Polska w 12 DNI

/Polska w 12 DNI
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Polska w 12 DNI

2019-03-20T15:29:07+00:00
Ilość dni: 12 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Auschwitz Polska Elblag Variustur incoming  is a touroperator organising city breaks, around-the-country tours and alternative travels throughout Poland. Our specialty is also active Travel Services Poland Wycieczka po Polsce 12 DNI

Auschwitz Polska Elblag Variustur incoming Wycieczka po Polsce 12 DNI

1. DZIEŃ
Przyjazd do Warszawy i transfer do hotelu. Dla chętnych wyjazd na koncert  dodatkowo płatny chopinowski w jednej z warszawskich sal koncertowych w wykonaniu utalentowanych muzyków. Uczestnikom oferujemy kieliszek dobrego wina i kawałek domowego ciasta. Nocleg w Warszawie.
2. DZIEŃ

Wycieczka po Warszawie. Zwiedzanie stolicy Polski – fascynującego miasta, siedziby władz Polski od XVI wieku, zniszczonej w czasie II wojny światowej i odbudowanej z wielką dbałością o szczegóły. Miasto pełne energii, a także gospodarcze, polityczne i kulturalne serce Polski. Zwiedzisz interesujące i najważniejsze miejsca Warszawy: Nowe Miasto, Stare Miasto, Krakowskie Przedmieście i Łazienki Królewskie. W czasie wycieczki masz wolny czas. Nocleg w Warszawie.
3. DZIEŃ
Wyjazd z Warszawy. Przejazd do Malborka. Zwiedzanie zamku w Malborku – największego na świecie ceglanego zamku gotyckiego zbudowanego w XIII wieku, wpisanego na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO. Następnie przejazd do Elbląga. Nocleg w Elblągu lub Braniewie.
4. DZIEŃ

Wycieczka po Gdańsku – odwiedzisz główne miasto portowe Polski, stolicę bursztynu i miejsce narodzin “Solidarności”, która odegrała ważną rolę w procesie zmiany ustroju państwa. Po zwiedzeniu Gdańska odwiedzisz inną części Trójmiasta – Sopot, który jest jednym z największych atrakcji na polskim wybrzeżu. Sopot słynie z pięknych plaż, promenady pełnej restauracji i kawiarni oraz najdłuższego drewnianego molo w Europie o długości 511,5 m. Nocleg w Elblągu lub Braniewie.
5. DZIEŃ

Wyjazd z Braniewa lub Elbląga  i przejazd do Torunia – wybitnego przykładu średniowiecznego gotyckiego miasta będącego na liście światowego dziedzictwa kulturowego UNESCO, zwanym jednym z siedmiu cudów Polski. Miasto słynie z Kopernika – wielkiego polskiego astronoma i jedynego w Europie muzeum piernika. Nocleg w Toruniu.
6. DZIEŃ

Wyjazd z Torunia i transfer do Wrocławia. Wrocław jest największym miastem w zachodniej Polsce i zarazem jednym z najbardziej urokliwych miast. Odwiedzisz unikalne zabytki, takie jak: Aula Leopoldina, Kościół św. Elżbiety, Stary Ratusz i Ostrów Tumski. Nocleg we Wrocławiu.
7. DZIEŃ

Wyjazd z Wrocławia i przejazd do Oświęcimia, gdzie znajduje się były nazistowski obóz Auschwitz. Auschwitz stał się głównym symbolem Holocaustu. Obozy koncentracyjne były budowane i eksploatowane na polskich terenach okupowanych przez nazistowskie Niemcy podczas II wojny światowej. Kolekcja muzeum zawiera oryginalne dokumenty, walizki, buty i inne rzeczy zamordowanych więźniów. Obóz jest wpisany na listę światowego dziedzictwa UNESCO. Następnie przejazd do Krakowa. Nocleg w Krakowie.
8. DZIEŃ

Zwiedzanie Krakowa. Kraków był stolicą Polski aż do XVI wieku, zaś obecnie nazywany jest “miastem artystów”. Kraków oferuje niepowtarzalną atmosferę dzięki największemu rynkowi w Europie. Położone jest tu główne centrum handlu renesansu – Sukiennice, a także Kościół Mariacki, Barbakan, Colegium Maius i Wawel, gdzie znajduje się Katedra i Zamek Królewski. To ważne, historyczne miejsce, gdzie odbywały się królewskie śluby, pogrzeby i koronacje. Na Wawelu można znaleźć także prawdziwe arcydzieło – obraz Leonarda da Vinci – Dama z gronostajem. Po zwiedzaniu oferujemy przejażdżkę dorożką po starym mieście. Nocleg w Krakowie.
9. DZIEŃ

Wyjazd z Krakowa i przejazd do kopalni soli w Wieliczce, która została uruchomiona w XIII wieku a sól była nieprzerwanie wydobywana do 1996 roku . W 1978 roku została wpisana na listę UNESCO. Na głębokości 135 metrów, podczas przejścia przez prawie 3-kilometrowe korytarze możesz zobaczyć sale wyrzeźbione w soli kamiennej, słone jeziora, konstrukcje drewniane i unikalne posągi. Po wycieczce w Wieliczce odwiedzisz Wadowice – miejsce narodzin Karola Wojtyły (Jana Pawła II). Zobaczysz Bazylikę Ofiarowania Najświętszej Maryi Panny i Muzeum Jana Pawła II. Po zwiedzaniu możesz spróbować słynnych ciastek zwanych “kremówkami” (wypełnionych bitą śmietaną) będące ulubionym przysmakiem Papieża. Następnie przejazd do Zakopanego. Nocleg w Zakopanem.
10. DZIEŃ

Wycieczka po Zakopanem. Jest to niewielka miejscowość u podnóża Tatr, będąca centrum kultury góralskiej i znanej nieformalnie jako “zimowa stolica Polski”. Odwiedzisz najbardziej znaną części miasta – ulicę “Krupówki“, gdzie po zwiedzaniu będziesz miał wolny czas na zrobienie drobnych zakupów. Nocleg w Zakopanem
11. DZIEŃ
Wycieczka koleją terenową na Gubałówkę. Na niej goście będą podziwiać panoramę Tatr (Tatrzański Park Narodowy jest najliczniej odwiedzanym polskim parkiem narodowym). Następnie przejazd do Krakowa. Wieczorem weźmiesz udział w tradycyjnej degustacji polskiego jedzenia w jednej z najlepszych restauracji w Krakowie. Nocleg w Krakowie.
12. DZIEŃ

Powrót do Warszawy na lotnisko Chopina .

ŚWIADCZENIA:
Zakwaterowanie: 11 nocy w 3* i 4* hotelach
Transport: samochód/minibus/autobus podczas całej wycieczki
śniadania w hotelach
Przewodnicy: profesjonalni, licencjonowani w miastach: Warszawa, Toruń, Gdańsk, Wrocław, Kraków; lokalni przewodnicy po zamku w Malborku, obozie koncentracyjnym Auschwitz, kopalni soli w Wieliczce
opieka pilota/ kierowca Rosyjsko, Niemiecko , Anglo- lub hiszpańskojęzyczny
ubezpieczenie NNW i KL

DODATKOWO PŁATNE:
Dodatkowych atrakcji, np. degustacji polskiej wódki
obiadokolacje
pożegnalna kolacja w lokalnej restauracji, “kremówka” w Wadowicach

Inne: koncert chopinowski (Warszawa), przejażdżka dorożką (Kraków)
Bilety  wstępu: zamek w Malborku, Sopot, Auschwitz, Kraków, Muzeum w Wadowicach, Wieliczka, wjazd na Gubałówkę
Składkę na TFG 10 zł za osobę

Auschwitz

Auschwitz Polska Elblag Variustur incoming  is a touroperator organising city breaks, around-the-country tours and alternative travels throughout Poland. Our specialty is also active Travel Services Poland

Auschwitz Polska Elblag Variustur incoming 

Auschwitz Polska Elblag Variustur incoming Wycieczka po Polsce 12 DNI 

 UWAGA Realizujemy wycieczki  od 2 osób

2 osoby – 2699 EUR/za osobę
4 osoby – 1919 EUR/za osobę
6 osob – 1554 EUR/za osobę
8 osób – 1399 EUR/za osobę

Auschwitz Polska Elblag Variustur incoming 

Znajdź nas na Facebooku!

Nasz profil w Google+

Drogi Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Co to są dane osobowe oraz jakie dane przetwarzamy?

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Administratorem Państwa danych osobowych jest:
P.H.U. VARIUS BOGDAN UHRYN BIURO PODRÓŻY VARIUSTUR
ul. 1 Maja 14
82-300 Elbląg
Numer NIP: 578-012-71-72

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

Państwa dane osobowe pozyskane w związku z zawarciem umowy/wypełnionym formularzem jak i w trakcie wykonania umowy, będą przetwarzane w następujących celach:

  • realizacjiusług turystycznych
  • prowadzenia działań marketingowych
  • rozpatrywanie wniosków.

Okres przetwarzania Państwa danych osobowych jest uzależniony od celu w jakim dane są przetwarzane.

Komu możemy przekazać dane?

Państwa dane mogą być przekazane podmiotom przetwarzającym dane w związku ze zleconymi przez nas usługami, do Touroperatorów, którzy będą realizować rezerwacje o oraz podmiotom lub organom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Państwa dane mogą być przekazane również do państw trzecich na potrzeby realizacji umowy.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Zgoda jest niezależna od czasu w jakim Państwo korzystacie z usług, obowiązuje do jej odwołania. Udzielenie zgód oznacza możliwość otrzymywania dostosowanych do Państwa potrzeb informacji marketingowych i ofert dotyczących produktów i świadczonych usług na podany adres e-mail lub numer telefonu, jak również uprawnia do kontaktów telefonicznych.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

Każde przetwarzanie Państwa danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów lub do podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy. Dodatkowo podstawą prawną jest niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze oraz niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora np. takich jak udzielenie odpowiedzi na Państwa pisma i wnioski.

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym zapisywanych w plikach cookies, również po rozpoczęciu obowiązywania RODO (czyli po 25 maja 2018 roku).

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i można ją wycofać w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.