POZNAŃSKIM SZLAKIEM PIWNYM

/POZNAŃSKIM SZLAKIEM PIWNYM
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

POZNAŃSKIM SZLAKIEM PIWNYM

2020-11-23T13:31:15+00:00
Ilość dni: 3 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

POZNAŃSKIM SZLAKIEM PIWNYM

Sto lat temu w Poznaniu działało 180 browarów. Tradycja piwna jest żywa do dziś- Poznań ma najnowocześniejszy browar w Europie, najładniejsze centrum handlowe urządzone w dawnym browarze oraz restaurację – browar na Starym Rynku.

1. DZIEŃ
wyjazd w godzinach porannych, przejazd do Poznania,zwiedzanie Palmiarni – spacerując przez 10 pawilonów zobaczymy m.in. bananowca, kakaowca, drzewo cytrusowe, liczne kaktusy, kilkadziesiąt gatunków bajecznie kolorowych ryb i wiele innych atrakcji,przejazd do Zamku Cesarskiego, w którego wnętrzach zwiedzimy interaktywne Muzeum Poznańskiego Powstania 1956,przejazd do Kampanii Piwowarskiej – gdzie warzony jest m.in. Lech, Tyskie, Żubr, Dębowe – zwiedzanie browaru zakończone degustacją, przejazd do hotelu, obiadokolacja, zakwaterowanie, nocleg
2. DZIEŃ

Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem, zwiedzanie Ostrowa Tumskiego – kolebki polskiej państwowości, najstarszej katedry ziem polskich, kryjącej w podziemiach baptysterium i pozostałości nagrobków Mieszka I i Bolesława Chrobrego przejazd na Stare Miasto, zwiedzimy Stary Rynek z Ratuszem, uznanym za perłę renesansu, domki budnicze, fontannę Bramberki, Wagę Miejską, Zamek Królewski, kościół Franciszkanów, barokową Farę, Pałac Górków przejazd do Nowego Tomyśla, który poza największym wiklinowym koszem świata szczyci się też Muzeum Chmielarstwa – zwiedzimy to muzeum przejazd pociągiem wąskotorowym na ognisko i biesiadę piwną. Biesiadzie towarzyszyć będzie prezentacja piwna prowadzona przez zawodowego piwnego kipera (piwa świata, piwa dla kobiet, najmocniejsze piwa itd). powrót do hotelu na nocleg
3. DZIEŃ

Śniadanie, przejazd na Stare Miasto multimedialny pokaz jednej z Makiet Dawnego Poznania (do wyboru: Makieta Grodu z czasów Mieszka i Chrobrego lub Makieta miasta średniowiecznego) spacer ulicą Półwiejską, po drodze pomnik Starego Marycha – symbolu gwary poznańskiej do mekki poznańskich miłośników zakupów – Starego Browaru, centrum handlowego uznanego za najlepsze centrum handlowe nie tylko w Polsce, zwiedzanie dawnego Browaru Hungera i czas wolny na zakupy obiad w pubie-restauracji, połączonej z małym staromiejskim browarem. Wyjazd z Poznania. Powrót do miejsca zbiórki.

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.