzica

* podane ceny biletów wstępu do Krainy Miniatur Wunderland są cenami biletów grupowych, w zależności od liczny osób mogą ulec zmianie

Wyślij ofertę do znajomych!