1 DZIEŃ wyjazd z miejsca zbiorki, przejazd przez Czechy i Austrię. Dzień 2: przyjazd do Włoch, zakwaterowanie, obiadokolacja.

3- 8 DZIEŃ  białe szaleństwo. Dzień 9: śniadanie, wykwaterowanie, wyjazd do Polski, przejazd przez Włochy i Austrię.

10  DZIEŃ przejazd przez Czechy, przyjazd do Polski w godzinach wczesno-porannych.

Hotel CRISTALLO 3*

Położenie
hotel położony w Vigo di Fassa, zaledwie 300 m od wyciągów stacji Vigo di Fassa Ciampedie/Catinaccio i ok. 150 m od centrum miasteczka. Świetne połączenie skibusowe z Vigo pozwala na łatwe przemieszczanie się do pobliskiego (2 km) ośrodka Buffaure/Cimapac (Pozza di Fassa) połączonego wyciągami narciarskimi z Alba di Canazei, z kolei z Alby skibus w 5 minut dowozi narciarzy do słynnej Sella Rondy (Canazei).
Hotel
3-gwiazdkowy, przytulny, wyposażony w saunę, w świetnej lokalizacji pod wyciągami stacji Vigo di Fassa- Ciampedie/Catinaccio.
Pokoje
2- i 3-osobowe, w każdym znajduje się: łazienka z prysznicem lub wanną oraz suszarką do włosów; TV sat, telefon, sejf, Wi-Fi (do 50 godz. gratis). Część pokoi posiada balkony.
Do dyspozycji
sauna; jacuzzi  (odpłatnie); bar, tawerna, sala telewizyjna, Wi-Fi (odpłatnie powyżej 50 godz.), restauracja, winda, narciarnia, parking. Skibus sprzed hotelu (odpłatny – 6 €/os./turnus; płatność na recepcji).
Po nartach
w samym Vigo znajduje się kilka sklepów oraz restauracji, a w pobliskiej Pozza istnieje możliwość korzystania z kompleksu termalnego Terme Dolomia. Więcej rozrywek (sklepy, bary, restauracje, dyskoteka) znajduje się w oddalonej o 5 km Moenie.
Kuchnia
śniadania: bufet szwedzki, obiadokolacje 4-daniowe: bufet sałatkowo-przystawkowy, pierwsze i drugie danie (wybór spośród kilku wariantów), deser.

ŚWIADCZENIA
transport autokarem, busem lub minibusem zakwaterowanie wg wybranej oferty * śniadania i obiadokolacje * opiekę rezydenta * ubezpieczenie KL i NNW z włączeniem sportów zimowych i chorób przewlekłych * transport do hotelu wg wybranej oferty * karnet w oznaczonych terminach * korzystanie z sauny * uroczystą kolację sylwestrową * podatek VAT* karnet 6x DolomitiSuperski w cenie

DODATKOWO PŁATNE
napojów do obiadokolacji * transferów do wyciągów * odpłatności za skibus * odpłatności za jacuzzi * opłata klimatyczna, płatna na miejscu – 1,60 €/os./dzień (dla osób powyżej 14 lat).
* ubezpieczenie SKI.

Wyślij ofertę do znajomych!