NARTY LIVIGNO SNOWBOARD 10 DNI

/NARTY LIVIGNO SNOWBOARD 10 DNI
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

NARTY LIVIGNO SNOWBOARD 10 DNI

2020-03-20T09:50:22+00:00
Kategoria: Turystyka aktywna
Kierunek wyjazdu: Włochy
Transport: Autokar
Ilość dni: 10 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wjazd narciarsko- snowboardowy LIVIGNO

Orzeźwiające białe szaleństwo z VARIUSTUR Livigno
Wjazd narciarsko- snowboardowy LIVIGNO

1. DZIEŃ
Wyjazd z Polski. Przejazd przez Czechy, Austrię do Włoch
2. DZIEŃ
Przyjazd do Apartamentu, zakwaterowanie od godziny 14.00. Narciarska przygoda na stokach Livigno.
Livigno to górska miejscowość położona w sercu Alp, w północno-zachodniej części malowniczej doliny Alta Valtellina, która jest najdalej wysuniętym na północ skrawkiem Lombardii. Livigno leży na wysokości 1 816 m n.p.m. w odległości ok. 100 km od miasta Sondrio – stolicy prowincji noszącej tą samą nazwę. Miejscowość słynie nie tylko z dostępnej tutaj strefy wolnocłowej, ale jest to jednocześnie znany kurort, popularny zarówno latem, jak i zimą. Livigno kusi niezwykłym klimatem miejsca, na który bez wątpienia składają się charakterystyczna, drewniana architektura, smaczna lokalna kuchnia, malownicze, alpejskie krajobrazy oraz bogactwo różnorodnych atrakcji dostępnych dla każdego i o każdej porze roku. Ośrodek ten to jeden z bardziej znanych kurortów alpejskich zapewniający długie, doskonale przygotowane trasy zjazdowe, nowoczesne wyciągi i przede wszystkim pewny śnieg, czyli gwarancję udanego, aktywnego wypoczynku. To komfort jazdy na wysokościach 1 816 – 2 798 m n.p.m., gdzie czeka na Państwa 115 km tras zjazdowych, 31 nowoczesnych wyciągów oraz 40 km tras dla narciarzy biegowych. Stoki Il Mottolino i Carosello to pole do popisu dla miłośników snowboardu i freestyle’u. Ze względu na dużą liczbę kilometrów tras łatwych i średnich Livigno to także doskonałe miejsce do nauki narciarstwa, polecane rodzinom z dziećmi, osobom rozpoczynającym swoją przygodę z nartami, a także średnio zaawansowanym narciarzom. Livigno zwane niekiedy „Włoskim Tybetem”, ciągnie się w otoczeniu imponujących górskich masywów doliną między Passo Stelvio, a górską grupą Bernina. Wzdłuż głównej ulicy po obu stronach wznoszą się budynki tutejszej bazy hotelowo – gastronomicznej, a tuż za nimi rozpościera się bogata sieć tras i wyciągów. Stoki narciarskie zarówno od wschodu – z masywu Monte della Neve (2 785 m n.p.m.), jak i od zachodu z Carosello (2 797 m n.p.m.), biegną w dół prawie do samego centrum Livigno. Rozpoczynając przygodę narciarską od strony Monte della Neve, można gondolą Mottolino dostać się na wysokość 2 402 m n.p.m, a następnie wyciągiem krzesełkowym w stronę szczytu Monte della Neve. Stąd narciarzom, którzy preferują zjazdy z nutką adrenaliny proponujemy zjazd jedną z dwóch czarnych tras L40 (Scotiattolo) lub rozwidloną L41 (Nera).
3-8. DZIEŃ
BIAŁE SZALEŃSTWO !!!
9. DZIEŃ
Wykwaterowanie z apartamentu. Przejazd przez Włochy, Austrię w kierunku Czech
10. DZIEŃ
Przyjazd do kraju

ŚWIADCZENIA:
– transport minibusem lub autokarem,zakwaterowanie w apartamencie 4 osobowym, 5 osobowym, opiekę pilota / kierowca, ubezpieczenie (w tym następstwa chorób przewlekłych) KL 20 000 €, NNW 20 000 zł, opłata na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny (TFG)

DODATKOWO PŁATNE:
– wyżywienie (śniadanie, obiad oraz kolacja), taksa klimatyczna, Ubezpieczenie SKI płatne 82 zł za osobę

UWAGA! Organizator nie zwraca poniesionych kosztów w przypadku rezygnacji z wyjazdu, chyba że rezygnujący znajdzie na swoje miejsce innego chętnego na wyjazd. Livigno

 

 

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.