MOSKWA – SOCZI ZWIEDZANIE – WYPOCZYNEK

/MOSKWA – SOCZI ZWIEDZANIE – WYPOCZYNEK
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

MOSKWA – SOCZI ZWIEDZANIE – WYPOCZYNEK

2020-06-25T14:05:35+00:00
Kategoria: Wycieczki zagraniczne, Wycieczki, Wczasy
Kierunek wyjazdu: Rosja
Transport: Autokar, Pociąg
Ilość dni: 11 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

WYCIECZKA DO MOSKWY – SOCZI ZWIEDZANIE – WYPOCZYNEK

1-2. DZIEŃ
Wyjazd  z Warszawy. Przyjazd i wycieczka do Moskwy, zwiedzanie stolicy Rosji – Plac Czerwony, mieniąca się kolorami cerkiew Wasyla Błogosławionego, zwieńczona cebulowymi kopułami. Zwiedzanie Kremla, dawnej siedziby książąt i carów rosyjskich. Na jego terenie, otoczonym wysokim murem znajdują się liczne sobory, muzea i pałace. Na trasie koronacyjny Sobór Uspieński, Sobór Archangielski, w którym znajdują się groby carów, Sobór Błagowieszczański, który był prywatną cerkwią carów rosyjskich, Zbrojownia (Orużejnaja Pałata) z bogatą kolekcją zbroi, regaliów i jaj Faberge. Na terenie Kremla eksponowane są dwa gigantyczne dzieła sztuki ludwisarskiej – Car Kołokoł – największy dzwon na świecie, który nigdy nie zadzwonił oraz jedna z największych pod względem kalibru armata – Car Puszka. Spacer po przylegającym do murów Kremla Ogrodzie Aleksandrowskim. Przejazd na zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
3. DZIEŃ
Śniadanie. Wizyta w Galerii Trietiakowskiej z bogatą kolekcją ikon i malarstwa rosyjskiego. Następnie zwiedzanie Klasztoru Nowodziewiczego, w skład którego wchodzą – Sobór Smoleński wzorowany na kremlowskim soborze Uspieńskim, o bogato zdobionym freskami wnętrzu, cerkiew Uspieńska, Nadbramna Cerkiew Przemienienia, dzwonnica, cerkiew św. Ambrożego oraz cmentarz, na którym pochowani są m.in. Bułhakow, Czechow, Gogol, Michałkow, Prokofjew. Przejazd na Wzgórza Worobiowe skąd roztacza się widok na stolicę Rosji. Następnie spacer po Starym Arbacie – malowniczym deptaku z zabytkowymi kamienicami, klimatycznymi kawiarenkami i pomnikami Bułata Okudżawy i Aleksandra Puszkina. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiad w porze kolacji, nocleg.
4. DZIEŃ
Śniadanie. Wyjazd do Soczi o godz.
5. DZIEŃ
Przyjazd do Soczi – rosyjskiego kurortu położonego nad Morzem Czarnym. Panuje tu ciepły subtropikalny klimat. Od strony północno – zachodniej miasto otoczone jest górami Kaukazu, które chronią przed zimnym, kontynentalnym powietrzem. Sezon rozpoczyna się w maju i trwa do końca października. Temperatura wody sięga do ok. 30°C. Blisko 80 proc. miasta to parki, skwery, tereny zielone. Tylko w Soczi można cieszyć się ciepłym morzem, opalać się na jego brzegu, a następnie wziąć udział w fascynującej podróży po górach. Przejazd na zakwaterowanie do hotelu, obiad w porze kolacji, nocleg
6-7. DZIEŃ
Śniadanie, czas wolny na plażowanie, wypoczynek, kąpiele morskie, obiad w porze kolacji, nocleg
8. DZIEŃ
Śniadanie, czas wolny na plażowanie, wypoczynek, kąpiele morskie, o godzinie 20:57 wyjazd pociągiem do Moskwy.
9. DZIEŃ
Przyjazd do Moskwy o godzinie 20:35. Przejazd na zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg
10. DZIEŃ
Zwiedzanie Moskwy, i o godzinie 16:50 wyjazd z Moskwy do Warszawy
11. DZIEŃ
Przyjazd do Warszawy.

ŚWIADCZENIA:
– transport pociągiem Warszawa – Moskwa –Warszawa oraz
Moskwa – Soczi  Moskwa, przedziały sypialne 4 – osobowe
– transport autokarem z i na lotnisko w Moskwie
– zakwaterowanie w hotelach 3*, pokoje 2,3 osobowe
– wyżywienie wg. programu
– lokalny przewodnik
– opieka pilota
– ubezpieczenie KL 30.000 zł
– cześć programu  realizowana  komunikacją miejską

DODATKOWO PŁATNE:
– wiza 450 zł / os
– bilety wstępu 70 euro / os

WYCIECZKA DO MOSKWY – SOCZI ZWIEDZANIE – WYPOCZYNEK

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.