Wycieczka rowerowa Mazury i Polska północno-wschodnia

/Wycieczka rowerowa Mazury i Polska północno-wschodnia
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Wycieczka rowerowa Mazury i Polska północno-wschodnia

2019-03-27T10:50:25+00:00
Ilość dni: 11 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Wycieczka rowerowa Mazury i Polska północno-wschodnia

Wycieczka rowerowa Mazury

Wycieczka rowerowa Mazury i Polska północno-wschodnia busem 7 osób +  1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób Polska

Wycieczka rowerowa   busem 7 osób +  1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób Polska –

Wycieczka rowerowa   busem 7 osób +  1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób Polska –   Polska  Wycieczka rowerowa Wycieczka rowerowa

Wycieczka rowerowa Mazury i Polska północno-wschodnia busem 7 osób +  1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób Polska Wycieczka rowerowa Mazury

1. DZIEŃ
Białowieża
Wyjazd z miejsca zbiórki. Dojazd (obiad w drodze na wycieczkę z przewodnikiem) do Grabarka zwiedzanie największego centrum pielgrzymek z Rosyjskiego Kościoła Prawosławnego w Polsce i na do Białowieży. Wyprawa rowerowa do Białowieży (tylko drogi leśne) (około 10 – 12 km)
2. DZIEŃ

Białowieski Park Narodowy
Wycieczka w ściśle chronionym obszarze ostatniej dziewiczej powierzchni leśnej w Europie, z lokalnym przewodnikiem, przejażdżkę rowerem do niezwykłego zoo w Białowieży. Wieczorem grill z muzyką akordeon. (O 30/6 km, na rowerze / odległości)
Wycieczka indywidualna: wycieczka piesza z przewodnikiem (ok. € 5, – od osoby) i wycieczkę rowerową przez Białowieskiego Parku Narodowego, z możliwością odwiedzenia żubrów pomieszczenia (około 40 km).
3. DZIEŃ

Rowerowa jazda przez ogrom lasu w dawnej wsi żydowska Narewce z wizytą do starego cmentarza. Popołudnie Spływ kajakowy na tej samej rzeki (około 2,5 godziny) i wycieczka do leśniczego z wizytą do domku bobra z lokalnym leśniczego. Transfer autobusem z powrotem do Białowieży (ok. 30km) Indywidualnie: Rowerem po Narewka lub można zrobić dzień wolny (ok. 30 – 50 km) ..
4. DZIEŃ

Wolny – *** Hotel „Białowieski” Wellness & Spa.
Ten dzień można dokonać od nastroju. Największym centrum odnowy biologicznej Spa w Białowieży oferuje wiele atrakcji turystycznych (w tym baseny, kryty i odkryty z podgrzewaną wodą, jacuzzi, masaż, sauna powietrza). Dodatkowe koszty aplikacji kosmetycznych jest wliczone. Zakwaterowanie w dniu 3 Dzień. Opcjonalne 5 osób lub można uczestniczyć w dzień na wycieczkę do * Białorusi. Bez dodatkowych kosztów, tylko koszt wizy na Białoruś: 50 euro za osobę. Pamiętaj, aby stwierdzić, że na wniosek indywidualnie. Jako przewodnikiem, jednak wizyta
Muzeum opcjonalnego lasu. (Ok. 63 km)

* Uwaga: Zwracamy uwagę, że paszport i wizy są wymagane do białoruskiej części podróży.
5. DZIEŃ

Białystok – serce Polski północno-wschodniej
Dziś będzie można cykl po transferze autobusem, Supraślu. Nie można odwiedzić Muzeum Ikon i dalej do Białegostoku, co pozwala na podjęcie w towarzystwie lidera turystycznej. Warto zobaczyć pałac Branickich z parków. . Nocleg w Białymstoku (ok. 30 km) indywidualne:. Jak na zewnątrz, ale zwiedzanie i zwiedzanie miasta na własną rękę (około 40 km)
6. DZIEŃ

Biebrza – Park Narodowy
Rano wybrać się na wędrówkę (około 3-4 godzin) z liderem w Biebrzańskim Parku Narodowym Reszta dnia jest na wypoczynek .. (Ra d: 20 km / Wycieczka około 8 km)
7. DZIEŃ

Mazury: Ełk / Ełk
Wycieczka rowerowa po Ełku, miejsce narodzin Siegfried Lenz. Treść wody (ok. 55 km) indywidualne:. Wycieczka rowerowa przez Jezior Elker i nocleg w pobliżu Ełku (ok. 63 km).
8. DZIEŃ

Ełk – Giżycko
Dzisiejsza wycieczka zabierze Cię obok kilku pięknych jezior na Stare Juchy i Wydminy (z przewodnikiem wizyta w kościele od 17 wieku) do Giżycka. (Ok. 68 km)
9. DZIEŃ

Giżycko – Reszel
Drogą morską (ok. 2 godziny), podejmują Dobski-jezioro, połączone z wizytą w „kormorany po Sztynorcie Island” /  (indywidualnie opcjonalnie). . Popołudnie rowerem do Gierłoży i krótkie trasy (trasa zwiedzania) z „Wilczego Szańca” i kontynuować autobusem do Reszla (ok. 30 km) indywidualne: Nocleg w Świętej Lipce.(Ok. 41 km)
10. DZIEŃ

Św. Koncert Lipka
Wycieczka rowerowa do Reszla z wspinaczki na wieżę zamku biskupiego i dalej rowerem do Świętej Lipka  z koncertu organowego zwiedzić barokowy kościół „Lipka” w 16 Wieku (z przewodnikiem). Następnie cykl z powrotem do Reszel / rycerza z powrotem (ok. 55 km) indywidualne:. Bike Ride nad do Świętej Lipce (ok. 40 km).
11. DZIEŃ

Śniadanie i wyjazd przejazd na miejsce zbiórki
ŚWIADCZENIA :

przejazd komfortowym  busem 7 osób +  1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób
Przewóz bagażu i rowerów w przystosowanej przyczepie rowerowej
zakwaterowanie  w hotelach ***, pokoje 2 – osobowe z łazienkami ze śniadaniami
zakwaterowanie na campingach
ubezpieczenie KL 10. 000 euro i NNW 10.000 zł
DODATKOWO PŁATNE :

napojów do obiadokolacji, wydatków osobistych.
opieka pilota przewodnika rowerowego
bilety wstępu do zwiedzanych obiektów
opłata za przewodnika lokalnego
itp.: napojów do obiadokolacji,
dopłata do pokoju jednoosobowego  1040,00 zł
obiadokolacje
składka na TFG 10 zł

Wycieczka rowerowa Mazury

Wycieczka rowerowa   busem 7 osób +  1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób Polska

Polska Wycieczka rowerowa busem 7 osób +  1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób

Campingi/namioty
1720
Pensjonaty/hotele
3199

UWAGA !
Program i jego poszczególne elementy mogą ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe oraz kondycyjne uczestników.
– W przypadku noclegów na campingach  bardzo proszę o zabranie   namiotów , karimaty oraz  śpiwory trzeba zabrać swoje.
– Długość dziennych odcinków podawana jest orientacyjnie i może ulec zmianie w zależności od tego gdzie będą noclegi, zwłaszcza w przypadku pensjonatów i hoteli.
– Nocleg dla osób wybierających opcję „pensjonaty” może być zorganizowany w 3* hotelach, pensjonatach lub gospodarstwach agroturystycznych, w zależności od dostępności miejsc.
– Ze względu na rezerwację noclegów w różnych miejscach trasa może ulec niewielkim zmianom. Dołożymy wszelkich starań aby były one jak najmniejsze.
– Podane ceny dotyczą wyjazdu z i powrotu do Elbląga  Przy grupie min. 4 osób możliwy jest przejazd z innych miast, który wyceniany jest indywidualnie.

TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY :

W związku z nowelizacją Ustawy o usługach turystycznych  każdy organizator w brzmieniu od 26.11.2016 – art. 10f ust. 3 z dniem 26 listopada 2016 r. do cen imprez organizowanych i sprzedawanych przez B.P. VARIUSTUR doliczana będzie składka, którą biuro będzie w całości odprowadzać na TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY.
TURYSTYCZNY FUNDUSZ GWARANCYJNY to tzw. II filar zabezpieczenia finansowego organizatorów turystyki i pośredników turystycznych. Celem utworzenia TURYSTYCZNEGO FUNDUSZU GWARANCYJNEGO jest zapewnienie środków na pokrycie kosztów powrotu do kraju oraz zwrot wpłat za niezrealizowane i przerwane imprezy turystyczne dla klientów biur podróży, które utracą płynność finansową i ogłoszą niewypłacalność.

Składki są zależne od miejsca docelowego imprezy i typu transportu i zgodnie z Rozporządzeniem Ministra Sportu i Turystyki są to następujące kwoty:

  1. 15 PLN/os – za imprezy samolotowe czarterowe za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską
  2. 13 PLN/os – za imprezy nieczarterowe realizowane poza Europę
  3. 10 PLN/os – za imprezy autokarowe i oparte o loty rejsowe w Europie za wyjątkiem krajów mających granicę lądową z Polską

Znowelizowane fragmenty Ustawy o usługach turystycznych są widoczne w Dzienniku Ustaw pod linkiem: http://dziennikustaw.gov.pl/du/2016/1334/1

Rozporządzenie Ministra Sportu i Turystyki z dnia 21 listopada 2016 r. w sprawie wysokości składki na Turystyczny Fundusz Gwarancyjny

Wycieczka rowerowa Mazury

Wycieczka rowerowa Mazury i Polska północno-wschodnia busem 7 osób +  1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób Polska Wycieczka rowerowa Mazury

Wycieczka rowerowa   busem 7 osób +  1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób Polska –

Wycieczka rowerowa   busem 7 osób +  1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób Polska –   Polska  Wycieczka rowerowa Wycieczka rowerowa

Wycieczka rowerowa Mazury i Polska północno-wschodnia busem 7 osób +  1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób Polska

Znajdź nas na Facebooku!

Nasz profil w Google+

Drogi Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Co to są dane osobowe oraz jakie dane przetwarzamy?

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Administratorem Państwa danych osobowych jest:
P.H.U. VARIUS BOGDAN UHRYN BIURO PODRÓŻY VARIUSTUR
ul. 1 Maja 14
82-300 Elbląg
Numer NIP: 578-012-71-72

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

Państwa dane osobowe pozyskane w związku z zawarciem umowy/wypełnionym formularzem jak i w trakcie wykonania umowy, będą przetwarzane w następujących celach:

  • realizacjiusług turystycznych
  • prowadzenia działań marketingowych
  • rozpatrywanie wniosków.

Okres przetwarzania Państwa danych osobowych jest uzależniony od celu w jakim dane są przetwarzane.

Komu możemy przekazać dane?

Państwa dane mogą być przekazane podmiotom przetwarzającym dane w związku ze zleconymi przez nas usługami, do Touroperatorów, którzy będą realizować rezerwacje o oraz podmiotom lub organom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Państwa dane mogą być przekazane również do państw trzecich na potrzeby realizacji umowy.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Zgoda jest niezależna od czasu w jakim Państwo korzystacie z usług, obowiązuje do jej odwołania. Udzielenie zgód oznacza możliwość otrzymywania dostosowanych do Państwa potrzeb informacji marketingowych i ofert dotyczących produktów i świadczonych usług na podany adres e-mail lub numer telefonu, jak również uprawnia do kontaktów telefonicznych.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

Każde przetwarzanie Państwa danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów lub do podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy. Dodatkowo podstawą prawną jest niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze oraz niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora np. takich jak udzielenie odpowiedzi na Państwa pisma i wnioski.

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym zapisywanych w plikach cookies, również po rozpoczęciu obowiązywania RODO (czyli po 25 maja 2018 roku).

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i można ją wycofać w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.