Petersburg Białe noce

/Petersburg Białe noce
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Petersburg Białe noce

2020-06-25T13:23:24+00:00
TERMIN POTWIERDZONY Cena: Od 2 900 PLN Ilość dni: 4 DNI Termin: 14 - 17 maja 2021

WYCIECZKA PETERSBURG BIAŁE NOCE

Zapraszamy! Wycieczka Petersburg Białe noce – odwiedzimy jakże piękne i cudowne miasto założone przez cara Piotra Wielkiego. Przy wieczornym indywidualnym spacerze będziemy świątkami zjawiska tzw. „Białe noce”. Absolutna jasność przy bezchmurnym niebie, gdzie ciemność podczas nocy absolutnie nie zapada.

1. DZIEŃ
Warszawa. Zbiórka godz. 12:25 – hala odlotów Terminal A, strefa D, wylot z Okęcia o godzinie 14:25, Petersburg przylot 17:20 (+ 2 godz.). Rejs lotniczy realizowany jest polskimi liniami LOT. Panoramiczne zwiedzanie Petersburga.
Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, obiad w porze kolacji. Indywidualny wieczorny spacer. Nocleg.
2. DZIEŃ
Śniadanie /stół szwedzki/. Zwiedzanie Petersburga: Plac św. Izaaka, Sobór św. Izaaka (wnętrza) – unikalny pomnik architektury. Nabrzeże Uniwersyteckie i Pałacowe, Admiralicja, budynek Sztabu Generalnego, pomnik Piotra I – Miedziany Jeździec, Plac Sztuki, pomnik Puszkina. Zobaczymy zabudowania Wyspy Wasilewskiej oraz zwiedzimy Twierdzę Pietropawłowską (najstarszą budowlę miasta) z Soborem św. Piotra i Pawła (miejsce spoczynku rosyjskich carów). Powrót do hotelu, obiad w porze kolacji. Wieczorem rejs stateczkiem rzekami i kanałami Sankt Petersburga, gdzie m. in. zobaczymy liczne pałace, hotele i inne budowle oraz krążownik Aurora-symbol rewolucji październikowej, obserwacja zjawiska „Białych Nocy”. Powrót do hotelu, nocleg.

3. DZIEŃ
Śniadanie /stół szwedzki/. Petersburg, dalsze zwiedzanie miasta. Pałacu Zimowego z jednym z największych na świecie artystycznych i kulturalno-historycznych muzeów Ermitażem. Newski Prospekt – główna arteria miasta, zobaczymy: katedrę Kazańską, liczne place, pomniki i pałace miasta. Przyjazd na zwiedzanie do Peterhofu – letniej rezydencji Piotra I – jednego z najwspanialszych kompleksów pałacowo-parkowych na świecie. Zwiedzanie Parku Dolnego – „Rosyjskiego Wersalu” z malowniczymi ogrodami oraz baśniowej urody fontannami i kaskadami. Powrót do hotelu, obiad w porze kolacji. Wieczorny indywidualny spacer w celu obserwacji zwodzonych i podnoszonych mostów w zależności od ich konstrukcji. Obserwacja zjawiska „Białych Nocy”. Nocleg.
4. DZIEŃ
Śniadanie /stół szwedzki /. Przejazd do Carskiego Sioła – unikatowego zespołu pałacowo parkowego. Zwiedzanie pałacu Katarzyny Wielkiej wraz z Bursztynową Komnatą oraz Wielką Salą Tronową. Przejazd na lotnisko. Petersburg, wylot o godz. 18:00. Warszawa, przylot o godz. 19:05. Pożegnanie Uczestników wycieczki.

ŚWIADCZENIA:
– bilet lotniczy na trasie Warszawa – Petersburg – Warszawa,
bagaż podręczy 1 szt. do 8 kg, o wymiarach nieprzekraczających 55 x 40 x 23 cm oraz główny bagaż 1 sztuka:
max waga do 23 kg / max suma zewnętrznych wymiarów (długość + szerokość + głębokość) 158 cm
– zakwaterowanie w hotelu 3*, pok. 2 osobowe, wyżywienie wg programu, pilot, lokalny przewodnik Petersburg, e-wiza, ubezpieczenie KL 30 000 €.

DODATKOWO PŁATNE OBLIGATORYJNIE:
– lokalne transfery,
– opłaty rezerwacyjne,
– bilety wstępu do zwiedzanych obiektów oraz na rejs statkiem 200€,
– system słuchawkowy Tour Guide 15 zł / os
– dopłata do pokoju 1-osobowego 400 zł

Wycieczka Petersburg    Wycieczka Petersburg    Wycieczka Petersburg

Wycieczka Petersburg     Wycieczka Petersburg    Wycieczka Petersburg

Wycieczka Petersburg    Wycieczka Petersburg     Wycieczka Petersburg


Wycieczka Petersburg Białe noce, Petersburg, Białe noce, Petersburg białe noce
Wycieczka do Petersburga Białystok, Wycieczka do Petersburga Bydgoszcz, Wycieczka do Petersburga Elbląg, Wycieczka do Petersburga Gdańsk, Wycieczka do Petersburga Katowice, Wycieczka do Petersburga Kielce, Wycieczka do Petersburga Kraków, Wycieczka do Petersburga Lublin, Wycieczka do Petersburga Łódź, Wycieczka do Petersburga Olsztyn, Wycieczka do Petersburga Poznań, Wycieczka do Petersburga Rzeszów, Wycieczka do Petersburga Szczecin, Wycieczka do Petersburga Warszawa, Wycieczka do Petersburga Wrocław

Znajdź nas na Facebooku!

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

realizacji usług turystycznych

  • rozpatrywanie wniosków.

Komu możemy przekazać dane?

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.