Wycieczka do Łeby

/Wycieczka do Łeby
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Wycieczka do Łeby

2021-04-28T12:04:30+00:00
Kategoria: Wycieczki szkolne
Kierunek wyjazdu: Polska
Transport: Autokar
Ilość dni: 3 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

1. DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki (godzina do uzgodnienia). Przyjazd do Łeby. Zwiedzanie Słowińskiego Parku Narodowego. Rejs statkiem pasażerskim po jeziorze, spacer po wydmach – ruchome wydmy, zwiedzenie Muzeum Wyrzutni Rakiet. Powrót statkiem oraz dalej przejazd do ośrodka. Słowiński Park Narodowy, utworzony w 1967 roku i jeden z 23 parków narodowych w Polsce. Jest położony w środkowej części polskiego wybrzeża, w województwie pomorskim. Obejmuje Mierzeję Łebską, Nizinę Gardeńsko-Łebską, morenę czołową z najwyższą kulminacją 115 m n.p.m. na wzgórzu Rowokół oraz szereg jezior. Osobliwością jezior przymorskich są okresowe wlewy wody morskiej podczas silnych sztormów. Dopływ słonej wody umożliwia zasiedlanie tych terenów dość licznym słonoroślom. Przez teren parku przepływa 7 rzek. Na obszarze Parku utworzono 12 rezerwatów ścisłych i 3 częściowe. Charakterystycznymi elementami Parku są przymorskie jeziora, bagna, łąki, torfowiska, nadmorskie bory i lasy, a przede wszystkim wydmowy pas mierzei z ruchomymi wydmami. Zakwaterowanie. Obiad w porze kolacji. Wieczorny spacer nad morzem. Nocleg.
Ośrodek pięknie położony – rozległy teren, bardzo blisko morza w otoczeniu sosnowego lasu przy nadmorskiej ulicy. Posiada kompleks boisk sportowych (dwa boiska do siatkówki i boisko do piłki nożnej), atestowany plac zabaw, zewnętrzny stół ping – pongowy, siłownia oraz inne atrakcje – udogodnienia.
2. DZIEŃ
Śniadanie. Przejazd meleksem przez miasto do parku (dodatkowa atrakcja). Pobyt w największym w Polsce Parku Dinozaurów ,,Łebapark”. Wspaniałe trasy pełne przygód i atrakcji, mnóstwo świetnej rozrywki a to wszystko położone na 40 ha. Fantastyczna przygoda w przeszłość, aż do epoki kredy. Tylko w tym Parku można spotkać trójwymiarowe gady naturalnej wielkości, niezapomniane widoki i przeżycia, które na zawsze pozostaną w pamięci małego człowieka. Fantastyczna przygoda edukacyjna dla małych i doskonała zabawa dla dużych miłośników największych gadów w historii. Cudowny świat zabawy.
ATRAKCJE: Zamek strachu, Bajlandia, Minigolf w ŁebaPark, Ścieżka edukacyjna, Kino 7D max, Pojazdy Flinstonów, Kopalnia złota, Rowery wodne, Rekreacyjne łowisko ryb (własny sprzęt i zanęta), Labirynt magicznych luster, Ogromne zjeżdżalnie wodne, Zjeżdżalnia 4 w 1, Zjeżdżalnia Boomerang, Koło młyńskie, Plac zabaw, Dinusiowa kolejka, Kolejka Czerwonego Kapturka, Szlak latarni morskich. Powrót meleksem przez miasto do miejsca zakwaterowania. Obiad w porze kolacji. Zajęcia sportowo-rekreacyjne. Nocleg.
3. DZIEŃ
Śniadanie (stół szwedzki). Łeba – wycieczka piesza poznajemy najbliższą okolicę, gdzie zobaczymy m.in.: stare domki rybackie nad kanałem portowym, port morski, barokowy kościół z 1683 roku z wieżą szachulcową z XVIII w., Ścieżkę Czasu, czyli aleję z odciskami dłoni prezydentów Polski zwaną Aleję Prezydencką. Otwarcia dokonała córka prezydenta Ryszarda Kaczorowskiego, Jadwiga w 2011 roku. Możliwość zrobienia zakupów pamiątek, upominków. Obiad. Wyjazd w drogę powrotną. Powrót w godzinach wieczornych /do uzgodnienia/.

ŚWIADCZENIA: przejazd autokarem (klimatyzacja, wc, dvd), zakwaterowanie w ośrodku wczasowym w pokojach 2-4 osobowych, wyżywienie wg oferty, pilot, lokalny przewodnik (pierwszego dnia), ubezpieczenie (NNW 5000 zł), składka na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny.

DODATKOWO PŁATNE: bilety wstępu, dopłata do pok. 1 os. – na zapytanie.

Wyślij zapytanie

Zapytanie o ofertę

Sugerujemy wklejenie linku oferty, która Cię interesuje

Dane kontaktowe
CAPTCHA
Proszę czekać...

 

Wykorzystane zdjęcia

Zdjęcie główne:
Plaża w Łebie – fot. by Artur Wilk, Pixabay License https://pixabay.com/images/id-5773447/


 

 

 


Wycieczka do Łeby Białystok, Wycieczka do Łeby Bydgoszcz, Wycieczka do Łeby Gdańsk, Wycieczka do Łeby Gorzów Wielkopolski, Wycieczka do Łeby Kraków, Wycieczka do Łeby Lublin, Wycieczka do Łeby Łódź, Wycieczka do Łeby Poznań, Wycieczka do Łeby Rzeszów, Wycieczka do Łeby Szczecin, Wycieczka do Łeby Toruń, Wycieczka do Łeby Warszawa, Wycieczka do Łeby Wrocław

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.