Słowenia to kraj niewielki, ale za to przepiękny i bardzo ciekawy turystycznie. Jego niezwykłe walory naturalne sprawiają, iż z roku na rok jest odkrywany przez coraz większe rzesze turystów. Słowenia jest niezwykle interesująca nie tylko latem, ale i też zimą. Obecność Alp oraz dogodne warunki śniegowe sprawiają, iż ten malutki kraj stanowi fantastyczne miejsce na  wyjazdy na narty  Turystów oprócz przepięknych, wysokich stoków pokrytych grubą pokrywą śnieżną, doskonale wyposażonych ośrodków narciarskich przyciągają także stosunkowo niskie ceny. Gdzie zatem warto wyskoczyć na narty na Słowenii?

Kranjska Gora-Planica
To jeden z największych regionów narciarskich na Słowenii. Znajdujący się tutaj ośrodek narciarski położony jest w niezwykle malowniczej , spokojnej miejscowości, niedaleko granicy z Austrią i Włochami. To tu właśnie znajduje się mamucia skocznia oraz tu również odbywają się zawody pucharu świata w narciarstwie alpejskim.

Górna stacja znajduje się na wysokości 1291 m, natomiast dolna na wysokości 810 m. Różnica wzniesień wynosi tutaj 481 m. Łączna długość tras zjazdowych wynosi 20 km, w tym: trasy łatwe 10km, trasy średnie 8 km, trasy trudne 2 km. W ośrodku do dyspozycji narciarzy znajduje się także 40 km tras biegowych, tuż u podnóża góry Vitranc oraz trasy snowboardowe. Początkujący znajdą tu fachowych instruktorów i szkoły narciarskie oraz snowboardowe. Dodatkową atrakcję stanowi lodowisko. Można tutaj również uprawiać wspinaczki lodowe po zamarzniętych wodospadach, zimowe wędrówki piesze, wybrać się na przejażdżkę skuterami śnieżnymi, popływać w basenie czy też skorzystać z sauny i solarium.

1 DZIEŃ Wyjazd z  miejsca zbiórki . Przejazd przez Czechy, Austrię do Słowenii – do Doliny Planica, w której znajduje się kompleks skoczni narcisrakich, w tym Velikanka. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.
2- 6 DZIEŃ BIAŁE SZALEŃŚTWO w Kranjskiej Gorze
7 DZIEŃ Po śniadaniu wykwaterowanie z hotelu Białe Szaleństwo w Kranjskiej Gorze   Przejazd przez Austrię, Czechy do Polski.
8 DZIEŃ  przyjazd do miejsca zbiórki.

Transport

Przejazd odbędzie się 9 osobowym, klimatyzowanym minibusem wraz z bagażnikiem dachowym na narty ( 8 osób + kierowca / pilot ), bus lub autokar

 

ŚWIADCZENIA

  •  transport autokarem, busem lub minibusem
  • 6 noclegów
  • 6 śniadań i 6 obiadokolacji (bufet)
  •  nieograniczone korzystanie z basenów Parku Wodnego
  • 5-dniowy ski pass (obejmuje nocne zjazdy)
  • opiekę pilota
  • ubezpieczenie (KL,NNW,BP, sporty amatorskie)

DODATKOWO PŁATNE

Taxa turystyczna 1,90 euro/osoba/dzień.
Dopłata do pokoju 1-osobowego 150 zł/dzień.