Doświadczyć najlepszych warszawskich zabytków i polskiej gastronomii w doskonałej trzydniowej przygody.
Dbamy o wszystkich organizowaniu więc wszystko co musisz zrobić, to cieszyć się!

1.Dzień
Wyjazd z miejsca zbiórki lub odbiór z lotniska Okęcie . Podwojenie jako wprowadzenie do miasta, jego historii, kultury – piękne ogrody – i kuchni, my Cię na zwiedzanie i degustacja zwiedzanie najbardziej popularnych miejsc na doświadczenie w Warszawie. Odwiedzimy Hali Mirowskiej, historycznym rynku świeżej żywności i BioBazar, pierwszy rynku żywności ekologicznej w Warszawie. Przekąski Zakąski Snack Bar jest obok – otwarty 24/7, to jest to najlepsze miejsce w Warszawie, aby zatrzymać się na szybki strzał wódki i pysznych tradycyjnych polskich przekąsek, takich jak: tatar, śledź, białą kiełbasą, Gzik i pasztet. Jeśli wódka nie jest twój napój wyboru, przygotuj się na polskim degustacją piwa w pubie Kwadrat. Nie można odwiedzić Warszawę, nie próbując najlepsze pierogi w mieście, serwowane w Zapiecek i Pierrogeria. A następnie, są ulubione desery: paczki Warszawa, Wuzetka i Zygmuntówka od Blikle, Pawłowicz i Teledzinscy piekarnie i Wedel Czekolada Salony aby wymienić tylko kilka. Skosztować najlepszych dań kuchni polskiej i duchów z własnego eksperta Warszawie przewodnika. Na obiad, niesamowite przewodnik Michelin zaleca doświadczenie czeka na Ciebie w jednym z naszych ulubionych restauracji, Ale Gloria, specjalizująca się w kuchni polskiej.

2.Dzień
Rano, dołącz do nas w polskiej klasie gotowania z szefem kuchni lokalnej po pysznym obiedzie próbkowania własne projekty. Po południu, możemy zwiedzić Muzeum Powstania Warszawskiego. Muzeum jest jednym z najczęściej odwiedzanych miejsc w Warszawie i został otwarty na 60. rocznicę wybuchu walk w mieście i hołd dla mieszkańców Warszawy, którzy walczyli i zginęli w walce w 1944 roku. Przed kolacją, jesteś wolny, aby się zrelaksować i cieszyć się miasta w wielu jego światowej klasy uzdrowisk lub dołącz do nas na zakupy. Warszawa to doskonałe miejsce na zakupy do luksusowych przedmiotów specjalistycznych, jakości żywności w kulinarnych butików jak Krakowski Kredens, produkty Benedyktynskie, Skarby Smaku i / lub pamiątek zakupy w Cepelii i Bolesławiec polskich sklepach ceramiki. Dziś wieczorem zapraszamy na tradycyjne dania kuchni polskiej w najlepszym w lokalnej Inn, Folk Gospoda, również okresowo oferując polską ludową muzykę na żywo i tańce.

3.Dzień
Śniadanie.Dołącz do nas na XVII w. barokowy Łazienkach Królewskich i Parku Łazienkowskiego wycieczki w godzinach porannych. Łazienki Królewskie to największy kompleks pałacowo-ogrodowy w Warszawie zbudowany dla księcia Stanisława Herakliusza Lubomirskiego. Latem goście mogą korzystać z koncertów Chopina w parku i wziąć malownicze przejażdżki gondolą. Na lunch, mamy autentyczne stare dobre polskie jedzenie w restauracji U Kucharzy z Bib Gourmand z przewodnika Michelin. Po obiedzie, mamy wspaniały widok na panoramę Warszawy podczas ciekawą wycieczkę po Ogrodzie dachu Biblioteki Uniwersytetu Warszawskiego, jeden z największych ogrodów na dachu w Europie. Dziś wieczorem zjeść posiłek w eleganckiej, przewodnik Michelin zaleca polską restaurację, Rozana. To szczególne miejsce w Warszawie, dwa piętrze przedwojennej willi, gdzie będziemy cieszyć się doskonałą wielu przedmiotów polski obiad w przyjemnej atmosferze przy świetle świec i łagodzący delikatną muzyką fortepianową. Smacznego!

Świadczenia
Najlepsze w Warszawie, zwiedzanie i degustacja wycieczkę z lokalnym przewodnikiem anglojęzycznym

– Polski gotowania z szefem kuchni lokalnej
– Zalecany przez Michelin restauracji ludowej restauracji obiady i kolacje z muzyką na żywo
– Wszystkie jedzenie, wino, lokalne piwo i wódka degustacja zawarte w doświadczeniu
– Spersonalizowane trasy, jedzenie i wódka, pamiątki przewodnik lokalny oraz opieka pilota
– Wszystkie opłaty za wstęp transport minibusem , busem lub autokarem