Wycieczka rowerowa Gdańsk – Malbork – Elbląg – Kadyny – Frombork – Braniewo – Kaliningrad – Mierzeja Kurońska – Kłajpeda

/Wycieczka rowerowa Gdańsk – Malbork – Elbląg – Kadyny – Frombork – Braniewo – Kaliningrad – Mierzeja Kurońska – Kłajpeda
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Wycieczka rowerowa Gdańsk – Malbork – Elbląg – Kadyny – Frombork – Braniewo – Kaliningrad – Mierzeja Kurońska – Kłajpeda

2019-12-23T15:36:58+00:00
Ilość dni: 9 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wycieczka rowerowa Gdańsk, Kaliningrad,Mierzeja Kurońska, Kłajpeda

Wycieczka Rowerowa Mierzeja Kurońska Wycieczka rowerowa   busem 7 osób +  1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób
Wycieczka rowerowa Gdańsk, Kaliningrad,Mierzeja Kurońska, Kłajpeda Wycieczka rowerowa   busem 7 osób +  1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób

Podróż przez dawne Prusy Wschodnie.Warmia Sambia i Mierzeja Kurońska do Kłajpedy

Na trasie rowerowej można odkryć trzech różnych krajach: Polska, Kaliningradu i Litwy. Posiada: dawne hanzeatyckie miasto Gdańska, Malborka z największego ceglanego zamku w Europie, Elbląg , miasto Mikołaja Kopernika we Fromborku, Królewca, gdzie można natknąć się na torach niemieckiego filozofa Immanuela Kanta, Kłajpedzie ze słynną Cute Little Anny i więcej. Czyżbyśmy wzbudził zainteresowanie? Przyjdź i przekonaj się sam o wyjątkowości trasie. około 250 km na rowerze Wycieczka rowerowa  ma charakter łatwy. Praktycznie każdy jest w stanie sobie poradzić. Na trasie towarzyszy nam bus wspierający, który wozi nasze bagaże a kierowca zawsze może podwieźć osobę mającą słabszy dzień.Malbork wokół częściowo płaski (teren jest poniżej poziomu morza), częściowo pagórkowaty (wysokość Elbląga), większość ulic bocznych. mieszkanie na Mierzei Kurońskiej i wybrzeża Morza Bałtyckiego, Drogi / utwardzonych szlaków rowerowych.

Wycieczka Rowerowa Mierzeja Kurońska
Mierzeja Kurońska Wycieczka rowerowa
Wycieczka rowerowa Gdańsk, Kaliningrad,Mierzeja Kurońska, Kłajpeda

Wycieczka Rowerowa Mierzeja Kurońska Wycieczka rowerowa   busem 7 osób +  1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób
Wycieczka rowerowa Gdańsk, Kaliningrad,Mierzeja Kurońska, Kłajpeda Wycieczka rowerowa   busem 7 osób +  1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób

1. DZIEŃ
Gdańsk- Sopot  – Gdynia Polska
Wyjazd z miejsca zbiórki  przyjazd do Gdańska i spotkanie z przewodnikiem . Następnie zwiedzanie  Gdańsk, trasa zwiedzania rozpocznie się przy Bramie Wyżynnej. Dalej zagłębimy się w gdańską Starówkę zwiedzając między innymi: Złotą Bramę, ul. Długi Targ ze znaną wszystkim Fontanną Neptuna, Ratusz Główny, Dwór Artura, Długie Pobrzeże, a także Centralne Muzeum Morskie w Żurawiu – zabytkowym dźwigu portowym. Przejdziemy również najpiękniejszą ulicą Starówki: ul. Mariacką oraz wejdziemy na wieżę jednej z największych gotyckich świątyń Europy – Kościoła Mariackiego Sopot, ul. Bohaterów Monte Casino – główny deptak nadmorskiego uzdrowiska, potocznie zwany Monciakiem. Jest on zamknięty dla ruchu drogowego. Po obu jego stronach znajdują się liczne kamienice z przełomu XIX i XX wieku, w których znajdują się puby, kawiarnie, restauracje. Na przedłużeniu ul. Monte Cassino znajduje się sopockie Molo, które jest najdłuższym molem w Europie.
Gdynia, zwiedzimy polski niszczyciel ORP Błyskawica oraz najsłynniejszy polski żaglowiec – Dar Pomorza. Niezapomnianych wrażeń z głębi mórz i oceanów dostarczy uczestnikom Akwarium Gdyńskie.. Nocleg w hotelu klasy średniej w Gdańsku  i kolacja .
2. DZIEŃ
Malbork: Najmocniejszy średniowieczna twierdza w Europie – Polska
Po śniadaniu jedziemy pociągiem do Malborka / Malborka, gdzie zwiedzimy średniowieczną twierdzę w Europie, Zamek krzyżacki jest nieuchronne. W godzinach południowych, pierwsza trasa rowerowa do Malborka zrobić (proste trasy dla jazdy na rowerze), a następnie transfer autobusem do Elbląga. . Nocleg i kolacja w hotelu średniej klasy w Elbląg  (rower około 37 km, bus około 80 km) Indywidualnie: (rower około 55 km, bus 60 km)
3. DZIEŃ
Zalew Wiślany
Po śniadaniu, Elbląg- Kadyny – Frombork– Braniewo na zwiedzanie – miasta z ponad 777-letnią tradycją, największy „poligon archeologiczny” w Europie, zwiedzanie Starego Miasta: Brama Targowa XIV wiek, Centrum Sztuki Galeria EL – były kościół podominikański z XII wieku, pięknie odrestaurowane kamieniczki, Bulwar Zygmunta Augusta wzdłóż rzeki Elbląg., wycieczka rowerowa rozpoczniemy od  Elbląga następnie od wędrówki po wyżynie Elbląskiej, po drodze zobaczymy 1000-letni Dąb Bażyńskiego, ruiny franciszkańskiego klasztoru. Po dobrej godzinie spaceru ukaże nam się piękny widok na Zalew Wiślany. Będziemy jechać pagórkowatą trasą przy Zalewie Wiślanym przez: Janówek, Tolkmicko, Święty Kamień, Frombork do Braniewa. We Fromborku zwiedzimy Wzgórze Katedralne, gdzie w północno-zachodniej wieży zamieszkiwał i pracował Mikołaj Kopernik i wyruszymy przepiękną, bogatą w różnorodne krajobrazy trasę rowerową prowadzącą pasem wzdłuż Zalewu Wiślanego. Po drodze będziemy przejeżdżać przez piękną osadę rybacką- Nowa Pasłęka w której zachowała się stara oryginalna zabudowa. Po drodze miniemy florystyczny rezerwat przyrody „Cielętnik”. Na uwagę zasługują tu skupiska leśne, które tworzą głównie dęby, lipy i brzozy Przejazd rowerami do Braniewa   do Hotelu Warmia *** Spa relaks   basen z hydromasażem , dziką rzeką , wodospadem, jacuzzi, grota solna, sauna fińska, łaźnia parowa , siłownia oraz solarium obiadokolacja gril  imprezka integracyjna przy muzyce mechanicznej nocleg.
4. DZIEŃ
wycieczka do przeszłości – Rosja *
Ten dzień jest na nas, na wycieczkę do Kaliningradu / Königsberg (Rosja). Autobusem dostać się do Królewca, gdzie spodziewamy się przewodnikiem. Program obejmuje również obiad jest (tylko z przewodnikiem). Nocleg w Bałtyku Cranz / Zelenograd lub w Kaliningradzie. (Szyny o 120 km lub 80 km, radfreier dzień)

* Uwaga: Zwracamy uwagę, że paszport i wizy są wymagane do rosyjskiej części podróży. Wniosek wizowy wypełniamy za klienta.
5. DZIEŃ
Największa kopalnia bursztynu w świecie – Rosja
Po śniadaniu bierzemy piękną przejażdżkę rowerem przez cieniste aleje w Sambii z krótkim przystanku w Jantarnym / Palmicken i tam będzie znaleźć bardzo ciekawą wydobycie bursztynu w Jantarnym (największy na świecie) krótkie. Dzień opuszczamy się na spacer po słynnym nadmorskim Swietlogorski / szum harmonijny końcowego. Kolacja i nocleg w dniu 4 Dzień. (bus około 50 km, jazda na rowerze 40 km).
6. DZIEŃ
Mierzeja Kurońska – raj – Rosja / Litwa
Nasza trasa rowerowa prowadzi nas przez rosyjską część Mierzei Kurońskiej. Kolarstwo na wąskiej drodze asfaltowej, dochodzimy najpierw do pierwszego ptaka obserwatorium na świecie (Rybacznoje), gdzie ciekawe muzeum i ogromne instalacje pułapki można odwiedzać. Do miliona ptaków każdego roku migrują tutaj. Po południu jedziemy na rosyjskiej części Mierzei Kurońskiej wzdłuż i odwiedzić kilka wydmy i plaża są przerwy w tym dniu. Późnym popołudniem przekroczymy granicę rosyjsko-litewski i cykl do Nidy (4 km od granicy). Kolacja i nocleg w Nida / Litwa.
(Ok. 50 km)
7. DZIEŃ
Mierzeja Kurońska – Litwa
Zaraz po śniadaniu przejazd do letniego domu Tomasza Manna (obecnie muzeum). Po wycieczce (zwiedzanie) cyklu my się z najwyższej wydmy Mierzei i stamtąd podziwiać Morze Bałtyckie i Zalew Kuroński. Po południu jest czas wolny i nocleg w dniu . ( o 15 km).
8. DZIEŃ
Mierzeja Kurońska i Memel – Litwa
Na jednej z najpiękniejszych tras rowerowych w Europie Wschodniej, możemy osiągnąć – przez cały litewskiej części Mierzei Kurońskiej – kolarstwo Kłajpeda / Memel. Pozycji do Juodokrante / Schwarzort robimy kres odwiedzić dziwaczne rzeźby litewskich legend na tzw czarownice . Późnym popołudniem cieszymy pieszą wycieczkę z przewodnikiem przez starego miasta w Kłajpedzie. Nocleg w Kłajpedzie. ( o 60 km).
9. DZIEŃ
Polska
Śniadanie i przyjazd do miejsca zbiórki
ŚWIADCZENIA :
8 noclegów ze śniadaniem w pokoju dwuosobowym / prysznic / WC w pensjonatach, Hotelach ***
Transport busem zgodnie z programem
Przewóz bagażu na wycieczkę rowerową
ubezpieczenie NNW i KL
DODATKOWO PŁATNE :
wyżywienie  obiadokolacje
opieka przewodnika rowerowego
lokalnego przewodnika w Rosji oraz na Litwie
Wypożyczalnia rowerów / Bag Opakowanie: 6-biegowa męskie rowery bez wycofania lub
Koła Panie z 7-biegową coaster lub rower elektryczny
bilety wstępu do miejsc zwiedzanych
Składkę na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny – 10 PLN
pakiet do realizacji programu 120 EUR (rezerwacje i wstępy do zwiedzanych obiektów, usługi przewodnickie, bilety komunikacji miejskiej, przeprawy promowe w Mierzei Kurońskiej, zestaw słuchawkowy Tour Guide) płatny obligatoryjnie pilotowi wycieczki
Dopłata do pokoju 1-os. 500 zł za każdy dzień
Dopłata do e wizy rosyjskiej turystycznej  50 zł

 

Pensjonaty/hotele
2990

Wycieczka Rowerowa Mierzeja Kurońska Wycieczka rowerowa   busem 7 osób +  1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób

Mierzeja Kurońska Wycieczka rowerowa Wycieczka rowerowa   busem 7 osób +  1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób

Wycieczka rowerowa Gdańsk, Kaliningrad,Mierzeja Kurońska, Kłajpeda Wycieczka rowerowa   busem 7 osób +  1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób

W przypadku pobytu na terytorium Königsberg, Rosja wymagane są paszport i wiza. Paszport musi być ważny co najmniej 6 miesięcy po podróży.

KALININGRAD WYCIECZKA WIZY:
30 dni przed wyjazdem należy dostarczyć do Biura Podróży VARIUSTUR dokumenty niezbędne do uzyskania wizy:
1) prawidłowo wypełniony, wydrukowany i podpisany osobiście wniosek wizowy  pomagamy wypełniać
2) 1 zdjęcie (zgodne z wymogami Ambasady Federacji Rosyjskiej dostępnymi na stronie www.rusemb.pl – wymiar 3,5 x 4,5 cm, biometryczne – twarz na wprost, kolorowe, na białym tle, nie starsze niż 6 miesięcy)
3) paszport ważny minimum pół roku od zakończenia ważności wizy, posiadający minimum 2 wolne strony.

Wjazd do Federacji Rosyjskiej, Obwodu Kaliningradzkiego, Kaliningradu na podstawie paszportu oraz wizy.
Wymagany paszport ważny minimum 6 miesięcy po powrocie do Polski.
Czas na wyrobienie e-wizy do 7 dni roboczych

W celu wyrobienia wizy potrzebujemy:
– skan paszportu lub fotografia (strona ze zdjęciem)
– adres zamieszkania
– nazwę firmy, stanowisko, adres, numer telefonu w której jest zatrudnienie
– aktualne zdjęcie o wymiarach 3,5 cm x 4,5 cm
(twarz na zdjęciu powinna mieć co najmniej 60% powierzchni zajmującej zdjęcie)
– numer telefonu kontaktowego oraz adres e-mail

Wszystkie formalności załatwisz poprzez e-mail.

TERMINY WYCIECZEK

Do uzgodnienia z grupą klientów .


Wycieczka Rowerowa Mierzeja Kurońska Wycieczka rowerowa   busem 7 osób +  1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób
Wycieczka rowerowa Gdańsk, Kaliningrad,Mierzeja Kurońska, Kłajpeda Wycieczka rowerowa   busem 7 osób +  1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób

UWAGA !
Program i jego poszczególne elementy mogą ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe oraz kondycyjne uczestników.
– W przypadku noclegów na campingach  bardzo proszę o zabranie   namiotów , karimaty oraz  śpiwory trzeba zabrać swoje.
– Długość dziennych odcinków podawana jest orientacyjnie i może ulec zmianie w zależności od tego gdzie będą noclegi, zwłaszcza w przypadku pensjonatów i hoteli.
– Nocleg dla osób wybierających opcję „pensjonaty” może być zorganizowany w 3* hotelach, pensjonatach lub gospodarstwach agroturystycznych, w zależności od dostępności miejsc.
– Ze względu na rezerwację noclegów w różnych miejscach trasa może ulec niewielkim zmianom. Dołożymy wszelkich starań aby były one jak najmniejsze.
– Podane ceny dotyczą wyjazdu z i powrotu do Elbląga  Przy grupie min. 4 osób możliwy jest przejazd z innych miast, który wyceniany jest indywidualnie.

TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY :

W związku z nowelizacją Ustawy o usługach turystycznych  każdy organizator w brzmieniu od 26.11.2016 – art. 10f ust. 3 z dniem 26 listopada 2016 r. do cen imprez organizowanych i sprzedawanych przez B.P. VARIUSTUR doliczana będzie składka, którą biuro będzie w całości odprowadzać na TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY.
TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY to tzw. II filar zabezpieczenia finansowego organizatorów turystyki i pośredników turystycznych. Celem utworzenia TURYSTYCZNEGO FUNDUSZU GWARANCYJNEGO jest zapewnienie środków na pokrycie kosztów powrotu do kraju oraz zwrot wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utracą płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność.

Składki są zależne od miejsca docelowego imprezy i typu transportu i zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki są to następujące kwoty:

  1. 15 PLN/os – za imprezy samolotowe czarterowe za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską
  2. 13 PLN/os – za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
  3. 10 PLN/os – za imprezy autokarowe i oparte o loty rejsowe w Europie za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską

Znowelizowane fragmenty Ustawy o usługach turystycznych są widoczne w Dzienniku Ustaw pod linkiem: http://dziennikustaw.gov.pl/du/2016/1334/1

Rozporządzenie Ministra Sportu i Turystyki z dnia 21 listopada 2016 r. w sprawie wysokości składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny


Wycieczka Rowerowa Mierzeja Kurońska Wycieczka rowerowa   busem 7 osób +  1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób
Mierzeja Kurońska Wycieczka rowerowa Wycieczka rowerowa   busem 7 osób +  1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób
Wycieczka rowerowa Gdańsk, Kaliningrad,Mierzeja Kurońska, Kłajpeda Wycieczka rowerowa   busem 7 osób +  1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób

Mierzeja Kurońska

 Mierzeja Kurońska  Białystok, Mierzeja Kurońska  Bydgoszcz, Mierzeja Kurońska Elbląg,  Mierzeja Kurońska Gdańsk, Mierzeja Kurońska Katowice,  Mierzeja Kurońska Kielce,  Mierzeja Kurońska Kraków,  Mierzeja Kurońska Lublin,  Mierzeja Kurońska Łódź, Mierzeja Kurońska Olsztyn,  Mierzeja Kurońska Frombork ,Mierzeja Kurońska Poznań,  Mierzeja Kurońska Rzeszów, Mierzeja Kurońska Szczecin, Mierzeja Kurońska  Warszawa,  Mierzeja Kurońska Wrocław , Mierzeja Kurońska Stegna , Mierzeja Kurońska Krynica Morska , Mierzeja Kurońska Sztutowo, Mierzeja Kurońska Gdynia , Mierzeja Kurońska Sopot , Mierzeja Kurońska Trójmiasto, Mierzeja Kurońska Malbork,  Mierzeja Kurońska Kwidzyn, Mierzeja Kurońska  Mikołajki , Mierzeja Kurońska Ostróda, Mierzeja Kurońska Buczyniec, Mierzeja Kurońska Iława,  Warszawa, Mierzeja Kurońska  Zakopane , Mierzeja Kurońska Orneta , Mierzeja Kurońska Lidzbark Warmiński , Mierzeja Kurońska Giżycko, Mierzeja Kurońska Braniewo, Mierzeja Kurońska  Szczecin,  Mierzeja Kurońska Berlin, Mierzeja Kurońska  Łódź,  Mierzeja Kurońska Tomaszów Mazowiecki,   Mierzeja Kurońska Mrągowo,  Mierzeja Kurońska Ełk,Mierzeja Kurońska   Mława, Mierzeja Kurońska  Ciechanów,  Wycieczka do  Kaliningrad KRÓLEWIEC – KöNIGSBERG – KALININGRAD Płock,  Wycieczka do  Kaliningrad KRÓLEWIEC – KöNIGSBERG – KALININGRAD Grudziądz,  Wycieczka do Swietłogorska, wycieczka do Jantarnyja, wycieczka do Kaliningradu Bydgoszcz,  Wycieczka do  Kaliningrad KRÓLEWIEC – KöNIGSBERG – KALININGRAD Toruń,  Wycieczka do  Kaliningrad KRÓLEWIEC – KöNIGSBERG – KALININGRAD Łeba,  Wycieczka do  Kaliningrad KRÓLEWIEC – KöNIGSBERG – KALININGRAD Szymbark,  Wycieczka do  Kaliningrad KRÓLEWIEC – KöNIGSBERG – KALININGRAD Pasłek, Wycieczka do Swietłogorska, wycieczka do Jantarnyja, wycieczka do Kaliningradu

Mierzeja Kurońska WYCIECZKA DO SWIETŁOGORSKA – JANTARNYJ – KALININGRAD

Mierzeja Kurońska Wycieczka do Swietłogorska, wycieczka do Jantarnyja, wycieczka do Kaliningradu

Mierzeja Kurońska WYCIECZKA DO SWIETŁOGORSKA – JANTARNYJ – KALININGRAD

Mierzeja Kurońska Wycieczka do Swietłogorska, wycieczka do Jantarnyja, wycieczka do Kaliningradu

Mierzeja Kurońska

Znajdź nas na Facebooku!

Drogi Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Co to są dane osobowe oraz jakie dane przetwarzamy?

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Administratorem Państwa danych osobowych jest:
P.H.U. VARIUS BOGDAN UHRYN BIURO PODRÓŻY VARIUSTUR
ul. 1 Maja 14
82-300 Elbląg
Numer NIP: 578-012-71-72

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

Państwa dane osobowe pozyskane w związku z zawarciem umowy/wypełnionym formularzem jak i w trakcie wykonania umowy, będą przetwarzane w następujących celach:

  • realizacjiusług turystycznych
  • prowadzenia działań marketingowych
  • rozpatrywanie wniosków.

Okres przetwarzania Państwa danych osobowych jest uzależniony od celu w jakim dane są przetwarzane.

Komu możemy przekazać dane?

Państwa dane mogą być przekazane podmiotom przetwarzającym dane w związku ze zleconymi przez nas usługami, do Touroperatorów, którzy będą realizować rezerwacje o oraz podmiotom lub organom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Państwa dane mogą być przekazane również do państw trzecich na potrzeby realizacji umowy.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Zgoda jest niezależna od czasu w jakim Państwo korzystacie z usług, obowiązuje do jej odwołania. Udzielenie zgód oznacza możliwość otrzymywania dostosowanych do Państwa potrzeb informacji marketingowych i ofert dotyczących produktów i świadczonych usług na podany adres e-mail lub numer telefonu, jak również uprawnia do kontaktów telefonicznych.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

Każde przetwarzanie Państwa danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów lub do podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy. Dodatkowo podstawą prawną jest niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze oraz niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora np. takich jak udzielenie odpowiedzi na Państwa pisma i wnioski.

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym zapisywanych w plikach cookies, również po rozpoczęciu obowiązywania RODO (czyli po 25 maja 2018 roku).

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i można ją wycofać w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.