Oferta dla grup niepełnosprawnych

/Oferta dla grup niepełnosprawnych
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Oferta dla grup niepełnosprawnych

2019-12-23T14:41:11+00:00
Ilość dni: Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Biuro Podróży VARIUSTUR  to dynamiczna marka na rynku turystycznym założona w 1990,przez pasjonata z dużym doświadczeniem przy organizacji imprez turystycznych.

Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę wycieczek dla grup i stowarzyszeń osób niepełnosprawnych

Nasze biuro zapewnia specjalistyczny transport dla swoich klientów.
Dla turystów indywidualnych i grupowych proponujemy 8 osób + 1 kierowca = 9 osób  przystosowany busik .
Siedzenia można przesuwać lub wyjmować co pozwala na bardzo sprawne ustawienie wózków. Środek transportu wyposażony jest w elektryczną windę lub ręczny podnośnik oraz specjalne pasy do zabezpieczenia wózków.
Dla większych grup możemy zorganizować autokar od  18 – 63 miejsc .
Nasi kierowcy to ludzie o wysokich kwalifikacjach i dużej kulturze osobistej. Przeszli specjalne szkolenia jak postępować z osobami niepełnosprawnymi z różnymi typami niepełnosprawności.Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie Państwa potrzeb.
Oferujemy noclegi wraz z udogodnieniami,dostosowane do potrzeb uczestników danej imprezy turystycznej.
Opiekę pilota znającego problemy niepełnosprawnych

Chronimy Was solidnym ubezpieczeniem KL i NW w Signal Iduna z opcją chorób przewlekłych dla każdego uczestnika w cenie imprezy
Na życzenie przygotowujemy programy dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej grupy
W programie wyjazdu możliwość wizyty w zagranicznym ośrodku dla osób niepełnosprawnych
Dla opiekunów grup przydzielamy miejsca gratis lub oferujemy dodatkową zniżkę dla wszystkich

” Każda podróż jest ważna”- dlatego nieustannie pamiętamy o dobrej organizacji każdej naszej imprezy  i zadowoleniu Klienta, który powierza nam swój wyjazd.

Udowodnimy, że nie ważny jest wiek, czy niepełnosprawność. Nawet poruszając się na wózku, o kulach czy z laską możesz być pewien, że świat stoi przed tobą otworem.Wycieczki  w kraju, pobyty rehabilitacyjne i wypoczynkowe, obozy integracyjne w ramach projektu POKL  organizujemy głównie na zamówienie organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, szkół integracyjnych i zwykłych, PCPR i osób indywidualnych.

Poza imprezami w kraju zapraszamy na wyjazdy zagraniczne. Za naszym pośrednictwem możecie Państwo, bezpiecznie wyjechać, niemalże do każdego zakątka Europy i nie tylko, zarówno indywidualnie, rodzinnie, jak i grupowo.

Niepełnosprawność nie zamyka drzwi na świat dla pasjonatów rowerowych przejażdżek czy wypraw. Może stać się dla nich siłą napędową do realizowania własnych celów życiowych, a ich opiekunom pozwala na łączenie sił i pasji w pokonywaniu przeciwności.

Niepełnosprawność nie stanowi bariery nie do przekroczenia. Oczywiście wszystko zależy od jej stopnia i specyfiki oraz właściwego sprzętu. Dobra organizacja rowerowych eskapad, właściwa opieka i koordynacja działań przynosi, jak pokazują liczne przykłady, zamierzony efekt i radość z dzielenia trudu wyprawy.

Osoby niepełnosprawne w większości mogą jeździć na rowerach, potrzebują tylko odpowiedniego sprzętu. Wbrew pozorom, na rowerze można bowiem jeździć niemal z każdym rodzajem niepełnosprawności fizycznej lub umysłowej. Na jednośladach mogą więc jeździć osoby z dysfunkcją mięśniową, porażeniem mózgowym, autyzmem, zespołem Downa, zespołem Marfana, zaburzeniami równowagi, osoby niedowidzące, niewidome, niedosłyszące lub głuche, osoby z dużą otyłością, o dużej spastyczności i małej ruchowości kończyn dolnych, osoby z niepełnosprawnością kończyn dolnych lub bez tych kończyn, osoby z protezami, usztywnionymi stawami, niedorozwojem lub różną długością kończyn.

Rowery mogą też służyć do rehabilitacji osób po wylewach, zawałach i innych chorobach. Jazda nimi jest niewskazana tylko dla osób z zaawansowaną miażdżycą kończyn dolnych i zaawansowaną niewydolnością układu krążenia. W każdym przypadku zakup roweru dla osoby z niepełnosprawnością najlepiej jest poprzedzić konsultacją z lekarzem.

KAŻDY JEST U NAS MILE WIDZIANY:

•    osoby z dysfunkcją narządu ruchu
•    osoby niewidome i słabo widzące
•    osoby głuchonieme i niedosłyszące
•    osoby z niepełnosprawnością intelektualną
•    wszyscy, którzy chcą z nami podróżować.

NASZA OFERTA OBEJMUJE:
•    wycieczki jednodniowe i wielodniowe na zamówienie dla grup po Polsce
•    wyjazdy i wczasy zagraniczne: autokarowe , bus lub minibus  i samolotowe w kraju i zagranicą w obiektach kompleksowo przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych
•    wycieczki dla szkół zwykłych i integracyjnych
•    pobyty w ośrodkach spa i turnusy w ośrodkach rehabilitacyjnych
•    możliwość wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego ( odpłatnie)
•    pomoc asystenta osoby niepełnosprawnej ( odpłatnie)
•    programy gotowe lub opracowane na indywidualne zamówienie. Korzystając z VARIUSTUR

Nasi klienci mają zagwarantowaną pomoc w pokonywaniu wszelkich barier i utrudnień, na które mogliby napotkać korzystając z innych biur podróży. Każda trasa oraz warunki zakwaterowania zostały przez nas skrupulatnie sprawdzone pod tym kątem. Będziemy zaszczyceni i dołożymy wszelkich starań, aby Państwu, jako naszym klientom, zapewnić profesjonalną obsługę i indywidualne podejście. Mamy nadzieję, iż w pełni zadowoleni z naszych usług, zechcecie wrócić do nas.

Ponieważ każdy rodzaj niepełnosprawności jest inny, a obiekty hotelowe również oferują różne rodzaje udogodnień dla osoby niepełnosprawnej bardzo prosimy o opisanie swoich potrzeb.Pozwoli nam to, w dokładnym zaplanowaniu imprezy, zgodnie z Państwa oczekiwaniami i potrzebami zdrowotnymi.

Serdecznie Zapraszamy do współpracy Bogdan Uhryn wraz z pracownikami

wycieczki dla osób niepelnosprawnych  Białystok,wycieczki dla osób niepelnosprawnych  Bydgoszcz, wycieczki dla osób niepelnosprawnych Elbląg, wycieczki dla osób niepelnosprawnych  Gdańsk, wycieczki dla osób niepelnosprawnych Katowice, wycieczki dla osób niepelnosprawnych Kielce,  wycieczki dla osób niepelnosprawnych Kraków, wycieczki dla osób niepelnosprawnych  Lublin, wycieczki dla osób niepelnosprawnych  Łódź,  wycieczki dla osób niepelnosprawnych Olsztyn,  wycieczki dla osób niepelnosprawnych Frombork , wycieczki dla osób niepelnosprawnych Poznań, wycieczki dla osób niepelnosprawnych  Rzeszów,  wycieczki dla osób niepelnosprawnych Szczecin,   wycieczki dla osób niepelnosprawnych Warszawa,  wycieczki jednodniowe dla niepełnosprawnych Wrocław , wycieczki jednodniowe dla niepełnosprawnych Stegna , wycieczki jednodniowe dla niepełnosprawnych Krynica Morska,  wycieczki jednodniowe dla niepełnosprawnych Sztutowo,  wycieczki jednodniowe dla niepełnosprawnych Gdynia , wycieczki jednodniowe dla niepełnosprawnych Sopot , wycieczki jednodniowe dla niepełnosprawnych Trójmiasto, wycieczki jednodniowe dla niepełnosprawnych Malbork, wycieczki jednodniowe dla niepełnosprawnych  Kwidzyn, wycieczki jednodniowe dla niepełnosprawnych  Mikołajki , wycieczki jednodniowe dla niepełnosprawnych Ostróda, wycieczki jednodniowe dla niepełnosprawnych Buczyniec, wycieczki jednodniowe dla niepełnosprawnych Iława, wycieczki jednodniowe dla niepełnosprawnych Warszawa, wycieczki jednodniowe dla niepełnosprawnych  Zakopane , wycieczki jednodniowe dla niepełnosprawnych Orneta , wycieczki jednodniowe dla niepełnosprawnych Lidzbark Warmiński , wycieczki jednodniowe dla niepełnosprawnych Giżycko, wycieczki jednodniowe dla niepełnosprawnych Braniewo, wycieczki jednodniowe dla niepełnosprawnych  Szczecin, wycieczki jednodniowe dla niepełnosprawnych  Berlin,   Niepełnosprawność Łódź,  Niepełnosprawność Tomaszów Mazowiecki,  Niepełnosprawność Mrągowo,  Niepełnosprawność Ełk,  Niepełnosprawność Mława, Niepełnosprawność Ciechanów,  Niepełnosprawność Płock, Niepełnosprawność  Grudziądz,   Niepełnosprawność Bydgoszcz,  Niepełnosprawność Toruń,  Niepełnosprawność Łeba, Niepełnosprawność Szymbark, Niepełnosprawność  Pasłek wycieczki jednodniowe dla niepełnosprawnych, Niepełnosprawność

Znajdź nas na Facebooku!

Drogi Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Co to są dane osobowe oraz jakie dane przetwarzamy?

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Administratorem Państwa danych osobowych jest:
P.H.U. VARIUS BOGDAN UHRYN BIURO PODRÓŻY VARIUSTUR
ul. 1 Maja 14
82-300 Elbląg
Numer NIP: 578-012-71-72

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

Państwa dane osobowe pozyskane w związku z zawarciem umowy/wypełnionym formularzem jak i w trakcie wykonania umowy, będą przetwarzane w następujących celach:

  • realizacjiusług turystycznych
  • prowadzenia działań marketingowych
  • rozpatrywanie wniosków.

Okres przetwarzania Państwa danych osobowych jest uzależniony od celu w jakim dane są przetwarzane.

Komu możemy przekazać dane?

Państwa dane mogą być przekazane podmiotom przetwarzającym dane w związku ze zleconymi przez nas usługami, do Touroperatorów, którzy będą realizować rezerwacje o oraz podmiotom lub organom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Państwa dane mogą być przekazane również do państw trzecich na potrzeby realizacji umowy.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Zgoda jest niezależna od czasu w jakim Państwo korzystacie z usług, obowiązuje do jej odwołania. Udzielenie zgód oznacza możliwość otrzymywania dostosowanych do Państwa potrzeb informacji marketingowych i ofert dotyczących produktów i świadczonych usług na podany adres e-mail lub numer telefonu, jak również uprawnia do kontaktów telefonicznych.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

Każde przetwarzanie Państwa danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów lub do podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy. Dodatkowo podstawą prawną jest niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze oraz niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora np. takich jak udzielenie odpowiedzi na Państwa pisma i wnioski.

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym zapisywanych w plikach cookies, również po rozpoczęciu obowiązywania RODO (czyli po 25 maja 2018 roku).

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i można ją wycofać w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.