Pałanga – Kłajpeda – Mierzeja Kurońska – Kowno – Wilno – Druskienniki

/Pałanga – Kłajpeda – Mierzeja Kurońska – Kowno – Wilno – Druskienniki
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Pałanga – Kłajpeda – Mierzeja Kurońska – Kowno – Wilno – Druskienniki

2020-06-25T14:26:03+00:00
Kategoria: Wycieczki zagraniczne, Wycieczki
Kierunek wyjazdu: Litwa
Transport: Autokar
Ilość dni: 6 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wycieczka do Pałangi – Kłajpeda –  Mierzeja Kurońska – Kowno – Wilno – Druskienniki

1. DZIEŃ
Przejazd na Litwę i wycieczka do Pałangi (znany kurort litewski) na obiadokolację i nocleg.
2. DZIEŃ
Po śniadaniu spotkanie z przewodnikiem. Przejazd do Kłajpedy. Spacer Starówką Kłajpedy. Przeprawa promem na Mierzeję – zwiedzanie Mierzei Kurońskiej oraz Muzeum Morskiego (pokaz delfinów), Nida, Góra Biruty, spacer śladami laureata nagrody Nobla – Tomasa Manna. Powrót do Pałangi: gmach Pałacu Tyszkiewiczów z ogrodem botanicznym. Kolacja i nocleg w Pałandze.
3. DZIEŃ
Po śniadaniu wizyta w Kretyndze jednym z najstarszych ośrodków na Litwie. Przejazd do Szawli, zwiedzanie Góry Krzyży. Postój w Kiejdanach: Stare Miasto i renesansowy kościół kalwiński z kryptą Radziwiłłów (opcjonalnie). Następnie przejazd do Kowna. Zakwaterowanie, obiadokolacja. Spacer z pilotem: Starówka – Plac Ratuszowy z Ratuszem, Katedra, Dom Perkuna, zamek kowieński.
4. DZIEŃ
Po śniadaniu wizyta w Pożajściu: Kościół Nawiedzenia NMP wyróżniający się bogactwem wystroju, szczególnie fresków, stiuków, marmurów. Przejazd do Rumszyszek- Litewski skansen budownictwa ludowego pod gołym niebem. Zgromadzono w nim obiekty (domy mieszkalne, zabudowania gospodarskie oraz zabytki techniki wiejskiej), reprezentujące wszystkie regiony etnograficzne Litwy. Następnie przejazd do Trok, degustacja potrawy regionalnej kibini. Następnie zwiedzanie Zamku Księcia Witolda z XIV w. Przejazd do Wilna. Obiadokolacja i nocleg w Wilnie.
5. DZIEŃ
Po śniadaniu zwiedzanie Wilna: Kościół św. Piotra i Pawła, Katedra św. Stanisława, Kościół św. Anny, Pomnik Adama Mickiewicza, Uniwersytet Wileński, Kościół św. Jana, Plac przed Pałacem Prezydenckim, Kościół św. Ducha, Plac Ratuszowy, Brama Bazyliańska, Cerkiew Św. Ducha, Kościół Św. Teresy, Kaplica Ostrobramska, Cmentarz na Rossie. Obiadokolacja i nocleg.
6. DZIEŃ
Po śniadaniu przejazd z Wilna w kierunku Druskiennik. Spacer po uzdrowisku. Dla osób chętnych możliwość skorzystania z atrakcji: Aquaparku, Snow Areny, Parku Linowego ONE. Około godz. 13:00 wyjazd do Polski. Podczas przejazdu postoje w tym jeden dłuższy na obiad . Powrót późnym wieczorem.
ŚWIADCZENIA :
5 noclegów w hotelach **/***, 5 śniadań i obiadokolacji, degustacja kibini, obsługa pilota i przewodników w Wilnie, Trokach i Kłajpedzie, transport autokarem LUX  minibusem), ubezpieczenie KL i NNW

DODATKOWO PŁATNE :
bilety wstępów do zwiedzanych obiektów – ok. 100 LT

 

Wycieczka do Pałangi – Kłajpeda –  Mierzeja Kurońska – Kowno – Wilno – Druskienniki

 

 

 

Wycieczka do Pałangi Białystok, Wycieczka do Pałangi Bydgoszcz, Wycieczka do Pałangi  Elbląg,  Wycieczka do Pałangi Gdańsk, Wycieczka do Pałangi Katowice, Wycieczka do Pałangi Kielce, Wycieczka do Pałangi Kraków, Wycieczka do Pałangi  Lublin, Wycieczka do Pałangi Łódź, Wycieczka do Pałangi Olsztyn, Wycieczka do Pałangi Poznań, Wycieczka do Pałangi Rzeszów, Wycieczka do Pałangi Szczecin, Wycieczka do Pałangi Warszawa, Wycieczka do Pałangi Wrocław,

 

 

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.