Narty w Gruzji

/Narty w Gruzji
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Narty w Gruzji

2019-03-27T11:41:59+00:00
Ilość dni: 8 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Zapraszamy na narty lub deskę do Gruzji, gdzie spędzicie  na trasach zjazdowych nowoczesnego kurortu zimowego Gudaurii.
To wyjątkowa okazja by zamienić coroczny wyjazd w Alpy i poznać stoki Wielkiego Kaukazu. Będziecie mieli okazję nie tylko korzystać z wyciągów narciarskich równych europejskim standardą, ale spróbujecie freeride’u z doświadczonym przewodnikiem (w cenie wycieczki!!!). Nie zabraknie także gruzińskiej kultury i tradycji. . Zwiedzimy najważniejsze zabytki sakralne Gruzji z VI-XII wieku, poznamy atmosferę Starego Tbilisi i ogrzejemy się w słynnych, tbiliskich łaźniach siarkowych. Przy dobrej pogodzie zwiedzimy Kazbegi, z którego rozciąga się piękny widok na mityczny Kazbek (5047 m n.p.m.). Zwiedzimy najważniejsze zabytki sakralne Gruzji z VI-XII wieku, poznamy atmosferę Starego Tbilisi i ogrzejemy się w słynnych, tbiliskich łaźniach siarkowych. Będziecie mieli okazję poznać typową gruzińską kuchnię i jej rozgrzewające przysmaki jak: chaczapuri, ostri, chinkali czy charczo, a także wspaniałe gruzińskie wino oraz czaczę.

• Na nartach lub desce na stokach Wielkiego Kaukazu
• Średnowieczne cerkwie i ich freski z XI wieku (UNESCO)
• Freeride z lokalnym przewodnikiem+ powrót autem terenowym
• Zwiedzanie stolicy Gruzji i kąpiel w słynnych tbiliskich łaźniach

   Gudauri to malowniczo położony kurort narciarski u podnóża góry Kazbegi (5047 m n.p.m.). Prężnie rozwijająca się infrastruktura zapewnia komfortowy wypoczynek w górach Kaukazu. To idealne miejsce na ucieczkę wraz z rodziną od zatłoczonych ośrodków alpejskich, gdzie można całkowicie się zrelaksować w bezkresie Kaukazu, a gościnność i niesamowita kuchnia gruzińska sprawiają, że odpoczynek staje się ostoją dla duszy i ciała. Na miejscu czekają na nas perfekcyjnie przygotowane trasy. Zaletą tras jest brak systemu naśnieżania dzięki czemu można poczuć prawdziwą esencję sportów śnieżnych wracając do źródła, bo nie ma przecież nic lepszego od samej czystej natury nieskażonej technologią.
Jednak największa atrakcja jaką oferuje nam Gudauri jest free ride. Odpowiednio ukrztałtowany teren pozwala na bezpieczną jazdę poza trasą w delikatnie unoszącym się puchu, a ciągle słoneczna pogodna pozostawia niezapomniane doznania i wspomnienia z jazdy. Na miejscu można skorzystać z heliski- Załoga helikoptera zbiera nas na wysokości od 3500 do 3900 m n.p.m. a potem to już tylko w dół 🙂

Zakwaterowanie :
Marco Polo to hotel o wysokim standardzie położony w kurorcie narciarskim Gudauri. Przy samym hotelu znajduje się wyciąg.
Obiekt ma do zaoferowania m.in.: kryty basen, SPA, korty tenisowe, sale bilardową, night club, pokój zabaw dla dzieci oraz własną wypożyczalnię sprzętu narciarskiego i snowboardowego.
Dla udanego wypoczynku w górach ważna jest nie tylko wspaniała pogoda i miłe towarzystwo, ale również pokój, w którym wszystko jest stworzone dla Twojej wygody. Dlatego komfortowe pokoje o 4-gwiazdkowym standardowe w hotelu Marco Polo są trafnym wyborem!
W przestronnym pokoju można się zrelaksować po ciężkim dniu i emocjonujących zjazdach, a także cieszyć się wspaniałą obsługą i gościnnością pracowników Hotelu.
Pokoje w naszej ofercie są dwuosobowe oraz czteroosobowe.

W POKOJACH ZNAJDUJE SIĘ :
– telefon
– płaski telewizor
– mini bar
– mini sejf
– suszarka do włosów
– kosmetyki (szampon, odżywka, żel pod prysznic, mydło)
– szlafrok i kapcie
– darmowy internet
– 24-godzinny serwis

1. DZIEŃ
Wylot z Warszawy. Transfer z lotniska do Gudauri. Po drodze kolacja. Późnowieczorny dojazd do Gudauri, zakwaterowanie i przygotowanie do następnego dnia jazdy na nartach/snowboardzie.
2- 6. DZIEŃ
Jazda na nartach/snowboardzie w Gudauri, największym kurorcie narciarskim na Kaukazie. W ciągu tych dni pół dnia freeride’u, powrót samochodami terenowymi do Gudauri. Możliwość fakulatywnego heliskingu oraz wycieczki do Kazbegi: klasztor Cminda Sameba (UNESCO) na tle majestatycznego Kazbegu (5047 m n.p.m)., Wąwóz Darialski, zmrożony wodospad Gergeti. Codziennie śniadanie, kolacja we własnym zakresie.
7. DZIEŃ
Przejazd do Tbilisi (po drodze zwiedzanie najlepiej zachowanej twierdzy z czasów fuedalnych – Ananuri) oraz Mcchety- religijne centrum kraju z katedrą Sweti Cchoweli (UNESCO), która kryje w sobie szatę Chrystusa oraz malowniczo położonego monasteru Dżwarii (UNESCO). W Tbilisi zwiedzanie średniowiecznych cerkwi i twierdzy Narkila, możliwość kąpieli w gorących źródłach w zachwalanych przez Puszkina tbiliskich łaźniach. Nocleg w Tbilisi.
8. DZIEŃ
Transfer na lotnisko.

DODATKOWE INFORMACJE :
We własnym zakresie: jedzenie i napoje (oprócz wspomnianych wyżej), alkohol, wycieczka fakultatywna Chewi (transport do Kazbegi: 30 – 70 EUR/osoba)
Zakwaterowanie i wyżywienie: 7x w hotelach *** w pokojach dwuosobowych (pokój jednoosobowy wymaga dodatkowej opłaty po wcześniejszych ustaleniach). W cenie wycieczki każdego dnia zapewnione jest śniadanie. Hotel w Gudauri posiada własną piwnicę winną.
Kuchnia: Gruzińska kuchnia słynie z wielu potraw – zarówno mięsnych (chinkali, szaszłyk, charczo, ostri) i wegetariańskich (marynowane bakłażany, chaczapuri, lobio). Tbilisi pełne jest sklepów i restauracji. Ceny produktów spożywczych porównywalne lub niższe od polskich. W Gudaurii do wyboru wiele restauracji.
Transport: W czasie trwania wycieczki dysponować będziemy komfortowym minibusem lub w przypadku mniejszej liczby osób samochodem osobowym. Na trasie z Gudauri – Kazbegi będziemy korzystać z samochodów terenowych (wycieczka fakultatywna).
Infrastruktura i wyciągi narciarskie: Gudauri to dynamicznie rozwijający się wysokogórski ośrodek sportów zimowych, który wyposażony jest w 4 nowoczesne wyciągi narciarskie firmy Doppelmayer. Przepustowość wynosi 10 tysięcy klientów w ciągu 1 godziny. Najwyższym punktem jest szczyt Sadzele (3 306 m n.p.m.). Wyciągami można wjechać także na drugi trzytysięcznik: Kudebi (3006 m). Dostępne są wyciągi krzesełkowe, ale od roku 2012 otwarto nową gondolę z kabinami dla 8 osób. Długość tras wynosi 35 km.
Heliskiing: Dla wszystkich amatorów zimowych sportów ekstremalnych mamy wyjątkową ofertę – heli skiing na Kaukazie z zachowaniem europejskich standardów bezpieczeństwa. Towarzyszyć będą Wam doświadczeni i profesjonalni przewodnicy górscy, którzy pokażą Wam dostępne niewielu oblicze gruzińskich gór. W czasie jednego dnia heli-skiingu odbędą się trzy przeloty helikopterem. a tym samym trzy zjazdy w trzech różnych miejscach Wysokiego Kaukazu (na wysokościach między 1 500 – 4 200 m n.p.m.). Heliskiing odbywa się w małej grupie, której towarzyszy dwóch górskich przewodników. Cena za jeden dzień heli skiingu to maksymalnie 650 EUR/osobę.
Grupa: Minimalna ilość osób na wycieczce wynosi 2. W przypadku grupy poniżej 8 osób przewodnik odbierze grupę z lotniska i będzie obecny podczas zakwaterowania grupy w Tbilisi i Gudauri. W czasie kolejnych dni będzie do dyspozycji telefonicznie na terenie Gruzji, a następnie odbierze grupę z Gudauri i będzie towarzyszyć jej do czasu wylotu z Tbilisi.
Wyjazd : Miejscem rozpoczęcia wycieczki jest Tbilisi oraz Warszawa. Inne miejsce (Wrocław, Kraków, Gdańsk…) po wcześniejszym ustaleniu za dopłatą.
ŚWIADCZENIA :
– transport sprzętu sportowego na dwie osoby do 30 KG
– skipass na max. 5 dni
– polskojęzycznego przewodnika/rezydenta/opieki pilota  w Gruzji
– zakwaterowanie w hotelach *** lub ****
– organizacja freeride z lokalnym przewodnikiem górskim
– transport na terenie Gruzji
–  śniadania i obiadokolacje
– wstępy do zabytków i muzeów
– materiały informacyjne i mapy
– ubezpieczenie NNW i KL + ubezpieczenie bagażu
DODATKOWO PŁATNE :
Transport
– Transport na lotnisko przejazd odbędzie się 9 osobowym, klimatyzowanym minibusem wraz z bagażnikem dachowym na narty ( 8 osób + kierowca / pilot ), bus lub autokar
 biletu lotniczego
– szkolenia narciarskiego
– heliski (max 650 EUR/1 dzień)
– kortów tenisowych, bilardu, napojów, masażu, pralni.
– Oferujemy również szkolenie narciarskie z instruktorem SITN PZN
Indywidualne 1800 zł/ osobę, grupowe 950zł/osobę .
4 h szkolenia dziennie przez 6 dni + video-analiza.

 UWAGA! Aby szkolenie grupowe się odbyło na danym poziomie zaawansowania musi zgłosić się min. 8 osoby. 

Znajdź nas na Facebooku!

Nasz profil w Google+

Drogi Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Co to są dane osobowe oraz jakie dane przetwarzamy?

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Administratorem Państwa danych osobowych jest:
P.H.U. VARIUS BOGDAN UHRYN BIURO PODRÓŻY VARIUSTUR
ul. 1 Maja 14
82-300 Elbląg
Numer NIP: 578-012-71-72

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

Państwa dane osobowe pozyskane w związku z zawarciem umowy/wypełnionym formularzem jak i w trakcie wykonania umowy, będą przetwarzane w następujących celach:

  • realizacjiusług turystycznych
  • prowadzenia działań marketingowych
  • rozpatrywanie wniosków.

Okres przetwarzania Państwa danych osobowych jest uzależniony od celu w jakim dane są przetwarzane.

Komu możemy przekazać dane?

Państwa dane mogą być przekazane podmiotom przetwarzającym dane w związku ze zleconymi przez nas usługami, do Touroperatorów, którzy będą realizować rezerwacje o oraz podmiotom lub organom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Państwa dane mogą być przekazane również do państw trzecich na potrzeby realizacji umowy.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Zgoda jest niezależna od czasu w jakim Państwo korzystacie z usług, obowiązuje do jej odwołania. Udzielenie zgód oznacza możliwość otrzymywania dostosowanych do Państwa potrzeb informacji marketingowych i ofert dotyczących produktów i świadczonych usług na podany adres e-mail lub numer telefonu, jak również uprawnia do kontaktów telefonicznych.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

Każde przetwarzanie Państwa danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów lub do podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy. Dodatkowo podstawą prawną jest niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze oraz niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora np. takich jak udzielenie odpowiedzi na Państwa pisma i wnioski.

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym zapisywanych w plikach cookies, również po rozpoczęciu obowiązywania RODO (czyli po 25 maja 2018 roku).

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i można ją wycofać w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.