Zapraszamy na odprężające i pełne wrażeń wakacje dla osób niepełnosprawnych i nie tylko do hotelu bez barier na Teneryfie, w miejscu gdzie słońce świeci 365 dni w roku, a temperatura nie spada poniżej 22 stopni. Miejsce to szczególnie polecamy osobom cierpiącym na schorzenia reumatologiczne oraz inne schorzenia narządów ruchu. Hotel w pełni w przyjazny zarówno w środku, jak i na zewnątrz osobom poruszającym się na wózkach inwalidzkich. Wszędzie dostępne są podjazdy, personel zapewnia również pomoc w restauracji osobom z ograniczoną mobilnością. Obiekt został sprawdzony przez przedstawiciela biura! OPIS: hotel Mar y Sol położony w Los Cristianos, w południowo-zachodniej części wyspy Teneryfa. Hotel połączony jest z nowoczesnym Centrum Balneologicznym, które oferuje tradycyjne i holistyczne zabiegi. Oddalony jest tylko 15 minut drogi od lotniska. 8 km od plaży. Biuro  zapewnia transfer z lotniska za dodatkową opłatą.

Komfortowe pokoje z łazienkami ( uchwyty, wjazd pod prysznic na wózku). W większości łazienkach dostępne są, podwyższone toalety z uchwytami.
2 baseny dostosowane z podnośnikami i poręczami. Jeden z wodą podgrzewaną przez cały rok i urządzeniami do masażu. Drugi przeznaczony jest do ćwiczeń w wodzie
24h pomoc medyczna
Wycieczki po Teneryfie dla osób niepełnosprawnych i pełnosprawnych
Zajęcia sportowe: gimnastyka wodna, kręgle, szachy ogrodowe i wiele innych atrakcji
Transfer z lotniska przystosowanymi transportem
Golf i nurkowanie
Leżaki przy basenie dostosowane do wysokości wózków ( bezpłatne)
wypożyczanie sprzętu rehabilitacyjnego:( łóżka elektryczne, podnośniki, powietrzne materace, wózki elektryczne)
bezpłatny wahadłowy dojazd na dostosowaną plażę Los Cristianos Beach 5x tygodniu. Specjalnymi pojazdami osoby wjeżdżają do morza.
Bezpłatny Serwis, możliwość korzystania z dostosowanych łazienek, przebieralni i pomocy ratowników na plaży
restauracja serwująca kuchnię hiszpańską i międzynarodową, możliwość zamówienia diety i posiłków wegeteriańskich na życzenie
Sklep hotelowy

STANDARD STUDIO
Pokój jednoosobowy z aneksem kuchennym. Wyposażenie: kuchnia z dwoma palnikami, duża lodówka, rozkładana kanapa ( dodatkowe 2 spania), stolik, fotele i krzesła, obszerna komoda i szafa. Łazienka w pełni dostosowana, podwyższona toaleta, balkon z meblami ogrodowymi.

STANDARD APARTMENT
Mieszkanie 2 pokojowe z wydzielonym pokojem dziennym i aneksem kuchennym. Wyposażenie: kuchnia z dwoma palnikami, duża lodówka, 2 pojedyncze łóżka( wysokość 50 cm) rozkładana kanapa ( dodatkowe 2 spania), stolik, fotele i krzesła, obszerna komoda i szafa. Łazienka w pełni dostosowana, podwyższona toaleta, balkon z meblami ogrodowymi.

APARTAMENT O PODWYŻSZONYM STANDARDZIE
Nowoczesny i przestronne 2- pokojowe mieszkanie z pokojem dziennym i aneksem kuchennym, dużą łazienką, balkonem lub tarasem. Wyposażenie: wygodna rozkładana kanapa ( 2x200X90cm)- dodatkowe spanie dla 2 osób, 2 pojedyncze łóżka stolik, fotele i, duży stół jadalniany z krzesłami, obszerna łazienka z dostosowanym prysznicem, uchwytami, podwyższona toaleta, ruchoma szafka na kółkach na przybory, suszarka, lustro nad umywalką. Podłoga antypoślizgowa.

STUDIO SUPERIOR ( CASA MADRID)
Nowoczesne jednopokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym. Wyposażenie: kuchnia z dwoma palniki, duża lodówka, wygodna rozkładana kanapa ( 2x200X90cm)- dodatkowe spanie dla 2 osób, stolik, fotele, stół jadalniany i krzesła, obszerna komoda, szafa z sejfem. Duża łazienka z dostosowanym prysznicem, uchwytami, ruchoma szafka na przybory, suszarka, lustro nad umywalką. Podłoga antypoślizgowa. Balkon lub taras.

COMFORT POKÓJ ( CASA MADRID)
Pokój hotelowy wyposażony w : aneks kuchenny z dwoma palnikami, dużą lodówkę, 2 pojedyncze lóżka (2x200x90cm), szafki nocne, sofę, komodę, szafa z sejfem, dużą łazienkę, podwyższoną toaletę, dostosowany prysznic, uchwyty, podwyższona toaleta obrotowy stolik na przybory, suszarka, lustro nad umywalką. Podłoga antypoślizgowa. Większość pokoi posiada ogromne balkony-tarasy z leżakami i meblami ogrodowymi

APARTAMENT PREMIUM ( CASA MADRID)
Nowoczesny obszerny apartament z pokojem dziennym z aneksem kuchennym. Wyposażenie: ( kuchenka z dwoma palniki, lodówka) ,sypialnia, łazienka, w niektórych balkon – taras. W pokoi dziennym: wygodna kanapa( 2x200x90 cm), stół z krzesłami, kredens. W sypialni 2 pojedyńcze łóżka, szafki nocne, szafa z sejfem, komoda. Duża łazienka z dostosowanym prysznicem, uchwytami, podwyższona toaleta, ruchoma szafka na kółkach na przybory, suszarka, lustro nad umywalką. Podłoga antypoślizgowa. Większe balkony- tarasy posiadają również 2 leżaki i meble ogrodowe

WYCIECZKA WOKÓŁ WYSPY – czas trwania: 7 godzin
Los Cristianos,Puerto Santiago,Santiago del Teide,Garachico,Icod de los Vinos,Monasterio,Candelaria,Los Cristianos
MASCA / WYSPA BAJA – czas trwania: 7 godzin
Los Cristianos,Los Gigantes,Santiago del Teide,Masca,Buenavista,Garachico,El Tanque,Los Cristianos
WYCIECZKA PROMEM NA WYSPĘ GOMERA – czas trwania: 11 godzin
Los Cristianos,La Gomera,Los Cristianos
CANADAS DEL TEIDE – czas trwania: 7 godzin
Los Cristianos,Vilaflor,Cañadas del Teide,El Portillo,Izaña,Cumbres de Güimar,La Esparenza,Los Cristianos
GÓRY ANAGA – czas trwania : 7 godzin
Los Cristianos,La laguna,Monte de Las Mercedes,Cruz del Carmen,Casas de Afur,Taganana,San Andres,Teresitas,Los Cristianos
LORO PARQUE – PARK Z TRESOWANYMI PAPUG – czas trwania: 7 godzin
PYRAMIDY GÜIMAR – czas trwania: 7 godzin

Los Cristianos
Pirámides de Güimar
Fasnia
Arico
Granadilla
Los Cristianos

WYJAZD DO STOLICY SANTA CRUZ DE TENERIFE – czas trwania: 7 godzin

Czas wolny na zakupy.Degustacja wina

CENY: od 170PLN/ os – w zależności od rodzaju wycieczki

CENA WYCIECZEK ZAWIERA: transport dostosowanym transportem z windą lub rampą, usługę przewodnika (poza wycieczką do Parku LORO PARQUE, SANTA CRUZ DE TENERIFE)

CENA NIE ZAWIERA: posiłków i napojów, wydatków własnych

UWAGA: wycieczki odbywają się cyklicznie.

ŚWIADCZENIA:
7/14 noclegów  zakwaterowanie
– Wyżywienie: śniadania i obiadokolacje w formie bufetu ( bez napojów przy obiadokolacji)
– opiekę pilota , rezydenta przelotu na Teneryfę – czartery z Warszawy lub tanie połączenia z przesiadką w jednym z portów europejskich)
– transferu lotnisko – hotel – lotnisko przystosowanym transportem
– obowiązkowego ubezpieczenia  KL i NW

Dodatkowo płatne

  • wycieczek fakultatywnych
  • z przystosowanym autokarem lub busem ( cena w zależności od ilości osób) , wypożyczenie sprzętu rehabilitacyjnego

Wyślij ofertę do znajomych!