Kategoria: Wycieczki dla firm i instytucji
Kierunek wyjazdu: Włochy
Transport: Autokar

Marilleva 1400 – leży w regionie Val di Sole, czyli Dolinie Słońca w północno – wschodniej części Włoch, około 250 km od Mediolanu, 70 km od Trentino, i ponad 1000 km od granicy z Polską w Cieszynie. Marilleva 1400 jest miejscowością narciarską leżącą na wysokości 1400 m n.p.m. zabudowaną kilkoma kompleksami narciarskimi bezpośrednio przy wyciągach i trasach narciarskich. Najważniejszą cechą stacji narciarskiej Marilleva 1400 jest połączenie z ośrodkiem Madonna di Campiglio poprzez Folgaridę. I tym samym z innymi regionami tworzy jeden z największych ośrodków narciarskich na świecie – SKIRAMA z ponad 380 km tras i ponad 140 wyciągami narciarskimi. Trasy narciarskie są zarówno dla narciarzy jak i dla snowboardzistów.

Położenie: Położone w Val di Sole ośrodki Residence Sole Alto, Artuik, Marilleva 1400, Solaria –Lores, usytuowane są na wysokości 1 500 metrów, , na początku stacji narciarskiej, pomiędzy 2 głównymi stokami narciarskimi w okolicy. Można do nich dojechać bezpośrednio na nartach, pokonując odległość około 200 metrów, lub skorzystać z bezpłatnego transferu (800 metrów). Ośrodek Residence Andreotti położony w centrum Ossany, 4 km od stoków Marilleva z bezpłatnym transferem do stacji narciarskiej. W niewielkiej odległości od obiektów mieszczą się także 2 parki narodowe – Stelvio i Adamello e Brenta.

Zakwaterowanie: Apartamenty są w całości wykończone w drewnie. Obejmują one 1 przestronne pomieszczenie na otwartym planie oraz osobny aneks kuchenny. W każdym z nich znajduje się telewizor i łazienka. Niektóre z nich wychodzą na balkon, a inne oferują widoki na góry. Apartamenty z wnęką kuchenną, oddzielną łazienką, kuchenką elektryczną, lodówką, telefonem i telewizorem. Rodzaje apartamentów: M3- jednopokojowy dla dwóch, trzech osób. Składa się z pokoju dziennego z jadalnią wyposażonego w 3 osobne łóżka. B4- dwupokojowy dla czterech osób. Składa się z pokoju dziennego z jadalnią wyposażonego w zmywarkę do naczyń, kuchenkę i rozkładaną dwuosobową kanapę oraz z oddzielonego przy pomocy ściany modułowej pokoju z łóżkiem piętrowym. B6 – dwupokojowy dla pięciu, sześciu osób. Posiada te same udogodnienia co pokój B4, lecz jest wyposażony w dodatkowe łóżko piętrowe.

Wyżywienie: we własnym zakresie, istnieje możliwość wykupienia wyżywienia w restauracji hotelu Marilleva 1400.

Do dyspozycji gości:

bar,
pizzeria,
basen,
solarium,
mini club dla dzieci,
winda,
taras do opalania,
bezpłatny parking niestrzeżony,
sala bankietowa,
sala wypoczynkowa
depozyt wartościowych rzeczy
przechowalnia sprzętu narciarskiego
restauracja hotelu Marilleva 1400.

Świadczenia:

przejazd komfortowym autokarem (WC, klimatyzacja, bar, wideo) lub busem
7 noclegów,
zakwaterowanie w apartamentach 4 , 5 i 6 osobowych,
opieka pilota,
6 dni – Skipass – Superskirama* (Marilleva-Folgarida-Madonna di Campilgio),
ubezpieczenie KL i NNW ( zaleca się dodatkowe ubezpieczenie narciarskie)

Dodatkowo płatne :

kaucji zwrotnej 100 Euro za apartament,
opłaty za wymianę ręczników i pościeli (15 Euro/os/tydz.), usługi kamerzysty i fotografa

Wyślij ofertę do znajomych!