Kategoria: Sylwester
Kierunek wyjazdu: Rosja
Transport: Samolot
Cena: 2 699,00 PLN Ilość dni: 3 Termin od: 30 grudnia 2014 do: 2 stycznia 2015

DZIEŃ 1:
Zbiórka uczestników na lotnisku w Warszawie o godz. 05:00 godz. Wylot do Petersburga z przesiadką w Rydze o godz. 06:25. Przylot do Petersburga o godz. 11:50 Transfer do hotelu, zakwaterowanie. Krótki odpoczynek. Obiadokolacja. Objazdowa wycieczka po mieście lub wyjście na balet lub operę rosyjską w teatrze (fakultatywnie, konieczność rezerwacji biletów minimum 2 tygodnie przed wylotem). Powrót do hotelu, nocleg.
DZIEŃ 2:
Śniadanie. Dołączenie do grupy autokarowej i zwiedzanie miasta, m.in.: Pałacu Zimowego z jednym z największych na świecie artystycznych i kulturalno-historycznych muzeów Ermitażem, krążownik Aurora (z zewnątrz) – symbol rewolucji październikowej, Plac św. Izaaka, Sobór św. Izaaka (wnętrza) – unikalny pomnik architektury. Newski Prospekt – główna arteria miasta, katedra Kazańska, Sobór Zmartwychwstania Pańskiego, Twierdza Pietropawłowska (najstarsza budowla miasta) z Soborem św. Piotra i Pawła (miejsce spoczynku rosyjskich carów). Lunch. Powrót do hotelu. Przygotowanie do całonocnego balu sylwestrowego, który odbędzie się w hotelu: wspaniały program, bogate menu, nielimitowane drinki!!! (szczegóły będą podane na stronie na stronie www.pbpolsztyn.com oraz w systemie sprzedaży 14 dni przed wylotem). Dla chętnych wyjście na przywitanie Nowego Roku w centrum Petersburga gdzie odbywają się huczne zabawy i koncerty. Powrót na nocleg do hotelu.
DZIEŃ 3:
Śniadanie. Spotkanie z przewodnikiem i przejazd do Peterhofu – letniej rezydencji Piotra I – jednego z najwspanialszych kompleksów pałacowo-parkowych na świecie. Krótkie zwiedzanie Parku Dolnego – „Rosyjskiego Wersalu”. Przejazd do Carskiego Sioła – unikatowego zespołu pałacowo-parkowego. Zwiedzanie pałacu Katarzyny Wielkiej wraz z  Bursztynową Komnatą oraz Wielką Salą Tronową. Powrót do Petersburga. Obiadokolacja. Czas wolny. Dla chętnych program (fakultatywnie) – wieczór folklorystyczny w Pałacu Mikołajewskim: rosyjskie pieśni i tańce ludowe oraz „bufet rosyjski” z kawiorem, szampanem i wódką. Powrót do hotelu, nocleg.
DZIEŃ 4:
Śniadanie. Dalsze zwiedzanie Sankt Petersburga komunikacją miejską, m.in.: cerkiew i klasztor Smolny, Teatr Mariński, zabudowania Wyspy Wasilewskiej, nabrzeże Uniwersyteckie i Pałacowe, Admiralicja, budynek Sztabu Generalnego, pomnik Piotra I – Miedziany Jeździec, Plac Sztuki, pomnik Puszkina. W godzinach wieczornych transfer na lotnisko. Przelot do Warszawy z przesiadką w Rydze. Czas przelotu 03:40 godz.

Program imprezy jest ramowy, kolejność zwiedzania może ulec zmianie.

DOPŁATY:
Dopłata do pokoju 1-osobowego    300 zł
Dopłata do balu sylwestrowego    650 zł
Dopłata do udziału w wieczorku folklorystycznym    150 zł

CENA IMPREZY OBEJMUJE:
– przelot z międzylądowaniem
– 3 noclegi w Sankt Petersburgu w hotelu Holiday Inn Moskovskie Vorota****
– 3 śniadania (bufet), 1 lunch i 2 obiadokolacje (serwowane)
– program turystyczny
– opiekę pilota
– ubezpieczenie Signal Iduna (KL 30.000 EUR, NNW 15.000 PLN, bagaż podróżny 1.000 PLN)
    
CENA IMPREZY NIE OBEJMUJE:
– kosztu wizy rosyjskiej 320 zł
– biletów wstępu do zwiedzanych obiektów, kosztów lokalnych przewodników, biletów komunikacji miejskiej, transferów, zestawu słuchawkowego Tour-Guide. Koszt pakietu świadczeń ok. 150 EUR płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki
– baletu lub opery rosyjskej w teatrze (ok. 50-120 EUR zależne od repertuaru, który będzie podany na stronie www.pbpolsztyn.com oraz w systemie sprzedaży 20 dni przed wylotem)
– balu sylwestrowego

UWAGA:
Wstępne godziny wylotu: WAW->RIX->LED 06:25-11:50. Czas przelotu 03:25 godz. Powrót: LED->RIX->WAW 21:55-23:35. Czas przelotu 03:40.

WIZY:
20 dni przed wyjazdem należy dostarczyć do PBP Olsztyn dokumenty niezbędne do uzyskania wizy: 1) wypełniony, wydrukowany i podpisany osobiście wniosek wizowy; 2) zdjęcie biometryczne, wymiar 3,5 x 4,5 cm, nie starsze, niż 6 miesięcy; 3) paszport ważny minimum pół roku od zakończenia ważności wizy, posiadający minimum 2 wolne strony.

Wyślij ofertę do znajomych!