KRAKÓW – KAZIMIERZ – WIELICZKA – AUSCHWITZ-BIRKENAU – SZCZAWNICA- KRYNICA ZDRÓJ- MUSZYNA- KRAKÓW

/KRAKÓW – KAZIMIERZ – WIELICZKA – AUSCHWITZ-BIRKENAU – SZCZAWNICA- KRYNICA ZDRÓJ- MUSZYNA- KRAKÓW
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

KRAKÓW – KAZIMIERZ – WIELICZKA – AUSCHWITZ-BIRKENAU – SZCZAWNICA- KRYNICA ZDRÓJ- MUSZYNA- KRAKÓW

2019-03-20T15:25:58+00:00
Ilość dni: 9 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

1. DZIEŃ
Odbiór z lotniska w  Krakowie wyjazd do Kazimierza – historycznej dzielnicy żydowskiej Krakowa. Zwiedzanie Synagogi Remuh, Synagogi Tempel i Starej Synagogi. Odwiedzenie Podgórza – dzielnicy, która w latach 1941–1943 była gettem żydowskim. Zwiedzanie sławnej Apteki „Pod Orłem” – dziś muzeum, opowiadającego tragiczną historię krakowskiego getta. Spacer po niezwykle pięknym krakowskim rynku. Kraków, Droga Królewska – to historyczna droga, którą niegdyś podążały na Zamek Królewski poselstwa i orszaki królewskie. Spacer tą drogą zaczniemy od Kościoła św. Floriana, później przejdziemy na Plac J. Matejki, zobaczymy średniowieczne mury miejskie z unikatowym Barbakanem i Bramą Floriańską, przejdziemy ulicą Floriańska na Rynek Główny. Zwiedzimy słynny kościół Mariacki, Sukiennice, Okno papieskie. Dalej ulicą Grodzką i Kanoniczną przejdziemy na Wzgórze Wawelskie, Smocza Jama, wejdziemy do Katedry Krakowskiej z Dzwonem Zygmunta i Grobami Królewskimi.Ostatni punkt programu to zjechanie na głębokość 135 m. w głąb szybu Kopalni Soli w Wieliczce, jedynego takiego obiektu w Europie. Jego fascynującą historię można poznać dzięki wykwalifikowanym przewodnikom podczas 2-3 godzinnej wycieczki. Obiadokolacja ( dodatkowo płatna – Kolacja połączona z efektownym pokazem tradycyjnego, polskiego folkloru)  19:00 – planowany powrót do hotelu.
2. DZIEŃ
śniadanie w hotelu. Wyjazd do zespołu niemieckich obozów zagłady Auschwitz–Birkenau. Zwiedzanie Oświęcimia z przewodnikiem. Seans filmowy. Ceremonia w Brzezince, upamiętniająca ponad milion ofiar Holokaustu. 17:00 – planowany powrót do hotelu na obiadokolację. Dla chętnych czas wolny na krakowskim rynku.
3. DZIEŃ

Śniadanie w formie stołu szwedzkiego. Wąwóz Homole to jedna z największych przyrodniczych atrakcji Pienin. Jest to głęboko wcięty, stromościenny wąwóz w Małych Pieninach na obszarze wsi Jaworki. Po wąskim dnie doliny płynie potok Kamionka. Dnem wąwozu Homole prowadzi  także wygodna ścieżka (szlak turystyczny) do Jaworek.  Po obu stronach kamienistej ścieżki wznoszą się malownicze skałki. Można stąd wrócić do Jaworek (ok. 30 minut) lub kontynuować wycieczkę wspinając się na sam szczyt Wysokiej, najwyższy w Pieninach (ok. 1 godziny i 30 minut). Następnie tratwami spływ przełomem Dunajca, która jest atrakcją na skalę europejską, długość trasy do Szczawnicy ok. 18 km. Przejazd do Muszyny  do miejsca zakwaterowania, obiad w porze kolacji, nocleg.
4. DZIEŃ
Śniadanie w formie stołu szwedzkiego Następnie zwiedzanie jednego z najbardziej znanych uzdrowisk Krynicy Zdrój, spacer po ścisłym centrum miasta wzdłuż bulwarów Dietla, gdzie zobaczymy: Stary Dom Zdrojowy, Nowy Dom Zdrojowy, Pijalnię Główną, Willę Patria. Przejazd do uzdrowiska Muszyny – Złockie, która leży w samym sercu Beskidu Sądeckiego, w dolinie rzeki Szczawnik i Popradzkiego Parku Krajobrazowego. Magiczna kraina, jeden z najpiękniejszych zakątków Polski, którego cenne zabytki kulturalne oraz wyjątkowy klimat stwarzają idealne warunki dla wyśmienitego wypoczynku połączonego ze zwiedzaniem okolicy, zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, no przejazd na Czarny Potok – atrakcje parku linowego Krynicki Park Linowy składa się z 8 tras: bąbel, maluch, niskiej, średniej – zielonej, średniej – niebieskiej, wysokiej, extreme oraz zjazdowej, a także dodatkowej atrakcji – BIG SWING –   paintball Czas trwania: do 3 godz. (każdy uczestnik otrzyma 250 kulek) – minimalna ilość uczestników – 8 os. Paintball jest ekscytującym sportem uprawiany przez ludzi dowolnego zawodu i stylu życia. Jest sportem, w którym nie odgrywa żadnej roli płeć ani wiek. W paintball liczy się inteligencja i szybkość myślenia, zdecydowanie i determinacja oraz doskonałe zgranie zawodników jak i perfekcyjna strategia gry. Bitwa Paintballowa zostanie rozegrana na przygotowanym do gry terenie. Po instruktarzu, przeszkoleniu i przebraniu uczestników w mundury oraz maski ochronne, wyznaczone wcześniej oddziały rozegrają pomiędzy sobą bitwy na podstawie kilku scenariuszy (zdobywanie flagi, obrona bunkra, oddział na oddział, itp). Każdy uczestnik ma do dyspozycji 250 kulek  Na miejscu istnieje możliwość dokupienia większej ilości kulek W przypadku, gdy ilość uczestników będzie mniejsza od wcześniej ustalonej, kulki osób nieobecnych zostaną podzielone pomiędzy pozostałych graczy fajna zabawa  zakwaterowanie, obiad w porze kolacji
5. DZIEŃ
Śniadanie w formie stołu szwedzkiego   off road -Ekstremalna wyprawa samochodami terenowymi prowadzonymi przez uczestników to niezapomniana przygoda i świetne urozmaicenie imprez integracyjnych. Uczestnicy wyprawy przeżyją niesamowite emocje pokonując samochodem terenowym bagna, strome zjazdy, trawersy itp. Nasi instruktorzy to świetnie przeszkoleni uczestnicy wypraw przeprawowych 4×4, biorący udział w zawodach na poziomie ogólnopolskim. Dzięki temu możemy zapewnić uczestnikom niezapomniane wrażenia oraz stuprocentowe bezpieczeństwo.  Do naszych zabaw wykorzystujemy sprawdzone w boju terenówki, między innymi – Mercedesy klasy G. Nasza oferta to niezapomniana jazda terenowa! Niesamowitą wartością dodaną do tej zabawy mogą być wyjątkowo urokliwe walory krajobrazowe, skierowane głównie do osób o mniejszym zapotrzebowaniu organizmu w adrenalinę, ale zachwycające wszystkich uczestników jazdy. Poruszamy się po wcześniej przygotowanych trasach. Kto wie, może jadąc przez kolejny stromy podjazd lub błotne bajoro, ktoś z waszej drużyny zrozumie, że drzemie w nim off-roadowa dusza? Jedynym wyjściem, by się o tym przekonać, jest skorzystanie z naszej propozycji. Gwarantujemy, że samochody terenowe dostarczą każdej imprezie dużej porcji adrenaliny i ogromu wyjątkowych wrażeń, a taka impreza na długo zapisze się w pamięci uczestników ekstremalnej jazdy. Przygoda terenowa z naszym zespołem to również korzyści dla firmy – pozytywne emocje, które zintegrują grupę. Niecodzienne warunki wymuszają współpracę i sprawiają, że komunikacja nabiera innej jakości, a chłodne, zawodowe relacje zaczynają opierać się na sympatii i zaufaniu. Podczas jazdy na uczestników czekać będzie 5 zadań do wykonania zakwaterowanie, obiad w porze kolacji.
6. DZIEŃ
Śniadanie w formie stołu szwedzkiego strzelnica myśliwska  Zawody w strzelanie to częsty punkt imprez. Pewnie dlatego, że każdy lubi wyzbyć się negatywnych emocji – wystrzelić je w przestrzeń. Uczestnicy biorą udział w strzelaniu ze wszystkich dostępnych broni. Wyniki są zapisywane na tarczach, a zwycięzcą zostaje ta osoba, która zdobędzie najlepszy rezultat.  zakwaterowanie, obiad w porze kolacji.
7. DZIEŃ
Śniadanie w formie stołu szwedzkiego spływ pontonowy Popradem – lokalizacja Muszyna  Wbrew pozorom i powszechnie panującej opinii, spływ pontonami, jest przeznaczony właściwie dla każdego! Niezależnie od wieku, płci i poziomu sprawności fizycznej każdy może czuć się całkowicie bezpiecznie.W stabilnych i niewywrotnych pontonach łatwo jest się zrelaksować, podziwiać widoki czy fotografować zwierzęta żyjące w Popradzie – głównie ptactwo (czapla siwa, czarny bocian, kaczki, mewy).Konstrukcja naszych, raftingowych, pontonów jest gwarantem bezpieczeństwa także podczas przepływu bystrzynami, czyli miejscami szybszego nurtu rzeki, gdzie pontonem pobuja trochę mocniej. Jednym słowem… Spływ pontonowy Popradem to wspaniałe urozmaicenie  wyjazdu integracyjnego, spotkania przyjaciół. turniej sportowy na wesoło – bumper ball – zabawy w kulach zakwaterowanie, obiad w porze kolacji nocleg.
8. DZIEŃ
Śniadanie w formie stołu szwedzkiego Wyprawa quadami – 9 sztuk. Czas wyprawy: 3 godz. Niesamowite wrażenia z jazdy quadem pozostają na długo w pamięci uczestników imprez integracyjnych –zarówno tych, który już próbowali swoich sił w jeździe tym nietypowym czterokołowcem, jak i tych, którzy robią to pierwszy raz. Jednoosobowe quady firmy Yamaha o pojemności silnika 350 cm3. Wszystkie czterokołowce posiadają homologację. Państwa grupie zapewniamy  quady. Wyprawę poprowadzi  przewodnicy oprócz wyśmienitej rozrywki zapewnia też ochronę i bezpieczeństwo. Quad to prosty w obsłudze czterokołowy pojazd, który zdążył zawojować serca tysięcy osób na całym świecie. Uczestnicy przechodzą krótki kurs jazdy quadem pod
czujnym okiem instruktora a także się bawią obiad w porze kolacji nocleg.
9. DZIEŃ
Kraków Ś
niadanie w hotelu przejazd do Krakowa  na lotnisko
Turystyka przyjazdowa/ incoming kraków

ŚWIADCZENIA :
zakwaterowanie w hotelach
śniadania i obiadokolacje
transport autokarem, busem lub minibusem
1 seans w hotelowym MiniSpa (sauna sucha i parowa, natryski wrażeń)
1 wejście do Aquaparku w zaprzyjaźnionym hotelu ( 10 m. obok),
opiekę pilota i przewodnika polskim
ubezpieczenie

DODATKOWO PŁATNE :
bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
uroczyste kolacje folklor
Biesiadę z grzańcem w Altanie Myśliwskiej z muzyką na żywo w godz. 17.00 – 20.00
zabawa sylwestrowa
składkę na TFG 10 zł za osobę

Znajdź nas na Facebooku!

Nasz profil w Google+

Drogi Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Co to są dane osobowe oraz jakie dane przetwarzamy?

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Administratorem Państwa danych osobowych jest:
P.H.U. VARIUS BOGDAN UHRYN BIURO PODRÓŻY VARIUSTUR
ul. 1 Maja 14
82-300 Elbląg
Numer NIP: 578-012-71-72

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

Państwa dane osobowe pozyskane w związku z zawarciem umowy/wypełnionym formularzem jak i w trakcie wykonania umowy, będą przetwarzane w następujących celach:

  • realizacjiusług turystycznych
  • prowadzenia działań marketingowych
  • rozpatrywanie wniosków.

Okres przetwarzania Państwa danych osobowych jest uzależniony od celu w jakim dane są przetwarzane.

Komu możemy przekazać dane?

Państwa dane mogą być przekazane podmiotom przetwarzającym dane w związku ze zleconymi przez nas usługami, do Touroperatorów, którzy będą realizować rezerwacje o oraz podmiotom lub organom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Państwa dane mogą być przekazane również do państw trzecich na potrzeby realizacji umowy.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Zgoda jest niezależna od czasu w jakim Państwo korzystacie z usług, obowiązuje do jej odwołania. Udzielenie zgód oznacza możliwość otrzymywania dostosowanych do Państwa potrzeb informacji marketingowych i ofert dotyczących produktów i świadczonych usług na podany adres e-mail lub numer telefonu, jak również uprawnia do kontaktów telefonicznych.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

Każde przetwarzanie Państwa danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów lub do podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy. Dodatkowo podstawą prawną jest niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze oraz niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora np. takich jak udzielenie odpowiedzi na Państwa pisma i wnioski.

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym zapisywanych w plikach cookies, również po rozpoczęciu obowiązywania RODO (czyli po 25 maja 2018 roku).

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i można ją wycofać w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.