Ilość dni: 3 DNI

1.Dzień
Wyjazd z miejsca zbiórki . przejazd do m. Pierzchały
10:00 – wypłynięcie na trasę: Pierzchały – rz. Pasłęka – Braniewo – St. Pasłęka fajnej zabawy w pełnej naturze Przejazd na zakwaterowanie w hotelu Warmia *** & SPA w Braniewie (wstęp na basen, jacuzzi, sauna, łaźnia parowa, grota solna, fitness ), obiad w porze kolacji– biesiada grillowa połączona z zabawą przy muzyce mechanicznej. Nocleg.

2.Dzień
Późniejsze śniadanie w formie stołu szwedzkiego, Braniewo, Spacer wzdłuż dawnej fosy miejskiej otaczającej Stare Miasto: wieża bramna pozostałość zamku Braniewskiego, elektrownia wodna na rzece Pasłęce, gdzie na jazie znajduje się czynna przepławka dla ryb. Zwiedzanie mini-zoo, park miejski z dawną stadniną koni, dom zakonny Sióstr Katarzynek, amfiteatr miejski, budynek dawnej akademii papieskiej Hozjanum, spichlerz z XVIII w, bazylika Mniejsza pw. św. Katarzyny z relikwiami Bł. Reginy Protman założycielki zakonu Sióstr Katarzynek, dalej pozostałości murów obronnych (XIV w.): fragmenty baszt, wieże.przejazd na paintball – strzelanie alej przejazd do stadniny konnej aktywny wypoczynek wśród koni: nauka jazdy konnej dla początkujących jazdy konne i skoki przez przeszkody dla zaawansowanych przejażdżka bryczką – ognisko w chacie grilowej z muzyką mechaniczną , odpoczynek w Spa wstęp na basen, jacuzzi, sauna, łaźnia parowa, grota solna, fitness , nocleg w Hotelu Warmia 3* Spa

3.Dzień
Śniadanie Przejazd do Fromborka. Zwiedzanie Wzgórza Katedralnego, przepiękna archikatedra z XIV wieku, wejście na wieżę Radziejowskiego z XVII wieku z wahadłem Faucaulta, obrazującym ruch ziemi wokół słońca. Z tarasu widokowego roztacza się przepiękna panorama miasta, Zalewu Wiślanego. Następnie zwiedzanie Muzeum Mikołaja Kopernika, spacer przez miasto do portu powrót do miejsca zbiórki.

Świadczenia

  • Opiekę przewodnika/instruktora podczas spływu
  • Wygodne kajaki polietylenowe + wiosła + kamizelki
  • Transport autokarem, busem lub minibusem na miejsce rozpoczęcia spływu i po zakończeniu
  • wyżywienie śniadanie i obiadokolacje Ubezpieczenie NNW, ratownik podczas spływu , opieka pilot
Wyślij ofertę do znajomych!