LUKSEMBURG – BRUKSELA – AMSTERDAM – HAMBURG

/LUKSEMBURG – BRUKSELA – AMSTERDAM – HAMBURG
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

LUKSEMBURG – BRUKSELA – AMSTERDAM – HAMBURG

2020-07-29T15:10:37+00:00
Ilość dni: 5 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

WYCIECZKI DO LUKSEMBURGA – BRUKSELA – AMSTERDAM – HAMBURG

Kraje Benelux. Wycieczki do Luksemburga, wycieczki do Brukseli, wycieczki do Amsterdamu, wycieczki do Hamburga

1-2. DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki. Przejazd do Luksemburga stolicy Wielkiego Księstwa Luksemburg, zwiedzanie miasta: plac Konstytucji, katedra Notre Dame, pałac książęcy, fragmenty cytadeli, spacer nad dzielnicą Grund, ulicą de la Corniche, czyli najpiękniejszym „balkonem” Europy. Wizyta na placu Armii z licznymi restauracjami i kawiarniami. Przejazd do Brukseli, zwiedzanie stolicy Belgii, miasta piwa i czekolady. Objazd miasta autokarem: m.in. dzielnica europejska: Rada Unii Europejskiej, siedziba Komisji Europejskiej, Parlament Europejski. Wizyta w Parku Cinquantenaire z Łukiem Triumfalnym upamiętniającym 50 rocznicę powstania państwa belgijskiego. Spacer po zabytkowym centrum Brukseli: Grand Place – najpiękniejszy rynek Europy, Ratusz z XV w., Dom Królewski, domy cechowe, katedra św. Michała. Wizyta u Manneken Pis’a – siusiającego chłopczyka, symbolu Brukseli, zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
3. DZIEŃ
Śniadanie. Przyjazd do Amsterdamu Największego miasta Holandii, nazwanego północną Wenecją z tysiącami kilometrów kanałów, wieloma świetnymi, historycznymi budynkami. Główną atrakcją Amsterdamu są  jego świetne muzea. Plac Dam. Dam czyli po holendersku „tama” to duży plac w samym centrum miasta. Z jednej strony stoi Pałac Królewski, z drugiej gabinet figur woskowych Madame Tussaud. W głębi luksusowy historyczny Hotel Krasnapolski, założony w drugiej połowie XIX wieku przez Polaka, dalej wielki dom towarowy Bijenkorf. Na placu stoi pomnik Pamięci Ofiar II –wojny Światowej, czas wolny, rejs statkiem po kanałach Amsterdamu, zobaczymy miasto od strony wody, kanałów m.in. Magere Brug – jeden z najpiękniejszych zwodzonych mostów w mieście, a jest ich aż 1280 zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
4. DZIEŃ
Śniadanie, dalsze zwiedzanie Amsterdamu szlifiernia diamentów, następnie Rijksmuseum czyli Muzeum Państwowe, to jedno z największych i najciekawszych w Holandii. Kolekcja XVII-wiecznego malarstwa holenderskiego z płótnami Rembrandta, dziełami Steena, Halsa, Vermeera itd., Przejazd na zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg
5. DZIEŃ
Śniadanie. Hamburg, który uchodzi za jedno z najpiękniejszych miast Niemiec. Zobaczymy serce miasta- drugi co do wielkości port w Europie, dzięki czemu Hamburgowi nadano przydomek „Brama do świata”. Następnie wejdziemy do wnętrza jednej z największych na świecie nieatomowych łodzi podwodnych o imponującej długości 92 m. U-434 do 2002 r. wchodziła w skład rosyjskiej floty i okryta była ścisłą tajemnicą. Jako statek szpiegowski była wykorzystywana do specjalnych zadań, jak np. do przeprowadzenia tajnych misji u wybrzeży USA. Zwiedzając to wyjątkowe muzeum można zajrzeć za kulisy świata szpiegów i poznać spartańskie warunki życia załogi. Następnie zapraszamy na poznanie nie-zwykle popularnej atrakcji dla dużych i małych: Świat Miniatur Wunderland Hamburg to mini-miasteczko obejmującego szlaki kolejowe, pociągi, figurki, budynki, krajobrazy – przedstawione w niezliczonych scenkach rodzajowych i z wielką dbałością o szczegóły. Świat Miniatur zapisany został w Księdze Rekordów Guinnessa jako największa na świecie sterowana komputerowo makieta kolejowa. Na torach mających w sumie 15 kilometrów długości do celu dociera 15 tysięcy wagoników, a jazdą miniaturowych pociągów steruje 60 komputerów. Przyjazd do miejsca zbiórki

ŚWIADCZENIA:
– transport autokarem, klimatyzacja, dvd, wc, cafe bar,zakwaterowanie w hotelu, pokoje 2,3 osobowe,wyżywienie zgodnie z programem, pilot opiekun grupy, lokalni przewodnicy przewodnik, ubezpieczenie(w tym następstwa chorób przewlekłych) KL 20 000 €, NNW 20 000 zł, opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG)

DODATKOWO PŁATNE:
– bilety wstępu do zwiedzanych obiektów: Rijksmuseum 10 euro / os, rejs 12 euro / os, U-boot – 9 euro / os, Park Miniatur – 12 euro / os

WYCIECZKI DO LUKSEMBURGA – BRUKSELA – AMSTERDAM – HAMBURG

Wycieczki do Luksemburga,

Wycieczka do Luksemburga Białystok, Wycieczka do Luksemburga Bydgoszcz, Wycieczka do Luksemburga Elbląg,  Wycieczka do Luksemburga Gdańsk, Wycieczka do Luksemburga Katowice, Wycieczka do Luksemburga Kielce, Wycieczka do Luksemburga Kraków, Wycieczka do Luksemburga Lublin, Wycieczka do Luksemburga Łódź, Wycieczka do Luksemburga Olsztyn, Wycieczka do Luksemburga Poznań, Wycieczka do Luksemburga Rzeszów, Wycieczka do Luksemburga Szczecin, Wycieczka do Luksemburga Warszawa, Wycieczka do Luksemburga Wrocław

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.