Osobliwości Warmii i Mazur

/Osobliwości Warmii i Mazur
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Osobliwości Warmii i Mazur

2020-11-24T13:24:04+00:00
Ilość dni: 3 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Osobliwości Warmii i Mazur

1. DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki do uzgodnienia. Reszel, zwiedzanie zamku gotyckiego, który położony jest nad brzegiem rzeki Sejny, w południowo-wschodniej części miasta. Następnie Święta Lipka – znana już od XV wieku jako miejsce pielgrzymek, co roku, ponad 100 tys. turystów przyjeżdżających na Mazury, odwiedza znajdujące się tu Sanktuarium Maryjne, często nazywana jest „Częstochową Północy. Gierłoż Wilczy Szaniec” w Europie istniało kilka kwater głównych Wodza Trzeciej Rzeszy. Większość wojennych kwater, tak jak Wilczy Szaniec, znajdowało się w oddaleniu od dużych miast, wewnątrz dużych kompleksów leśnych, otoczonych jeziorami i bagnami co ułatwiało ukrycie przed oczami pilotów i prawie niemożliwy dostęp lądem. Zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, nocleg.
2. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Mikołajek, spacer przez do centrum miasta, gdzie zobaczymy kościół ewangelicki, rynek z fontanną oraz słynną sielawą, port jachtowy – jeden z większych na terenie Mazur. Następnie Kadzidłowo, Park Dzikich Zwierząt , znajduje się na terenie Puszczy Piskiej. Wejście do niektórych gatunków na ich obszerne wybiegi a nawet karmienie, głaskanie i podziwianie z bliska. Ze względu na rozległość terenu i jego charakter, zwiedzanie Parku odbywa się tylko z przewodnikiem. Powrót do miejsca zakwaterowania, obiad w porze kolacji, nocleg.

3. DZIEŃ

Śniadanie. Przyjazd do Olsztyna. Zobaczymy gotycki zamek kapituły warmińskiej z II połowy XIV w., fragmenty murów miejskich z Bramą Wysoką (Górna Brama) XIV wieczną katedrę Św. Jakuba (bazylika mniejsza), Stary Ratusz (wzniesiony w XIV w., po pożarze odbudowany w latach 1623-1624), neogotycki kościół ewangelicko-augsburski z XIX w. Następnie zwiedzanie Planetarium, drugie co do wielkości planetarium w Polsce. Planetarium otwarto 19 lutego 1973, w pięćsetną rocznicę urodzin Mikołaja Kopernika pod nazwą Planetarium Lotów Kosmicznych. Powrót do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA: przejazd busem lub autokarem w zależności od ilości uczestników, zakwaterowanie pokoje 3, 4-osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, wyżywienie wg programu, pilot, lokalni przewodnicy

DODATKOWO PŁATNE:
– bilety wstępu do zwiedzanych obiektów:
Reszel 4 zł / os., Gierłoż 10 zł / os., Kadzidłowo 7 zł / grupa, Olsztyn – Planetarium 10 zł / os., Zamek 5 zł / os.

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

 

 

 

 

 


Wycieczka na Warmię i Mazury Białystok, Wycieczka na Warmię i Mazury Bydgoszcz, Wycieczka na Warmię i Mazury Elbląg, Wycieczka na Warmię i Mazury Gdańsk,Wycieczka na Warmię i Mazury Katowice, Wycieczka na Warmię i Mazury Kielce, Wycieczka na Warmię i Mazury Kraków, Wycieczka na Warmię i Mazury Lublin, Wycieczka na Warmię i Mazury Łódź, Wycieczka na Warmię i Mazury Olsztyn, Wycieczka na Warmię i Mazury Poznań, Wycieczka na Warmię i Mazury, Wycieczka na Warmię i Mazury Szczecin, Wycieczka na Warmię i Mazury Warszawa, Wycieczka na Warmię i Mazury Wrocław

 

 

 

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.