Wycieczka do Chorwacji

/Wycieczka do Chorwacji
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Wycieczka do Chorwacji

2020-10-19T11:56:55+00:00
Kategoria: Wycieczki zagraniczne, Wycieczki, Wczasy, Bałkany
Kierunek wyjazdu: Chorwacja
Transport: Autokar
Ilość dni: 5 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wycieczka do Chorwacji

1-2. DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki. Przyjazd do hotelu, zakwaterowanie, obiad w porze kolacji, kąpiele w basenie lub morskie, nocleg.

2-4. DZIEŃ
Odpoczynek, rekreacja, kąpiele morskie i słoneczne. Wycieczki: zwiedzanie Jezior Plitwickich. Park narodowy Jeziora Plitwickie to jedno z najpiękniejszych miejsc w Chorwacji. Każdy musi go zobaczyć. W 1979 roku Park Narodowy Jeziora Plitwickie znalazł się na liście Światowego Dziedzictwa Kulturalnego i Przyrodniczego UNESCO. Jego największą atrakcją jest 16 jezior krasowych połączonych ze sobą licznymi wodospadami. Wycieczka autokarowa do Zadaru – jednego z najładniejszych miast w Dalmacji. Zobaczymy rzymskie forum i ruiny budowli rzymskich, kościół przedromański św. Donata, kościół gotycki św. Tomy, renesansową loggię, budynek straży miejskiej z wieżą zegarową, bramę Porta Terraferma, klasztor Franciszkanów, pałace barokowe, arsenał z XVIII w., ratusz, kościół św. Szymona ze srebrnym sarkofagiem, klasztory – św. Michała i franciszkanów. Dużą atrakcję stanowią Morskie Organy, które składają się z 35 polietylenowych rur o różnych długościach i szerokościach ich przekroju osadzonych pod kamiennymi schodami zadarskiej promenady.

4-5. DZIEŃ
Wyjazd w drogę powrotną, powrót do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA: transport autokarem (klimatyzacja, dvd, w-c), zakwaterowanie w hotelu 3* w pok. 2 os., wyżywienie (śniadanie i obiad w porze kolacji – bufet + napoje, wino do obiadu), opłata klimatyczna, pilot, ubezpieczenie KL 20 000 € (w tym następstwa chorób przewlekłych), NNW 20 000 zł, bagaż 800 zł, składka do Turystycznego Funduszu Gwarancyjnego.

DODATKOWO PŁATNE: bilety wstępu, dopłata do pokoju 1-osobowego – na zapytanie.

 

wycieczka do chorwacji zadar    wycieczka do chorwacji kościół św. Donata    wycieczka do chorwacji bramę Porta Terraferma

 


Wycieczka do Chorwacji Białystok, Wycieczki do Chorwacji Bydgoszcz, Wycieczka do Chorwacji Elbląg, Wycieczki do Chorwacji Gdańsk, Wycieczki do Chorwacji Gorzów Wielkopolski, Wycieczka do Chorwacji Katowice, Wycieczki do Chorwacji Kielce, Wycieczki do Chorwacji Kraków, Wycieczki do Chorwacji Lublin, Wycieczka do Chorwacji Łódź, Wycieczka do Chorwacji Olsztyn, Wycieczka do Chorwacji Opole, Wycieczki do Chorwacji Poznań, Wycieczki do Chorwacji Rzeszów, Wycieczka do Chorwacji Szczecin, Wycieczki do Chorwacji Toruń, Wycieczki do Chorwacji Warszawa, Wycieczki do Chorwacji Wrocław, Wycieczki do Chorwacji Zielona Góra

 

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.