SYLWESTER W BIESZCZADACH
Tęsknisz za naturą, pragniesz przywitać Nowy Rok z przyjaciółmi przy blasku ogniska nie rezygnując z wygodnego hotelu z basenem i SPA oraz atmosfery sylwestrowego balu ? Zabierz przyjaciół w Bieszczady by wspólnie przywitać Nowy Rok i odkryć zimową Krainę Wilka.

OSW Skalny – wyjątkowo położony w Bieszczadach nad Jeziorem Solińskim w pobliżu najlepszych stacji narciarskich i Aquaparku oferuje wygodne pokoje oraz wakacyjne apartamenty z kominkiem. Na miejscu znajduje się restauracja z barami, sala kominkowa z bilardem, Strefa Wellness i SPA z krytym basenem z atrakcjami wodnymi, brodzikiem dla dzieci, jacuzzi, sauną opalaną drewnem, sauną z panelem solnym, łaźnią parową,komorą Infra Red oraz strefami schładzania i wypoczynku oraz salką fitness, pokojem dla dwojga i gabinetem kosmetycznym, solarium.. Na całym obiekcie dostępny jest internet wifi. Wszystko to stwarza, że czas spędzony u nas będzie wyjątkowy niezależnie od tego czy przyjedziecie z rodziną czy grupą przyjaciół.

1.DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki przejazd na  zakwaterowanie Gości w OSW Skalny w Polańczyku (Hotel z basenem i SPA)

A WIECZOREM … BIESIADA BIESZCZADZKA PRZY WIELKIM OGNISKU
19.00 – zapraszamy na pełen atrakcji Wieczór Zakapiora w Dymnej Chacie. Usiądziemy wokół ogniska z bieszczadzkim zakapiorem snującym opowieści. Towarzyszyć nam będą swojskie smaki Chleb prosto z pieca, wędzone pstrągi na ciepło oraz inne frykasy.
W trakcie Traperskich Konkursów poczujecie się jak pionierzy zasiedlający niegdyś dzikie Karpaty. W nawiązaniu do legend polskiego dzikiego zachodu na wschodzie sugerujemy odpowiedni strój – kapelusze, kowbojskie apaszki. Najbardziej stylowe kreacje zostaną nagrodzone przez surowe, podatne na korupcję jury.

W PROGRAMIE WIECZORU:

Kolacja grillowa przy Wielkim Ognisku
Konkursy sprawności bieszczadzkich (konkurs wbijania gwoździa, rzut siekierą)
Randka z Tereską – konkurs dojenia krowy
Płonąca ścieżka – spacer po rozżarzonych węglach
Wspólne śpiewanie przy ognisku przy akompaniamencie gitary

2.DZIEŃ
8.30-9.30 – śniadanie a po śniadaniu Czas wolny

13.00 – 15.00 – obiad w Restauracji SKALNA

19.00 BAL SYLWESTROWY

Do tańca zagra profesjonalny DJ miksujący największe przeboje. Na Gości czekać będą bogato zostawione stoły oraz wodzirej, który będzie się dwoił i troił by wprowadzić wszystkich w doskonały nastrój. Nowy Rok przywitamy w blasku fajerwerków zagryzać mięso upieczonego na ogniu jagnięcia przy wielkim ognisku.

SYLWESTROWY BAL DLA DZIECI

Najmłodszych zapraszamy do osobnej sali na zabawę pełną atrakcji. W programie między innymi: tańce wyginańce, konkurs karaoke, przygotowanie masek, malowanie twarzy, gry i zabawy sylwestrowe – wyganianie starego roku, zimne ognie.

Wyżywienie dla dzieci w formie szwedzkiego stołu.

3.DZIEŃ

9.00-11.30 – śniadanie noworoczne
Czas wolny na odpoczynek po Balu Sylwestrowym, relaks w SPA, (sprawdź pomysły na czas wolny)
13.00 – 15.00 – obiad

15.00 – JADĄ, JADĄ SANIE CZYLI TRAPERSKI KULIG Z OGNISKIEM – na spotkanie nowych, bieszczadzkich przygód wyruszysz siedząc na baraniej skórze w pędzących saniach. Wesoły śpiew niesiony przez bieszczadzkie echo i aromat grzańca na długo pozostaną w Twojej pamięci. Dla wszystkich uczestników kuligów mamy prezent – ciepłą czapkę uszatkę idealną na zimowe wyprawy. Podczas kuligu traperska kolacja przy ognisku w leśnej chacie.
20.00 – powrót do Polańczyka

Zapewniamy dojazd w dolinę Rabskiego Potoku skąd rozpoczniemy kulig.

4.DZIEŃ
8.30-9.30 – śniadanie

10.00 – odprawa, rozpoczęcie intensywnego dnia

ŚNIEŻNE POŁONINY – wycieczka z przewodnikiem

Celem naszej wyprawy będzie szczyt Połoniny Wetlińskiej, który zdobędziemy wchodząc na rakietach śnieżnych . Nagrodą na nasz trud będzie kubek góralskiej herbatki w Chatce Puchatka oraz zapierające w piersi widoki. Przy odrobinie szczęścia może uda nam się zobaczyć oddalone o wiele kilometrów Tatry.
W PROGRAMIE:
Wejście na rakietach śnieżnych na Połoninę Wetlińską (1228 m n.p.m. – czas przejścia ok. 2h)
Herbatka góralska w Chatce Puchatka

Ok.16.00 – 17.00 – powrót do ośrodka, obiadokolacja

5.DZIEŃ
8.30-9.30 – śniadanie

10.00 – wykwaterowanie, wyjazd do domu powrót na miejsce zbiórki.

Świadczenia
transport autokarem, busem lub minibusem , opieka pilota ,  4 noclegi ze śniadaniami wyżywienie zgodnie z ofertą, wycieczkę Śnieżne Połoniny z wejściem na rakietach śnieżnych, biesiada – wieczór zakapiorów, kulig z ogniskiem, bal sylwestrowy z DJ`em i atrakcjami/bal sylwestrowy dla dzieci, prezent – zimowa czapka uszatka, Nieograniczony dostęp do strefy SPA – pakiet hydro SPA (basen z atrakcjami, brodzik dla dzieci, sauna opalana drewnem, łaźnia parowa, komora Infra Red, jacuzzi, salka fitness), niezapomniane wrażenia …

Dodatkowo płatne
Narty lub snowboard (możliwość wynajęcia instruktora i sprzętu narciarskiego) Polecamy stoki Weremien Lesko-Ski www.lesko-ski.pl ( 15 minut jazdy) oraz Laworta i Gromadzyń www.ustrzyki-narty.pl (30 minut jazdy)
Śnieżne Safari na skuterach śnieżnych – 120 zł/os./h (skutery 2-osobowe)
Całodniowa wyprawa na nartach skitourowych w Wysokie Bieszczady – 100 zł/os. W cenie wypożyczenie nart, przewodnik, herbatka góralska w schronisku. Dojazd do Wetliny we własnym zakresie. (wyprawę zorganizujemy w dzień II czyli w niedzielę).
Szlakiem Łemka na rakietach śnieżnych – wyprawa do opuszczonej wioski (50 zł/os) W cenie wypożyczenie rakiet śnieżnych oraz przewodnik)
Aqua Park Aquarius w Lesku (cena wg cennika www.basen.lesko.pl)

Wyślij ofertę do znajomych!