NARTY LIVIGNO SNOWBOARD POBYT 10 DNIOWY

Narty Livigno, znany jako „Mały Tybet” Włoch, ze względu na zimny i suchy klimat, jest jednym z najważniejszych ośrodków narciarskich w Alpach. Ta długa na 14 kilometrów dolina leży między szwajcarską doliną Engadin i włoską Alta Valtellina. Ośrodek narciarski oferuje 115 km tras i 33 wyciągi. Do tego dochodzi 40 km tras biegowych, które ze względu na idealne ukształtowanie terenu doskonale nadają się do uprawiania tego typu narciarstwa. Wszystkie te liczby mówią same za siebie i pokazują, dlaczego Livigno jest jednym z ulubionych przez Polaków ośrodków narciarskich we Włoszech

Narty Livigno. Domki Livigno i apartamenty Livigno – zapraszamy na alpejskie stoki!

Wszyscy, którzy zamierzają spędzić swój urlop zimowy w ojczyźnie znanego włoskiego narciarza Giorgio Rocca, znajdą tam wspaniałe warunki do odpoczynku i relaksu. W Livigno, położonym w regionie Alp o tej samej nazwie na wysokości 1800 m., można korzystać z przepięknego centrum narciarskiego Livigno, które graniczy z interesującymi obszarami. Domki letniskowe Livigno, apartamenty Livigno lub schroniska narciarskie Livigno to idealny wybór! Skipassy, relaks i romantyczny urlop gwarantuje region narciarski Livigno!

W przypadku, gdy chcecie Państwo opuścić na chwilę raj sportów zimowych Livigno i zorganizować ekscytującą wycieczkę, jest to bardzo proste. I nie tylko ze względu na idealne usytuowanie, lecz również dzięki skipassom, które obowiązują zarówno na terenie Livigno, jak też w regionie sąsiadującym. Trasy zjazdowe w Livigno mają swój początek na wysokości 2800 metrów, a warunki śniegowe na stokach są idealne! Poza tym istotne dla turystów jest to, że Livigno jest strefą wolnocłową. Dzięki temu można tutaj kupować do woli, bez obawy, że wydamy wszystkie pieniądze. Urlop zimowy Livigno ma jeszcze wiele innych zalet!

Narty Livigno – wymarzone wczasy w górach!

Dla narciarzy oczywiście to nie zakupy, lecz różnorodne trasy narciarskie, duża ilość śniegu i słońca, są główną atrakcją. I oczywiści to też jest tutaj gwarantowane! Zarówno profesjonaliści i doświadczeni narciarze, jak i początkujący będą się tutaj czuli znakomicie. Dotyczy to także rodzin z dziećmi. Zdecydujcie się Państwo na apartamenty Livigno lub schroniska narciarskie Livigno i spędźcie tutaj swój wymarzony urlop zimowy!

Miejscowość ta położona jest w ciągnącej się kilometrami dolinie w Alpach Retyckich, można tam dotrzeć najłatwiej poprzez Landeck – Scuol – Zernez i Tunel Munt-La-Schera. Po prawej i lewej stronie od Livigno znajdują się liczne wyciągi narciarskie i kolej górska, które umożliwiają wjazd na wysokości ok. 2800 m.n.p.m. Narciarze lub entuzjaści snowboardu mogą wybierać między trasami narciarskimi o różnym stopniu trudności. Początkujący czują się zwykle najlepiej na trasie Vetta Blesaccia, średnio zaawansowani świetnie odnajdują się na „Carosello 3000“ lub w Lago Salin. Dla fanów długich tras przygotowano trasy narciarstwa biegowego, które oferują możliwość podziwiania górskiej panoramy.

Wszyscy, którzy zamierzają uczyć się jazdy na nartach, obojętne czy wybiorą styl alpejski czy norweski, mogą to uczynić pod okiem wykwalifikowanych nauczycieli narciarstwa, podczas zajęć grupowych lub indywidualnych. Kto pragnie doświadczyć radości przebywania w zaśnieżonym regionie górskim i oddychać świeżym powietrzem na szlakach górskich, nie zawiedzie się. Miejscowość między Przełęczą Stelvio (Stilfser Joch) i Masywem Bernina umożliwia także inne rozrywki, a przy tym posiada przepiękne typowe dla regionu domki alpejskie ciągnące się wzdłuż głównej ulicy. Nie brakuje tutaj także sklepów i noclegów. Nic nie stoi więc na przeszkodzie, by spędzić kolejny urlop zimowy w Livigno. Livigno narty – to doskonały wybór!

1-2 DZIEŃ
wyjazd z miejsca zbiórki o godz.17:00, przyjazd do Livigno, zakwaterowanie,  inauguracja jazdy na nartach, , nocleg.

3- 9 DZIEŃ
jazda na nartach, dla Chętnych Nocna jazda na nartach  czas wolny……. nocleg.
Organizacja czasu wolnego przez pilota grupy w porozumieniu z uczestnikami wycieczki Wykwaterowanie z apartamentów w godzinach porannych.wyjazd w drogę powrotną. Wyjazd z Włoch

10 DZIEŃ
Przyjazd  do Polski miejsca zbiórki w godzinach rannych .

ŚWIADCZENIA
– transport autokarem, busem lub minibusem
– zakwaterowanie w apartamencie położonym przy samym wyciągu orczykowym skomunikowanym z gondolą po stronie Carosello i Mottolino  .Przystanek darmowego skibusa znajduje się przy obiekcie. Do ścisłego centrum jest ok. 1 km, natomiast sklepy ,bary ,dyskoteki znajdują się do kilku metrów od budynku .Apartamenty 2,3,4,5,6 osobowe w trzech budynkach sąsiednich wyposażone w sypialnie, salon  z kuchnią, łazienki z prysznicem. Kuchnia jest wyposażona w płytę ceramiczną, lodówkę, mikrofale, sztućce, naczynia, garnki, zmywarkę
– pościel i sprzątanie końcowe apartamentu bez ręczników
– karnet narciarski na 6 dni na cały region Livigno
– dostęp do sieci Wi-Fi
– pełne ubezpieczenie narciarskie KL,NNW,OC
– opieka pilota , polskiego rezydenta

DODATKOWO PŁATNE
– zwrotnej kaucji za apartament w wysokości 100 euro
– zwrotnej kaucji za skipass w wysokości 5 euro
– wyżywienia śniadania i obiadokolacje
– skutery śnieżne
– lodowisko
–  wellness Park Livigno

UWAGA ! Organizator nie zwraca poniesionych kosztów w przypadku rezygnacji z wyjazdu , chyba że rezygnujący znajdzie na swoje miejsce innego chętnego na wyjazd.