Jest to propozycja dla miłośników golfa. Nie wymaga ona  jednak wizyty na drogim polu golfowym. Umożliwia to symulator golfa.
Na początek jednak uczestnicy rozgrzeją się na strzelnicy golfowej (driving range) o długości 200m. Jest to miejsce, gdzie uczymy się wykonywać pierwsze uderzenia kijem golfowym, jak również doskonalimy zdobyte już wcześniej umiejętności. Obiekt jest w pełni zabezpieczony, zadaszony i oświetlony. Można zatem z niego korzystać przez całą dobę czy też w czasie deszczu.
Po takiej rozgrzewce można przystąpić do głównej rozgrywki, czyli symulatora golfa. Odwzorowanie rzeczywistych warunków gry sięga tu blisko 90%. Zaawansowane systemy czujników pozwalają do tego stopnia wiernie przenieść rzeczywiste uderzenie piłeczki golfowej na wirtualne pole gry. A trzeba wiedzieć, że każda partia może zostać rozegrana na jednym z 50 pól golfowych idealnie odwzorowanych w wirtualnym świecie symulatora. Jeden z głównych atutów symulacji to możliwość uczestniczenia w niej o każdej porze dnia, bez względu na aurę pogodową. Jest to także opcja bardzo konkurencyjna cenowo w porównaniu z ofertą tradycyjnych pól golfowych. Z jednego symulatora może korzystać nawet kilkanaście osób, grając na zmianę.
Chętni będą mogli skorzystać z pomocy doświadczonego instruktora, należącego do stowarzyszenia PGA (Professional Golfers’ Association). Naszą propozycję będzie można oczywiście rozszerzyć o wizytę na jednym z pól golfowych.
Sam obiekt znajduje się w Gdyni Orłowie. Przez cały czas razem z grupą będzie opiekun/pilot, czuwając nad realizacją programu.
W ramach niniejszego produktu nasze Biuro Podróży VARIUSTUR proponuje kompleksową usługę wraz zapewnieniem noclegów, wyżywieniem, ewentualnym transferem gości z lotniska oraz opieką pilota itd.

Wyślij ofertę do znajomych!