1 DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki, przejazd do Wieliczki i zwiedzanie podziemnej kopalni soli. Przejazd do Zakopanego, zakwaterowanie, obiadokolacja, nocleg.

2 DZIEŃ
Śniadanie, spacer jednym z najbardziej znanych deptaków w Polsce – zakopiańskich Krupówkach, dalej wędrówka Doliną Kościeliską, wjazd kolejką linowa na Gubałówkę, skąd roztacza się przepiękny widok na Tatry, a także inne pasma górskie – Gorce, Pieniny i Beskidy. Zjazd na dół, dalej Tatrzański Park Narodowy spacer jednym ze szlaków, następnie zobaczymy skocznię narciarską Wielka Krokiew, obiadokolacja, nocleg.

3 DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd do Krakowa zwiedzanie miasta. Droga Królewska – to historyczna droga, którą niegdyś podążały na Zamek Królewski poselstwa i orszaki królewskie. Spacer tą drogą zaczniemy od Kościoła św. Floriana, później przejdziemy na Plac J. Matejki, zobaczymy średniowieczne mury miejskie z unikatowym Barbakanem i Bramą Floriańską, przejdziemy ulicą Floriańska na Rynek Główny. Zobaczymy słynny kościół Mariacki, Sukiennice, kościół św. Wojciecha i wieżę ratuszową. Dalej ulicą Grodzką i Kanoniczną przejdziemy na Wzgórze Wawelskie. Wejdziemy do Katedry Krakowskiej z Dzwonem Zygmunta i Grobami Królewskimi. Powrót w godzinach wieczornych.

 

ŚWIADCZENIA:
– autokar, klimatyzacja, dvd, w-c, cafe – bar , bus lub minibus

– zakwaterowanie w hotelu pok. 2 i 3- osobowe

– wyżywienie wg programu

– pilot, lokalny przewodnik

– ubezpieczenie NNW 5.000 zł

DODATKOWO PŁATNE:
– bilety wstępu 70 zł / os

UWAGA !
Cena wycieczki uzależniona jest od ilości uczestników, zakresu świadczeń oraz terminu realizacji.

 

Wyślij ofertę do znajomych!