Zapraszamy wszystkich narciarzy do naszych południowych sąsiadów w Tatry Niskie. JASNÁ pod Chopkiem jest aktualnie największym ośrodkiem narciarskim na Słowacji. Jasna została podzielona na dwie stacje narciarskie: Chopok sever (północ) i Chopok juh (południe). Od sezonu narciarskiego 2012/2013 stacje są połączone i wygodnie używane poprzez dodanie kilku nowych kolejek gondolowch. W ostatnich latach ośrodek narciarski SKI JASNA bardzo dynamicznie się rozwija posiadając już 45 km idealnie przygotowanych tras zjazdowych o różnym stopniu trudności, odpowiednich dla początkujących, rodzin z dziećmi, zaawansowanych narciarzy, jak również do organizacji zawodów na światowym poziomie. Nowoczesne kolejki krzesełkowe i gondolowe, doskonale rozwinięta sieć naśnieżania i baza gastronomiczno – hotelowa to gwarancja udanego wyjazdu narciarskiego. Narciarze jeżdżą na wysokościach między 900 a 2024 m! Do ośrodka narciarskiego dojeżdża się najpiękniejszą doliną Niskich Tatr mającą długość 16 km. Rozciąga się od głównej grani między szczytami Diumbier 2043 m n.p.m., Krupowa Hola 1927 m n.p.m., Chopok 2024 m n.p.m., Deresze 2003 m n.p.m., Polana 1889 m n.p.m., na północ od Kotliny Liptowskiej. Z obu stron ograniczają są wyraźne boczne granie. Oprócz walorów estetycznych najcenniejszą częścią doliny jest Demianowski Kras i Vrbickie Pleso. Więcej informacji na www.jasna.sk

Naszą ofertę kierujemy głównie do grup. Dzięki małej odległości z Polski zachęcamy na wyjazdy weekendowe! Klientów indywidualnych zapraszamy do działu http://variustur.pl, gdzie co pewien czas będą ukazywały się nowe oferty oraz informacje o możliwości dołączenia się do organizowanych wyjazdów grupowych.

Zakwaterowanie – współpracujemy z hotelami i pensjonatami zarówno tuż pod wyciągami w Jasnej, jak i znacznie tańszymi, a położonymi w stronę Liptowskiego Mikulasza, czy Popradu. Każdy z nich posiada pokoje z łazienkami i TV, restaurację, a często też możliwość relaksu w saunie, czy basenie.

Noclegi w Hotelu*** – do dyspozycji gości pokoje 2 i 3 osobowe z łazienkami i TV.

1.Dzień
Wyjazd z miejsca zbiórki  autokarem lub busem , zakwaterowanie , obiadokolacja , nocleg

2– 6 Dzień:
Śniadanie jazda na nartach, obiadokolacja i nocleg (możliwość wyjazdu na baseny termalne TATRALANDIA lub Aqua City POPRAD (w jednym i drugim posiadamy zniżki grupowe) z wieczornym pokazem laserowym, czy zorganizowanie bankietu z dyskoteką i karaoke)

7.Dzień
Śniadanie wyjazd do miejsca zbiórki

ŚWIADCZENIA: autokar / bus i transfery na stok, 6 noclegów, 6 śniadań (w formie bufetu!), 6 obiadokolacji,opiekę  pilota , ubezpieczenie narciarskie,opłaty drogowe,

Dodatkowo płatne : skipasy

Wyślij ofertę do znajomych!