Wycieczka Rowerowa Gdańsk – Elbląg -Kanał Elbląski – IŁawa – Ostróda- Gietrzwałd-Olsztyn- Malbork

/Wycieczka Rowerowa Gdańsk – Elbląg -Kanał Elbląski – IŁawa – Ostróda- Gietrzwałd-Olsztyn- Malbork
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Wycieczka Rowerowa Gdańsk – Elbląg -Kanał Elbląski – IŁawa – Ostróda- Gietrzwałd-Olsztyn- Malbork

2020-01-02T16:47:37+00:00
Kategoria: Turystyka aktywna
Kierunek wyjazdu: Polska
Transport: Autokar, Statek
Ilość dni: 9 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Iława Wycieczka Rowerowa  busem Szlakiem Zamków Krzyżackich

Czerwień  architektury średniowiecznych zamków wspaniale koresponduje z zielenią pól, lasów i łąk, a także z błękitem otaczających wód.

Pojezierze Iławskie to teren o powierzchni 4230km2 obfitujący w liczne jeziora rynnowe pochodzenia polodowcowego. Pojezierze  Iławskiego ograniczone jest od zachodu doliną Wisły, od północy z Pobrzeżem Gdańskim, od wschodu z Pojezierzem Mazurskim i od strony południowej z Pojezierzem Chełmińsko-Dobrzyńskim.   To właśnie tutaj znajduje się najdłuższe jezioro w Polsce Jeziorak. Różnorodność krajobrazu oraz bogactwo fauny i flory przyciąga turystów w dziewicze tereny . Rejon przepełniony jest licznymi budowlami z okresu średniowiecza: zamkami, kościołami oraz pałacami i dworami. Tematem tygodniowej wycieczki są zamki , a przygotowana przez nas trasa zaplanowana w taki sposób, aby zwiedzając zamki przemieszczać się urokliwymi zakątkami  prowadzącymi w pobliżu licznych jezior,  rzek , przez pola, lasy i łąki,  ukazując nam urokliwe atrakcje regionu. Poruszać się będziemy drogami  możliwie wolnymi od ruchu samochodowego. . W trakcie wycieczki zaplanowany  jest również spływ kajakiem. W czasie wycieczki pokonamy około 300km

Wycieczka Rowerowa  busem Gdańsk – Elbląg -Kanał Elbląski – IŁawa – Ostróda- Gietrzwałd-Olsztyn- Malbork

 

1. DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki przejazd do Gdańska Pobyt Zwiedzanie miasta z przewodnikiem ca.2,5  dla chętnych krótka  wycieczka rowerowa  obiadokolacja zakwaterowanie w hotelu *** w Gdańsku.
2. DZIEŃ
25 kilometrów na rowerze

Śniadanie Przejazd minibusem do Elbląg . Tu zaczyna się nasza wysyłka na kanale dla kilku kilometrów z 5 nachylonych płaszczyznach. W Buczyńcu widzimy muzeum poświęcone kanału. Nadal Iławie (Pwt Eylau.) – Perłą Oberland. Przyjazd i zameldowanie. Pierwszy wyścig rowerowy w obszarze około 25 km. 4 noclegi w hotelu ***.
3. DZIEŃ
Iława (Pwt. Eylau). 40 km na rowerze oczywiście

Śniadanie Rano zwiedzanie miasta rowerem Iławie – ratusz neobarokowy kościół, gotycki, dawny ratusz. Dowiedz się, jak byłego granicy miasta Ger. Eylau stała się nowoczesnym miastem powiatu Iława. Dzisiaj, dość płaska trasa prowadzi przez wsie mahrere, w tym Ławice (gdzie pierwszy laureat Nagrody Nobla urodził się w medycynie Emil Adolf von Behring) i Szałkowo – miejscowości turystycznej nad brzegiem najdłuższego polskiego Sees- Jeziorak.Iławy obiadokolacja nocleg.
4. DZIEŃ
Do jeziora Jeziorak, z powrotem  Statkiem do Iławy. Ryby wieczorem. Rower 45 km

Śniadanie Na wschodnim brzegu wzdłuż jeziora Jeziorak Jedziemy wygodnie na północ. W miejscowości Boreczno przyjrzymy tajemniczego gotyckiego kościoła. W Matyty utrzymujemy lunchu w małym gospodarstwie. Stamtąd łodzią z powrotem do Iławy. Obiadokolacja. Nocleg
5. DZIEŃ
Ruiny zamku w Szymbarku, przebieg 30 km rower

Śniadanie Rowerem jedziemy na Kapitänssschule w Kamionce, gdzie w centrum szkolenia dla mistrzów z całego świata jest i ruiny zamku w Szymbarku (pierwotnie Ritt Ordensburg, aż do 1945 roku należącego do rodziny Finkenstein) przeszłości.Po południu czas wolny.Możliwość wynajęcia łodzi wiosła lub oprócz roweru.
6. DZIEŃ
Ostróda. Ścieżki rowerowe o 60 km

Śniadanie Samotne drogi prowadzą nas przez obszar. Przenieś opcję w przerwie na kąpiel. W Ostródzie robimy przystanek na Knights zamówienia zamku podbić. Niedaleko Ostródy jest nasz następny Untekunff, przytulny, zna pensjonat. Mamy spędzić wieczór przy ognisku z grillowaniem.
7. DZIEŃ
Przez lasy Mazury  , trasy rowerowej 45 km

Śniadanie Dziś nie tylko biked jest dobrze ugotowane. W godzinach porannych, spokojny drogi w lesie i wzdłuż jezior.Pływanie jest również ogłosił przerwę. Po południu przygotujemy sam obiad, pod przewodnictwem polskiej gospodyni robimy pierogi (polskie pierogi).
8. DZIEŃ
Mazury Olsztyn  przez Gietrzwałdzie. Kolacja w starej części miasta. Ścieżka rowerowa 40 km.Śniadanie W ostatnim wycieczki rowerowej  odwiedzamy w drodze do Olsztyna Gietrzwałd- sanktuarium, gdzie co roku tysiące wielbicieli przyjść.Po południu docieramy do stolicy Warmii i Olsztynie Masuren- gdzie Kopernik prowadzonych obserwacji astronomicznych. W restauracji na starym mieście spędzimy ostatni wieczór na Mazurach. Nocleg w hotelu *** w Ukiel w Olsztynie
9. DZIEŃ
Malbork i zawieranie

Śniadanie wyjazd do  Malborka na  zwiedzanie z przewodnikiem około 2 godzin, a następnie do Gdańska, gdzie nasza podróż się skończy zakończenie wycieczki . Możliwość przedłużenia urlopu na wybrzeżu Bałtyku. Wyjazd do miejsca zbiórki.

ŚWIADCZENIA:
przewodnik  rowerowy znający trasę wycieczki rowerowej
8 doby ze śniadaniem i obiadokolacją  w hotelu *** i Pensjonat
transport busem z przyczepką rowerową
ubezpieczenie NNW i KL oraz rowerów

DODATKOWO PŁATNE:
Wypożyczalnia kajaków
Wycieczka z ornitologów wcześnie rano
Lot balonem powietrza
bilety wstępu do miejsc zwiedzanych
lokalny przewodnik   (Gdańsk, Elbląg, Malbork, Iława, Ławice, Olsztyn)
Basen Wejście w Iława , Elbląg
bilety wstępu na Kanał Elbląski

Iława Wycieczka Rowerowa busem  Szlakiem Zamków Krzyżackich

Wycieczka Rowerowa  busem  Gdańsk – Elbląg -Kanał Elbląski – IŁawa – Ostróda- Gietrzwałd-Olsztyn- Malbork

Campingi/namioty
2985
Pensjonaty/hotele
4250

Wycieczka Rowerowa  busem  Gdańsk – Elbląg -Kanał Elbląski – IŁawa – Ostróda- Gietrzwałd-Olsztyn- Malbork

UWAGA

Program i jego poszczególne elementy mogą ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe oraz kondycyjne uczestników.
– W przypadku noclegów na campingach  bardzo proszę o zabranie   namiotów , karimaty oraz  śpiwory trzeba zabrać swoje.
– Długość dziennych odcinków podawana jest orientacyjnie i może ulec zmianie w zależności od tego gdzie będą noclegi, zwłaszcza w przypadku pensjonatów i hoteli.
– Nocleg dla osób wybierających opcję „pensjonaty” może być zorganizowany w 3* hotelach, pensjonatach lub gospodarstwach agroturystycznych, w zależności od dostępności miejsc.
– Ze względu na rezerwację noclegów w różnych miejscach trasa może ulec niewielkim zmianom. Dołożymy wszelkich starań aby były one jak najmniejsze.
– Podane ceny dotyczą wyjazdu z i powrotu do Elbląga  Przy grupie min. 4 osób możliwy jest przejazd z innych miast, który wyceniany jest indywidualnie
– cena może ulec zmianie ze względu na ruchomość cen biletów lotniczych.WAŻNE – bilety lotnicze kupowane są przez organizatora po potwierdzeniu odbycia się wycieczki.

 

Iława Wycieczka Rowerowa busem  Szlakiem Zamków Krzyżackich

Wycieczka Rowerowa  busem Gdańsk – Elbląg -Kanał Elbląski – IŁawa – Ostróda- Gietrzwałd-Olsztyn- Malbork

Iława

Iława Wycieczka Rowerowa  busem Gdańsk – Elbląg -Kanał Elbląski – IŁawa – Ostróda- Gietrzwałd-Olsztyn- Malbork Białystok,Iława Wycieczka Rowerowa  busem Gdańsk – Elbląg -Kanał Elbląski – IŁawa – Ostróda- Gietrzwałd-Olsztyn- Malbork  Bydgoszcz, Iława Wycieczka Rowerowa  busem Gdańsk – Elbląg -Kanał Elbląski – IŁawa – Ostróda- Gietrzwałd-Olsztyn- Malbork Elbląg , Iława Wycieczka Rowerowa  busem Gdańsk – Elbląg -Kanał Elbląski – IŁawa – Ostróda- Gietrzwałd-Olsztyn- Malbork Gdańsk, Iława Wycieczka Rowerowa  busem Gdańsk – Elbląg -Kanał Elbląski – IŁawa – Ostróda- Gietrzwałd-Olsztyn- Malbork Katowice, Iława Wycieczka Rowerowa  busem Gdańsk – Elbląg -Kanał Elbląski – IŁawa – Ostróda- Gietrzwałd-Olsztyn- Malbork Kielce, Iława Wycieczka Rowerowa  busem Gdańsk – Elbląg -Kanał Elbląski – IŁawa – Ostróda- Gietrzwałd-Olsztyn- Malbork Kraków,  Iława Wycieczka Rowerowa  busem Gdańsk – Elbląg -Kanał Elbląski – IŁawa – Ostróda- Gietrzwałd-Olsztyn- Malbork Lublin,Iława Wycieczka Rowerowa  busem Gdańsk – Elbląg -Kanał Elbląski – IŁawa – Ostróda- Gietrzwałd-Olsztyn- Malbork  Łódź, Iława Wycieczka Rowerowa  busem Gdańsk – Elbląg -Kanał Elbląski – IŁawa – Ostróda- Gietrzwałd-Olsztyn- Malbork Olsztyn, Iława Wycieczka Rowerowa  busem Gdańsk – Elbląg -Kanał Elbląski – IŁawa – Ostróda- Gietrzwałd-Olsztyn- Malbork Poznań,  Iława Wycieczka Rowerowa  busem Gdańsk – Elbląg -Kanał Elbląski – IŁawa – Ostróda- Gietrzwałd-Olsztyn- Malbork Rzeszów, Iława Wycieczka Rowerowa  busem Gdańsk – Elbląg -Kanał Elbląski – IŁawa – Ostróda- Gietrzwałd-Olsztyn- Malbork Szczecin, Iława Wycieczka Rowerowa  busem Gdańsk – Elbląg -Kanał Elbląski – IŁawa – Ostróda- Gietrzwałd-Olsztyn- Malbork Elbląg Warszawa, Iława Wycieczka Rowerowa  busem Gdańsk – Elbląg -Kanał Elbląski – IŁawa – Ostróda- Gietrzwałd-Olsztyn- Malbork

Turystyka aktywna Białystok, Bydgoszcz, Turystyka aktywna Elbląg, Turystyka aktywna Gdańsk, Turystyka aktywna Katowice, Turystyka aktywna Kielce, Turystyka aktywna Kraków, Turystyka aktywna Lublin, Turystyka aktywna Łódź, Turystyka aktywna Olsztyn, Turystyka aktywna Poznań, Turystyka aktywna Rzeszów, Turystyka aktywna Szczecin, Turystyka aktywna Warszawa,Turystyka aktywna Wrocław

Znajdź nas na Facebooku!

Drogi Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Co to są dane osobowe oraz jakie dane przetwarzamy?

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Administratorem Państwa danych osobowych jest:
P.H.U. VARIUS BOGDAN UHRYN BIURO PODRÓŻY VARIUSTUR
ul. 1 Maja 14
82-300 Elbląg
Numer NIP: 578-012-71-72

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

Państwa dane osobowe pozyskane w związku z zawarciem umowy/wypełnionym formularzem jak i w trakcie wykonania umowy, będą przetwarzane w następujących celach:

  • realizacjiusług turystycznych
  • prowadzenia działań marketingowych
  • rozpatrywanie wniosków.

Okres przetwarzania Państwa danych osobowych jest uzależniony od celu w jakim dane są przetwarzane.

Komu możemy przekazać dane?

Państwa dane mogą być przekazane podmiotom przetwarzającym dane w związku ze zleconymi przez nas usługami, do Touroperatorów, którzy będą realizować rezerwacje o oraz podmiotom lub organom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Państwa dane mogą być przekazane również do państw trzecich na potrzeby realizacji umowy.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Zgoda jest niezależna od czasu w jakim Państwo korzystacie z usług, obowiązuje do jej odwołania. Udzielenie zgód oznacza możliwość otrzymywania dostosowanych do Państwa potrzeb informacji marketingowych i ofert dotyczących produktów i świadczonych usług na podany adres e-mail lub numer telefonu, jak również uprawnia do kontaktów telefonicznych.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

Każde przetwarzanie Państwa danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów lub do podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy. Dodatkowo podstawą prawną jest niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze oraz niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora np. takich jak udzielenie odpowiedzi na Państwa pisma i wnioski.

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym zapisywanych w plikach cookies, również po rozpoczęciu obowiązywania RODO (czyli po 25 maja 2018 roku).

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i można ją wycofać w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.