Kategoria: Pielgrzymki
Kierunek wyjazdu: Watykan, Włochy
Transport: Samolot

 

Pielgrzymka do Rzymu w celu nawiedzenia relikwi Bł. Jana Pawła II. Podczas pobytu w Wiecznym Mieście przejdziemy uliczkami Rzymu barokowego, gdzie bedziemy oglądać przepiekne place i fontanny. Udamy się do części antycznej jak również zwiedzimy Bazyliki Większe i Muzea watykańskie.

1 DZIEŃ
Spotkanie w Warszawie na lotnisku Okęcie. Wylot z Polski. Przylot do Rzymu. Po odprawie paszportowo-celnej przejazd do hotelu. Zakwaterowanie.Obiadokolacja. Nocleg.

2 – 4 DZIEŃ
Przejazd do Watykanu. Udział w audiencji generalnej lub modlitwie Anioł Pański. Zwiedzanie Rzymu antycznego: Koloseum (z zewnątrz), Forum Romanum, Forum Imperiali, Fora Trajana, Katakumby św. Kaliksta, Bazyliki Większe: św. Jana na Lateranie, św. Piotra na Watykanie, św. Pawła za Murami, Matki Bożej Większej; Święte Schody, Muzea Watykańskie. Nawiedzenie relikwii bł. Jana Pawła II. Najpiękniejsze place i fontanny Rzymu: Piazza Navona, Fontanna di Trevi, Fontanna Czterech Rzek. Rzym barokowy.

5 DZIEŃ
Śniadanie. Transfer na lotnisko w Rzymie. Wylot do Polski.
Po Rzymie grupa porusza się komunikacją miejską.

Spotkanie z Papieżem uzależnione jest od obecności Ojca Świętego w tych dniach w Watykanie.

 

ŚWIADCZENIA:

  • przelot samolotem,opłaty lotniskowe
  • 4 noclegi w hotelu  w  Rzymie (pokoje 2-, 3-osobowe)
  • 4 śniadania  i obiadokolacje
  • opiekę pilota,opiekę księdza
  • ubezpieczenie KL i NNW

Dodatkowo płatne

biletów wstępu, komunikacji miejskiej, przewodników miejscowych, opłaty klimatycznej – łącznie około 90 EUR/os. (płatne na miejscu)

 

 

 

 

 

Wyślij ofertę do znajomych!