Truskawiec, Ukraina Sanatorium

/Truskawiec, Ukraina Sanatorium
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Truskawiec, Ukraina Sanatorium

2019-10-04T12:06:35+00:00
Cena: 1 790 PLN Ilość dni: 12 DNI Termin od: 7 października 2019 do: 18 października 2019

Truskawiec, Ukraina Sanatorium
Truskawiec
Truskawiec Sanatorium
Truskawiec Wczasy Lecznicze
Truskawiec Uzdrowisko
Truskawiec Variustur
Truskawiec transport
Truskawiec Naftusia

Centrum medycznej rehabilitacji oraz leczenia sanatoryjnego „Truskawiecki”
Transport, 4 zabiegi dziennie, 3 posiłki, ubezpieczenie, pilot, wycieczki
Dojazd autokarem: Pieniężno godz. 14:30 – Elbląg godz. 15:45 – Olsztyn godz. 17:30 – Warszawa godz. 22:00 – Lublin godz. 1:00 – Przemyśl godz. 5:00 – przejście graniczne Medyka – Szeginie – Truskawiec

Truskawiec – niegdyś uzdrowiskowa perełka II Rzeczpospolitej, obecnie jest to jedno z najbardziej znanych uzdrowisk nie tylko na Ukrainie ale i na całym świecie. Jeden z największych balneologicznych kurortów na Ukrainie.

Posiada on potężna bazę wód mineralnych. Głównym bogactwem Truskawca jest woda mineralna „Naftusia” oraz naturalny minerał – ozokeryt (wosk górski) Są również inne źródła wód mineralnych: „Maria”, „Zofia”, „Bronisława”, „Józia”. Są one używane zarówno do picia, jak i do kąpieli leczniczych, inhalacji terapeutycznych, płukania gardła, hydromasażu.

Centrum ma wieloletnie doświadczenie w leczeniu kuracjuszy. Współczesna baza lecznicza i diagnostyczna jest największą w kurorcie i pozwala przeprowadzać złożone kliniczno-biochemiczne oraz immulogiczne badania, RTG, USG, badania endoskopowe (gastroduodenoskopia, rektoskopia, sigmoidoskopia), badania układu sercowo-naczyniowego, mózgu, wątroby, nerek, kończyn dolnych.
Sanatorium jest położone na terenie leśnego parku miasta, całkowita jego powierzchnia stanowi 9 ha.

Zakwaterowanie: Komfortowe pokoje ze wszystkimi udogodnieniami (niezbędne meble, telewizory, lodówki, zestawy naczyń). Do wyboru pokoje 1/2 osobowe, mniejsze apartamenty, apartamenty.
Wyżywienie: 3 posiłki dziennie do wyboru z menu, dwie przytulne sale , które mieszczą około 500 osób. Odległość od jadalni  nie przekracza 100 metrów. Menu dietetyczne dostępne na życzenie.
                                      2 x Wycieczka: Drohobycz oraz Lwów (cały dzień)

Zabiegi:
Fito beczka cedrowa – leczenie parą ziół leczniczych, które łączy w sobie aromaterapią i sauną. Wraz z potem usuwane są toksyny, które dostały się do organizmu z zewnątrz  (np. z pokarmem) oraz pozostałości zażywanych leków. Cedrowa fito beczka poprawia przemianę materii, likwiduje bóle reumatyczne, odkaża, usuwa napięcie i szybko przywraca siły witalne.
Speleoterapia (grota solna) – leczenie długotrwałym przebywaniem w warunkach swoistego mikroklimatu. Wskazania: przewlekłe stany zapalne górnych dróg oddechowych, alergia, niedoczynność tarczycy, nadciśnienie, choroby układu pokarmowego, schorzenia dermatologiczne, stany przewlekłego zmęczenia, chroniczny stres, nerwica.
Światłolecznictwo – wykorzystanie lasera w leczeniu pęknięć odbytnicy. Zabieg ten wykonywany jest przy użyciu specjalnej końcówki doodbytniczej. Metoda ta ma efekt przeciwbólowy, stymuluje procesy reparacyjne, zmniejsza obrzęk tkanek.
Hydrokolonoterapia – jest to bezpieczny zabieg lecznicy, za pomocą którego przeprowadzane jest dokładne oczyszczenie jelita, a także nawadnianie go wodą mineralną i roztworami leczniczymi. Zalecane jest przeprowadzenie 3-4 zabiegów.
Metodyka wkroplenie cewki moczowej, pęcherza moczowego – jest to procedura wprowadzenia płynnych leków do układu moczowego (kolargolum, dekasanum) w celach leczniczych.
Wskazania: choroby prostaty i pęcherza moczowego.

Procedury terapeutyczne:
Masaż podwodny – dzięki swojemu działaniu hydrostatycznemu, jest jednak skuteczniejszy. Przede wszystkim poprawia więc ukrwienie i wspomaga przepływ chłonki. Masaż podwodny spowalnia rozwój osteoporozy. Co więcej, zabieg działa nie tylko na ciało, ale i na psychikę. Pacjent po każdej sesji czuje się zrelaksowany i odprężony.
Fioat Terapia – unikatowa terapeutyczna metoda wchodzenia w głęboki stan relaksacji w kabinie do fioatingu. Rozpuszczona specjalnie sól w kapsule pomaga utrzymywać się na powierzchni wody bez podejmowania żadnego wysiłku. Jak dotąd to najprostsza i zarazem najskuteczniejsza metoda wprowadzania umysłu i ciała w wysoki stan odprężenia.
Prysznic Vichy – krople wody spadając na ciało początkowo napinają skórę, a następnie ją relaksują. W przeciwieństwie do typowego hydromasażu, Vichy zapewnia takie samy efekty na powierzchni skóry bez konieczności przebywania w wodzie. Zabieg zapewnia relaks i odprężenie. Jest idealnym zabiegiem odprężającym, który redukuje bóle i napięcia, a także pobudza krążenie krwi.
Kąpiele radonowe – metoda jest skuteczna w leczeniu chorób układu mięśniowo-szkieletowego, obwodowego układu nerwowego, chorób układu oddechowego. Są jeszcze walerianowe, rozmarynowe, biszofitowi, siarkowodorowe oraz sosnowe kąpiele.
Suche kąpiele węglowe – skuteczny sposób leczenia licznych chorób układu sercowo-naczyniowego, neurologicznych chorób kości oraz stawów, różnych patologii innych  narządów i układów.
Ozokerytoterapia – jest zabiegiem cieplnym, przy którym na organizm ludzki mają wpływ cieplne, mechaniczne i chemiczne właściwości medycznego ozokerytu. Ma działanie przeciwbólowe, resorbujące, rozszerzające naczynia krwionośne. Skuteczna w chorobach układu mięśniowego, szkieletowego, obwodu układu nerwowego.
Ozonoterapia – ozon aktywuje procesy metaboliczne na poziomie komórkowym, poprawia mikrokrążenie krwi, nasyca organizm tlenem. Ozon ma działanie przeciwbakteryjne, przeciwwirusowe i przeciwzapalne.
Apiterapia (sen w ulach) – leczenie chorób produktami pszczelimi. Powietrze ula nasycone biologicznie czynnymi związkami propolisu, który posiada właściwości przeciwbakteryjne. Ten naturalny środek antyseptyczny bardzo pozytywnie oddziałuje na ludzkie drobnoustrojstwa, a także pomaga normalizować metabolizm.
Masaż miodowy – poprawia krążenie limfy i krwi; sprzyja wyprowadzaniu toksyn i produktów metabolizmu z organizmu; a także nadmiaru wody przez pary; normalizuje metabolizm w tkankach, oczyszcza skórę, staje się ona jedwabista i elastyczna.
Akupunktura – metoda oddziaływania na organizm w celach terapeutycznych za pomocą specjalnych igieł, które wprowadzane są w pewne obszary skóry (punkty akupunktury) i tkanki podskórne. Oddziałuje na punkty przejścia kanałów informacyjnych. Pozytywnie wpływa na organizm.

Oferują usługi diagnostyczne płatne dodatkowo:
Laboratorium: markery nowotworowe, hormony tarczycy, metabolizm minerałów i lipidów; testy reumatyczne oraz inne; prolaktyna, testosteron, antygen prostaty (PSA); hemoglobina glikozylowana.
Gabinet diagnostyki funkcjonalnej: Ergometria rowerowa (Ketler); EKG, dopplerografia, reogram naczyń mózgu, reoencyfelografia.
Gabinet USG: badania wątroby, pęcherza żółciowego, trzustki, nerek, pęcherza moczowego, tarczycy, gruczołów sutkowych, macicy, jajników, stawów.
Gabinet urologiczny: cystoskopia,
Gabinet endoskopowy: gastroskopia, rektoskopia

Gabinet ginekologiczny: kolposkopia.

Truskawiec
Truskawiec Sanatorium
Truskawiec Wczasy Lecznicze
Truskawiec Uzdrowisko
Truskawiec, Ukraina Sanatorium
Truskawiec Variustur
Truskawiec transport
Truskawiec Naftusia

Znajdź nas na Facebooku!

Nasz profil w Google+

Drogi Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Co to są dane osobowe oraz jakie dane przetwarzamy?

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Administratorem Państwa danych osobowych jest:
P.H.U. VARIUS BOGDAN UHRYN BIURO PODRÓŻY VARIUSTUR
ul. 1 Maja 14
82-300 Elbląg
Numer NIP: 578-012-71-72

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

Państwa dane osobowe pozyskane w związku z zawarciem umowy/wypełnionym formularzem jak i w trakcie wykonania umowy, będą przetwarzane w następujących celach:

  • realizacjiusług turystycznych
  • prowadzenia działań marketingowych
  • rozpatrywanie wniosków.

Okres przetwarzania Państwa danych osobowych jest uzależniony od celu w jakim dane są przetwarzane.

Komu możemy przekazać dane?

Państwa dane mogą być przekazane podmiotom przetwarzającym dane w związku ze zleconymi przez nas usługami, do Touroperatorów, którzy będą realizować rezerwacje o oraz podmiotom lub organom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Państwa dane mogą być przekazane również do państw trzecich na potrzeby realizacji umowy.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Zgoda jest niezależna od czasu w jakim Państwo korzystacie z usług, obowiązuje do jej odwołania. Udzielenie zgód oznacza możliwość otrzymywania dostosowanych do Państwa potrzeb informacji marketingowych i ofert dotyczących produktów i świadczonych usług na podany adres e-mail lub numer telefonu, jak również uprawnia do kontaktów telefonicznych.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

Każde przetwarzanie Państwa danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów lub do podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy. Dodatkowo podstawą prawną jest niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze oraz niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora np. takich jak udzielenie odpowiedzi na Państwa pisma i wnioski.

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym zapisywanych w plikach cookies, również po rozpoczęciu obowiązywania RODO (czyli po 25 maja 2018 roku).

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i można ją wycofać w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.