Kategoria: Wycieczki dla firm i instytucji, Konferencje i eventy, Wycieczki szkolne, Turystyka aktywna, Pielgrzymki, Wycieczki dla seniorów, Wczasy i wycieczki, Sylwester, Narty/Snowboard, Wolne miejsca dołącz do grupy, Turystyka przyjazdowa/ incoming
Kierunek wyjazdu: Alaska, Albania, Andora, Antarktyda, Argentyna, Armenia, Australia, Austria, Azerbejdżan, Belgia, Belize, Białoruś, Birma, Boliwia, Bośnia i Hercegowina, Botswana, Brazylia, Bułgaria, Chile, Chorwacja, Cypr, Czarnogóra, Czechy, Dania, Egipt, Ekwador, Estonia, Etiopia, Filipiny, Finlandia, Francja, Fuerteventura, Galapagos, Gran Canaria, Grecja, Gruzja, Gwatemala, Hiszpania, Holandia, Honduras, Indie, Indonezja, Irlandia, Islandia, Izrael, Japonia, Kaliningrad, Kambodża, Kanada, Kenia, Kolumbia, Korea Południowa, Korfu, Kos, Kostaryka, Kreta, Kuba, Laos, Liechtenstein, Litwa, Luksemburg, Macedonia, Madagaskar, Malezja, Malta, Meksyk, Monako, Mongolia, Mozambik, Mołdawia, Namibia, Nepal, Niemcy, Nikaragua, Norwegia, Nowa Zelandia, Panama, Paragwaj, Peru, Polska, Portugalia, Rodos, Rosja, RPA, Rumunia, Salwador, San Marino, Serbia, Singapur, Sri Lanka, Suazi, Szkocja, Szwajcaria, Szwecja, Słowacja, Słowenia, Tajlandia, Tanzania, Teneryfa, Tunezja, Turcja, Uganda, Ukraina, Urugwaj, USA, Uzbekistan, Watykan, Węgry, Wenezuela, Wielka Brytania, Wietnam, Włochy, Zambia, Zimbabwe, Zjednoczone Emiraty Arabskie, Łotwa, Wycieczki dla firm i instytucji, Wycieczki szkolne, Pielgrzymki, Turystyka aktywna, Wycieczki dla seniorów, Konferencje i eventy, Chiny, Korsyka, Majorka, Madera
Transport: Autokar, Samolot, Prom, Statek, Dojazd własny, Pociąg
Ilość dni: 7 DNI

Biuro Podróży VARIUSTUR  to dynamiczna marka na rynku turystycznym założona w 1990,przez pasjonata z dużym doświadczeniem przy organizacji imprez turystycznych.

Oferujemy profesjonalną i kompleksową obsługę wycieczek dla grup i stowarzyszeń osób niepełnosprawnych

Nasze biuro zapewnia specjalistyczny transport dla swoich klientów.
Dla turystów indywidualnych i grupowych proponujemy 7 osobowy przystosowany busik z miejscami na trzy wózki.
Siedzenia można przesuwać lub wyjmować co pozwala na bardzo sprawne ustawienie wózków. Środek transportu wyposażony jest w elektryczną windę lub ręczny podnośnik oraz specjalne pasy do zabezpieczenia wózków.
Dla większych grup możemy zorganizować autokar od  18 – 63 miejsc .
Nasi kierowcy to ludzie o wysokich kwalifikacjach i dużej kulturze osobistej. Przeszli specjalne szkolenia jak postępować z osobami niepełnosprawnymi z różnymi typami niepełnosprawności.Prosimy o wcześniejsze zgłoszenie Państwa potrzeb.
Oferujemy noclegi wraz z udogodnieniami,dostosowane do potrzeb uczestników danej imprezy turystycznej.
Opiekę pilota znającego problemy niepełnosprawnych

Chronimy Was solidnym ubezpieczeniem KL i NW w Signal Iduna z opcją chorób przewlekłych dla każdego uczestnika w cenie imprezy
Na życzenie przygotowujemy programy dostosowane do indywidualnych potrzeb każdej grupy
W programie wyjazdu możliwość wizyty w zagranicznym ośrodku dla osób niepełnosprawnych
Dla opiekunów grup przydzielamy miejsca gratis lub oferujemy dodatkową zniżkę dla wszystkich

” Każda podróż jest ważna”- dlatego nieustannie pamiętamy o dobrej organizacji każdej naszej imprezy  i zadowoleniu Klienta, który powierza nam swój wyjazd.

Udowodnimy, że nie ważny jest wiek, czy niepełnosprawność. Nawet poruszając się na wózku, o kulach czy z laską możesz być pewien, że świat stoi przed tobą otworem.Wycieczki  w kraju, pobyty rehabilitacyjne i wypoczynkowe, obozy integracyjne w ramach projektu POKL  organizujemy głównie na zamówienie organizacji pozarządowych, grup nieformalnych, szkół integracyjnych i zwykłych, PCPR i osób indywidualnych.

Poza imprezami w kraju zapraszamy na wyjazdy zagraniczne. Za naszym pośrednictwem możecie Państwo, bezpiecznie wyjechać, niemalże do każdego zakątka Europy i nie tylko, zarówno indywidualnie, rodzinnie, jak i grupowo.

Niepełnosprawność nie zamyka drzwi na świat dla pasjonatów rowerowych przejażdżek czy wypraw. Może stać się dla nich siłą napędową do realizowania własnych celów życiowych, a ich opiekunom pozwala na łączenie sił i pasji w pokonywaniu przeciwności.

Niepełnosprawność nie stanowi bariery nie do przekroczenia. Oczywiście wszystko zależy od jej stopnia i specyfiki oraz właściwego sprzętu. Dobra organizacja rowerowych eskapad, właściwa opieka i koordynacja działań przynosi, jak pokazują liczne przykłady, zamierzony efekt i radość z dzielenia trudu wyprawy.

Osoby niepełnosprawne w większości mogą jeździć na rowerach, potrzebują tylko odpowiedniego sprzętu. Wbrew pozorom, na rowerze można bowiem jeździć niemal z każdym rodzajem niepełnosprawności fizycznej lub umysłowej. Na jednośladach mogą więc jeździć osoby z dysfunkcją mięśniową, porażeniem mózgowym, autyzmem, zespołem Downa, zespołem Marfana, zaburzeniami równowagi, osoby niedowidzące, niewidome, niedosłyszące lub głuche, osoby z dużą otyłością, o dużej spastyczności i małej ruchowości kończyn dolnych, osoby z niepełnosprawnością kończyn dolnych lub bez tych kończyn, osoby z protezami, usztywnionymi stawami, niedorozwojem lub różną długością kończyn.

Rowery mogą też służyć do rehabilitacji osób po wylewach, zawałach i innych chorobach. Jazda nimi jest niewskazana tylko dla osób z zaawansowaną miażdżycą kończyn dolnych i zaawansowaną niewydolnością układu krążenia. W każdym przypadku zakup roweru dla osoby z niepełnosprawnością najlepiej jest poprzedzić konsultacją z lekarzem.

KAŻDY JEST U NAS MILE WIDZIANY:

•    osoby z dysfunkcją narządu ruchu
•    osoby niewidome i słabo widzące
•    osoby głuchonieme i niedosłyszące
•    osoby z niepełnosprawnością intelektualną
•    wszyscy, którzy chcą z nami podróżować.

NASZA OFERTA OBEJMUJE:
•    wycieczki jednodniowe i wielodniowe na zamówienie dla grup po Polsce
•    wyjazdy i wczasy zagraniczne: autokarowe , bus lub minibus  i samolotowe w kraju i zagranicą w obiektach kompleksowo przystosowanych do potrzeb osób niepełnosprawnych
•    wycieczki dla szkół zwykłych i integracyjnych
•    pobyty w ośrodkach spa i turnusy w ośrodkach rehabilitacyjnych
•    możliwość wypożyczenia sprzętu rehabilitacyjnego ( odpłatnie)
•    pomoc asystenta osoby niepełnosprawnej ( odpłatnie)
•    programy gotowe lub opracowane na indywidualne zamówienie. Korzystając z VARIUSTUR

Nasi klienci mają zagwarantowaną pomoc w pokonywaniu wszelkich barier i utrudnień, na które mogliby napotkać korzystając z innych biur podróży. Każda trasa oraz warunki zakwaterowania zostały przez nas skrupulatnie sprawdzone pod tym kątem. Będziemy zaszczyceni i dołożymy wszelkich starań, aby Państwu, jako naszym klientom, zapewnić profesjonalną obsługę i indywidualne podejście. Mamy nadzieję, iż w pełni zadowoleni z naszych usług, zechcecie wrócić do nas.

Ponieważ każdy rodzaj niepełnosprawności jest inny, a obiekty hotelowe również oferują różne rodzaje udogodnień dla osoby niepełnosprawnej bardzo prosimy o opisanie swoich potrzeb.Pozwoli nam to, w dokładnym zaplanowaniu imprezy, zgodnie z Państwa oczekiwaniami i potrzebami zdrowotnymi.

Serdecznie Zapraszamy do współpracy Bogdan Uhryn wraz z pracownikami

 

 

Wyślij ofertę do znajomych!