SNOWBOARD AUSTRIA – NARTY – Zell am See / Kaprun

/SNOWBOARD AUSTRIA – NARTY – Zell am See / Kaprun
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

SNOWBOARD AUSTRIA – NARTY – Zell am See / Kaprun

2020-01-27T11:50:49+00:00
Kategoria: Turystyka aktywna
Kierunek wyjazdu: Austria
Transport: Autokar
Ilość dni: 10 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

SNOWBOARD AUSTRIA –  NARTY  – Zell am See / Kaprun 

SNOWBOARD AUSTRIA
Osoby dorosłe, dzieci, młodzież …….

HOTEL POST ***
Położony w miejscowości w miejscowości Fusch (zaledwie 11 km do Zell am See oraz 22 km do lodowca Kitzsteinhorn, Kaprun) Hotel Post *** wykończono i utrzymano w typowo Austriackim, Alpejskim stylu. Hotel oddaje do Państwa dyspozycji bar, salę kominkową idealną na wspólne spędzenie czasu po nartach a także saunę (bezpłatnie!), bilard (bezpłatnie) oraz bezprzewodowy internet Wifi (bezpłatnie). W hotelu znajdą Państwo także restaurację serwującą zarówno dania międzynarodowe, typowo Alpejskie oraz te, które znamy z kuchni polskiej. Całość uzupełnia bardzo profesjonalna i wyjątkowo uprzejma obsługa. Hotel posiada komfortowe pokoje, dwu, trzy i czteroosobowe. Wszystkie wyposażono w łazienki z wanną lub prysznicem oraz telewizory.

Europa Sport Region. Trasy o różnym stopniu trudności.
Szusujemy na 2 kompleksach narciarskich ok.100 km tras.
Schmitentenhohe, Kitzsteinhorn – lodowiec.

Snowboard Austria
Zell am See-Kaprun to jeden z najbardziej znanych i najważniejszych ośrodków narciarskich w całej Austrii. Ze słynnymi szczytami Kitzsteinhorn (3.203 m), Schmittenhöhe (2.000 m) i Maiskogel (1.675m) daje gwarancję śniegu i doskonałych tras narciarskich. Region oddaje do Państwa aż 138 km tras oraz 50 nowoczesnych wyciągów znajdujących się w dwóch ośrodkach narciarskich Maiskogel i Schmittenhöhe, oraz na lodowcu Kitzsteinhorn. Całość objęta jest jednym skipassem i jest bardzo zróżnicowana, tak żekażdy znajdzie coś dla siebie: ośrodek narciarski Maiskogel jest ze względu na dużą liczbę tras niebieskich idealnym miejscem dla rodzin i początkujących, tutaj też znajduje się najdłuższa trasa zjazdowa (7 km) w regionie. Lodowiec Kitzsteinhorn (3.203 m) z trasami łatwymi i średnimi jest miejscem świetnym przede wszystkimdla miłośników jazdy na łagodnych stokach oraz lubiących długie trasy. Ambitni, wyrafinowani narciarze swój raj znajdą zaś na Schmittenhöhe (2.000 m), na którym znajduje się najtrudniejsza trasa zjazdowa (4 km) tego regionu. Również miłośnicy free-ride znajdą tutaj coś dla siebie: poniżej kolejki Sonnkogelbahn znajdują się duże tereny nieoznakowanych tras. Dla miłośników jednej deski: snowboardzistów przygotowane są liczne funparki.

UWAGA Polecamy tutaj karnet narciarski Kaprun – Zell am See, obejmujący wszystkie wyciągi w regionie łącznie z lodowcem.
terminy FreeSki: W terminach oznaczonych jako freeski (7.11 – 19.12.2015 oraz 09.01 – 30.01.2016 oraz 5.03 – 09.04.2016) w cenę wyjazdu wliczony jest skipass 6 dni Kaprun Zell am See Zadzwoń i zapytaj o wolne miejsca 🙂

Kaprun i Zell am See to ulubione przez Polaków stacje narciarskie w Austrii

Europa Sport Region, zlokalizowane w pobliżu pięknego jeziora Zeller See, to jeden z najbardziej popularnych w Polsce regionów narciarskich w Austrii. Tworzą go trzy stacje: Kaprun – lodowiec Kitzsteinhorn, Zell am See – Schmiettenhohe i niewielkie Maiskogel.

Snowboard Austria :Europa Sport Region, czyli Kaprun – Zell am See

Kaprun – Zell am See, należące do regionu narciarskiego Europa Sport Region, usytuowane w dolinie jeziora Zeller See w Ziemi Salzburskiej, w otoczeniu ponad 30 trzytysięczników, z widokiem na najwyższy w Austrii szczyt – Grossglockner 3798 m n.p.m., są bez wątpienia jednymi z najbardziej znanych i lubianych stacji narciarskich w Europie. Europa Sport Region powstał w wyniku połączenia sił marketingowych 2 miejscowości: Kaprun i Zell am See. Trasy ośrodka Kaprun zlokalizowane są na całorocznym lodowcu Kitzsteinhorn (3029 m n.p.m.), a trasy Zell am See na zboczach góry Schmittenhohe (2000 m n.p.m.). Łącznie z trzecim, najmniejszym ośrodkiem narciarskim Maiskogel, na obszarze Europa Sport Region mamy do dyspozycji 154 km tras. Pomimo niedużych odległości nie ma możliwości przejechania z jednego terenu na drugi bez zdejmowania nart, funkcjonuje za to bardzo sprawnie sieć skibusów. Przyjeżdżają tu równie chętnie Niemcy, Holendrzy, Brytyjczycy jak i Polacy. O tym, jak wielkim powodzeniem wśród Polaków cieszy się Europa Sport Region, świadczy fakt, że Kaprun-Zell am See nazywane jest zimową stolicą Polski. Nic w tym dziwnego, bowiem w tym tłumnie odwiedzanym kompleksie narciarskim można uprawiać zimowe sporty wszelkiego rodzaju i na każdym poziomie trudności. Równie bogata jest oferta rozrywek apres ski – na narciarzy czekają liczne restauracje, kawiarnie, bary, dyskoteki i karczmy, platforma widokowa na szczycie Kitzstienhorn (Gipfel Welt 3000) oraz unikalny bar Ice Camp, zlokalizowany w lodowych igloo przy stacji Alpincenter, gdzie odbywają się huczne imprezy.

Snowboard Austria: Kaprun – lodowiec Kitzsteinhorn

By dostać się w rejony wiecznego śniegu należy wsiąść w nowoczesną czteroodcinkową kolej gondolową Gletscherjet (otwarcie odcinków 3 i 4 jesienią 2015), i w kilka minut jesteśmy na terenach lodowcowych. W sumie na lodowcu do dyspozycji narciarzy jest ponad 20 wyciągów, które wyjeżdżają na wysokość 3029 m n.p.m. Stoki wokół Alpincenter należą do łatwych i średnio trudnych, dadzą sobie tutaj radę także mało zaawansowani narciarze. Większych umiejętności wymaga czarna trasa zjazdowa Black Mamba o nachyleniu 63%, prowadząca górnej stacji wyciągu Kristallbahn (2265 m n.p.m.) do Langwiedboden. Na Kitzsteinhornie wydzielono spory teren do free ride, a na szczycie w 2010 zbudowano platformę widokową Gipfelwelt 3000, z której rozciąga się niezwykły widok na teren Parku Narodowego Hohe Tauern. 

Ogółem 41 km tras

Wyciągi: gondole i koleje linowe: 7, wyciągi krzesełkowe: 5, orczyki: 10

Trasy: 7% trudnych, 39% średnich, 54% łatwych

Zell am See – Schmittenhöhe

Stoki Schmittenhöhe znane są z urozmaiconych tras i doskonałych warunków śniegowych (70% tras leży powyżej 1400 m n.p.m., stoki mają przeważnie ekspozycję wschodnią). Trasy dla siebie znajdą tutaj narciarze o każdym stopniu zaawansowania. Na tych bardziej wprawionych czekają 2 osławione trasy zjazdowe (różnica poziomów wynosi ponad 1000 m): Trass i trasa Pucharu Świata – Standard: ostre krawędziowanie na stromych zamuldzonych stokach to nie lada wyzwanie nawet dla narciarzy o żelaznej kondycji. Dla lubiących mocne wrażenia – trasa z muldami znajdująca się poniżej kolejki Sohnkogelbahn.

Ogółem 77 km tras

Wyciągi: gondole i koleje linowe: 7, wyciągi krzesełkowe: 10,orczyki: 10

Trasy: 32,5% trudnych, 35% średnich, 32,5% łatwych

sztuczne naśnieżanie: 100% tras

1-2. DZIEŃ
wyjazd z miejsca zbiórki o godz.17:00, przyjazd do Fusch , zakwaterowanie,  inauguracja jazdy na nartach, , nocleg.
3- 9. DZIEŃ
jazda na nartach, dla Chętnych Nocna jazda na nartach  czas wolny……. nocleg.
Organizacja czasu wolnego przez pilota grupy w porozumieniu z uczestnikami wycieczki Wykwaterowanie z Hotelu  w godzinach porannych.wyjazd w drogę powrotną. Wyjazd z Austrii
10. DZIEŃ
Przyjazd  do Polski miejsca zbiórki w godzinach rannych .

ŚWIADCZENIA:
– transport autokarem / video, klimatyzacja, cafe – bar, wc /
na czas przejazdu kawa, herbata gratis, bus lub minibus
– zakwaterowanie w HOTEL POST  pokoje 2, 3 i 4 os. rodzinne
– wyżywienie śniadanie, obiadokolacja / bufet
– dowóz do wyciągów / niedziela – sobota
– opieka pedagogiczna / w przypadku dzieci bez rodziców
– pilot, ubezpieczenie Kl. i NNW

DODATKOWO PŁATNE:
– opłaty za wyciągi, jazda bez ograniczeń 7 dni
Ceny w EURO 223 dorośli ,
174 młodzież ur. 1992-1994, 111 dzieci ur. 1995-2004 .
– ubezpieczenie narciarskie SKI
– instruktor narciarski, snowboardowy
– napoje do obiadokolacji
–  taksy klimatycznej
– wyjazd do Alpen Therme w Gastein / SPA, baseny, sauny….

Uwaga ! Dodatkowo proszę zabrać krem do opalania,
strój kąpielowy oraz dobry humor…

Snowboard Austria – dla miłośników zimowych atrakcji!

Snowboard Austria Białystok, Snowboard Austria Bydgoszcz, Snowboard Austria Elbląg, Snowboard Austria Gdańsk, Snowboard Austria Katowice, Snowboard Austria Kielce, Snowboard Austria Kraków, Snowboard Austria Lublin, Snowboard Austria Łódź, Snowboard Austria Olsztyn, Snowboard Austria Poznań,  Snowboard Austria Rzeszów, Snowboard Austria Szczecin, Snowboard Austria Warszawa, Snowboard Austria Wrocław Snowboard Austria

Znajdź nas na Facebooku!

Drogi Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Co to są dane osobowe oraz jakie dane przetwarzamy?

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Administratorem Państwa danych osobowych jest:
P.H.U. VARIUS BOGDAN UHRYN BIURO PODRÓŻY VARIUSTUR
ul. 1 Maja 14
82-300 Elbląg
Numer NIP: 578-012-71-72

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

Państwa dane osobowe pozyskane w związku z zawarciem umowy/wypełnionym formularzem jak i w trakcie wykonania umowy, będą przetwarzane w następujących celach:

  • realizacjiusług turystycznych
  • prowadzenia działań marketingowych
  • rozpatrywanie wniosków.

Okres przetwarzania Państwa danych osobowych jest uzależniony od celu w jakim dane są przetwarzane.

Komu możemy przekazać dane?

Państwa dane mogą być przekazane podmiotom przetwarzającym dane w związku ze zleconymi przez nas usługami, do Touroperatorów, którzy będą realizować rezerwacje o oraz podmiotom lub organom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Państwa dane mogą być przekazane również do państw trzecich na potrzeby realizacji umowy.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Zgoda jest niezależna od czasu w jakim Państwo korzystacie z usług, obowiązuje do jej odwołania. Udzielenie zgód oznacza możliwość otrzymywania dostosowanych do Państwa potrzeb informacji marketingowych i ofert dotyczących produktów i świadczonych usług na podany adres e-mail lub numer telefonu, jak również uprawnia do kontaktów telefonicznych.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

Każde przetwarzanie Państwa danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów lub do podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy. Dodatkowo podstawą prawną jest niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze oraz niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora np. takich jak udzielenie odpowiedzi na Państwa pisma i wnioski.

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym zapisywanych w plikach cookies, również po rozpoczęciu obowiązywania RODO (czyli po 25 maja 2018 roku).

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i można ją wycofać w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.