Kierunek wyjazdu: Włochy
Transport: Samolot
Cena: 2908 PLN Ilość dni: 8 Termin od: 7 marca 2015 do: 14 marca 2015

Dzień 1: zbiórka na lotnisku na 2 godz. przed wylotem. Przylot, transfer do hotelu, zakwaterowanie,  obiadokolacja. Dzień 2-7: białe szaleństwo. Dzień 8: śniadanie, wykwaterowanie, transfer na lotnisko, wylot do Polski

Hotel DES ROSES 3*

Położenie
hotel usytuowany na początku doliny w spokojnej miejscowości, zaledwie 15 km od tras słynnej Cervinii oraz ok. 10 km od Valtourneche.
Hotel
kameralny, rodzinnie prowadzony obiekt oferuje swoim gościom 21 pokoi oraz restaurację serwującą przysmaki regionalnej kuchni.
Pokoje
2-osobowe z możliwością 1 dostawki, w każdym znajduje się łazienka z prysznicem oraz suszarką do włosów; TV sat, telefon, sejf.
Do dyspozycji
restauracja, bar, sala telewizyjna, parking, Wi-Fi, narciarnia, regionalny skibus lub bus hotelowy do Valtourneche.
Po nartach
Antey St. Andre to niewielka, malownicza miejscowość usytuowana na początku doliny, niewielkie centrum miejscowości z barami, pizzerią czy sklepami oddalone ok. 1km od hotelu.
Kuchnia
śniadania w formie bufetu, obiadokolacje: bufet sałatkowy, pierwsze i drugie danie (wybór z menu), deser. Lampka wina i woda do obiadokolacji w cenie.

Cena zawiera
zakwaterowanie wg wybranej oferty * śniadania i obiadokolacje * opiekę rezydenta * ubezpieczenie KL i NNW z włączeniem sportów zimowych i chorób przewlekłych * transport do hotelu wg wybranej oferty *  podatek VAT.
Cena nie zawiera
transferów do wyciągów * karnetu * ubezpieczenie SKI * opłata klimatyczna, płatna na miejscu – 0,5 €/os./dzień (dotyczy wszystkich osób powyżej 13 lat).

Wyślij ofertę do znajomych!