Kategoria: Wycieczki dla seniorów
Kierunek wyjazdu: Słowacja
Transport: Autokar

1. DZIEŃ

Wyjazd z miejsca zbiórki  przejazd do ośrodka po polskiej stronie.Zakwaterowanie. Obiad. Nocleg.

2. DZIEŃ

Śniadanie. Zwiedzanie Serbskiego Plesa i Starego Smokowca. Strbskie Pleso, jest to uzdrowisko oraz znany ośrodek narciarski i turystyczny, położony na wysokości 1350 m. n. p. m. Nazwa miejscowości pochodzi od polodowcowego jeziora. Stojąc nad brzegiem krystalicznie czystego górskiego stawu podziwiamy panoramę tatrzańskich wierzchołków oraz piękną panoramę słowackich kotlin. Możemy również zwiedzić ośrodek narciarski w tym dominujące nad okolicą skocznie.

Stary Smokowiec: to słynny kurort założony jeszcze przez Węgrów, położony wysoko ponad kotliną Spisa i urządzony z przepychem w tzw. stylu szwajcarskim. Będąc już pod samymi Tatrami oglądamy piękną panoramę słowackich kotlin i pasm górskich.Przejazd do Doliny Demianowskiej. Zwiedzanie Demianowskiej Jaskinii Wolności słynie z niespotykanej różnorodności kolorów i kształtów sintrowej ornamentyki. Jest najpiękniejszą jaskinią rozległego systemu jaskiń demianowskich po północnej stronie Niżnych Tatr. Powrót do hotelu. Obiad. Nocleg.

3. DZIEŃ

Śniadanie. Kieżmarok – 700 letnie miasto królewskie z pięknie zachowanym Starym Miastem. W mieście odnajdziemy różne style architektoniczne – romański, gotycki, renesansowy i barokowy. Osobliwością miasta jest urbanistyczne rozwiązanie widelcowego kształtu placu w środku z ratuszem i zamkiem. Obiad.

Pobyt w Aqua Parku w Popradzie. Do dyspozycji gości termalna, lecznicza, krystalicznie czysta woda wydobywana z głębin ziemi i schładzana do temperatury 36°C i 28°C., 4 odkryte baseny (28ºC – 36ºC), 3 kryte baseny – w tym największy pływacki 50m, 2 sauny parowe: dla kobiet i mężczyzn, Wodny Dziecięcy Raj, kompleks uzdrowiskowy Vitalny Świat, (sauny, jacuzzi, solaria, lodowa grota i inne). Baseny posiadają wodne atrakcje: siedzenia ze strumieniami wodnymi i gejzerami, wodny grzyb, "wulkan", masujące źródła… Uroczysta kolacja z muzyką na żywo.

4. DZIEŃ

Śniadanie. Wykwaterowanie. Wyjazd do Polski. Obiad na trasie.

Świadczenia

transport autokarem lub busem

zakwaterowanie: 3 noclegi w hotelu min. 3*, pok. 2 osobowe

wyżywienie: według oferty , uroczysta kolacja przy muzyce na żywo,

opieka pilota i przewodnika,

ubezpieczenie NNW + KL,

bilety wstępu (Aqua City w Popradzie, pakiet VITAL: sauny, inhalacje, solarium, jakuzzi, Droga wodna, Tepidarium + Blue Diamond + Thermal + Sport, Demianowska Jaskinia Wolności)

 

Dodatkowo płatne:

dopłata do pokoju 1-osobowego,napoje alkoholowe,masaże i inne zabiegi specjalne,korzystanie z hotelowego zaplecza SPA.

Wyślij ofertę do znajomych!