Wycieczka rowerowa pętla Mazurska Mrągowo

/Wycieczka rowerowa pętla Mazurska Mrągowo
logo[1] 55 239 43 35
biuro@variustur.pl

Wycieczka rowerowa pętla Mazurska Mrągowo

2019-08-17T13:30:55+00:00
Ilość dni: 9 DNI. Termin do uzgodnienia. Wyślij zapytanie: biuro@variustur.pl

Znany również jako „krainy tysiąca jezior” – Mazur. Charakterystyczne dla tych obszarach wzgórza i potężny ciemne lasy, pokrywające 30% Mazur. Przede wszystkim, jeziora ukształtowały oblicze Mazur. Największy nazywa Śniardwy / Spirdingsee i wynosi 110 kilometrów kwadratowych, morze Mazurskie. W sumie, Mazury to raj dla rowerzystów, wędkarzy, kajakarzy i żeglarzy. Dowiedz się atmosferą Masurische z pierwszej ręki! około 420 km na rowerze Wyjazd jest łatwy, jedyna jego trudność to fakt podróżowania z sakwami, no i nieprzewidywalna pogoda oraz wiatr. Na tym wyjeździe praktycznie każdy jest w stanie sobie poradzić. Dystanse dzienne nie są straszne, a i przewyższenia są do zaakceptowania. Także jest wycieczka rowerowa z pięknym krajobrazem, na której każdy powinien sobie poradzić. Jest to bardzo dobry wstęp do tych trudniejszych wycieczek. Jednak trzeba pamiętać, że nawet do łatwej wycieczki należy się przygotować kondycyjnie. Wycieczka rowerowa pętla Mazurska Mrągowo 9 dni

Mrągowo Wycieczka rowerowa

Wycieczka rowerowa pętla Mazurska Mrągowo 9 dni Wycieczka rowerowa busem 7 osób + 1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób

Mrągowo Wycieczka rowerowa Wycieczka rowerowa busem 7 osób + 1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób

1. DZIEŃ
Wyjazd z miejsca zbiórki przyjazd do Giżycka. Zakwaterowanie w hotelu, ośrodki wypoczynkowe, Campingi/namioty. Obiadokolacja – impreza integracyjna z ogniskiem. Nocleg w Giżycku.
2. DZIEŃ
Puszcza Borecka – Gołdap

Śniadanie. Pierwsza trasa rowerowa prowadzi w kierunku północnym. W sercu Puszczy Boreckiej można zobaczyć hodowlę żubrów. Późnym wieczorem docieracie Państwo do mazurskiego kurortu – Gołdapi. Jest tu ośrodek sanatoryjny z pijalnią wód leczniczych i tężniami solankowymi. obiadokolacja. Nocleg w Gołdapi. Trasa rowerowa ok. 67 km.
3. DZIEŃ
Stańczyki

Śniadanie. Całodniowa wycieczka rowerowa  w kierunku wschodnim przebiegająca wzdłuż znanej Puszczy Rominckiej. Celem wyprawy są imponujące wiadukty zbudowane jako część pruskiej linii kolejowej przebiegającej w kierunku północnym. Nocleg w Gołdapi. Trasa rowerowa ok. 62 km.
4. DZIEŃ
Mazurska Piramida

Śniadanie. Dzisiejsza trasa przebiega wzdłuż granicy polsko-rosyjskiej przez liczne wioski Mazur północnych. W pobliżu miejscowości Rapa oglądacie Państwo grobowiec rodziny Fahrenheit, zbudowany w formie piramidy. Nocleg w miejscowości Jeziorowskie lub w Węgorzewie. Trasa rowerowa ok. 66 km.
5. DZIEŃ
Kwatera Hitlera w Gierłoży

Śniadanie. W czasie dzisiejszej wycieczki zwiedzacie byłą posiadłość rodziny von Lehndorff w Sztynorcie, kwaterę Hitlera w Gierłoży i park miniatur. Malownicza trasa z widokiem na jeziora Dargin, Mamry i Łabap wiedzie do Kętrzyna. Trasa rowerowa ok. 52 km.
6. DZIEŃ
Kętrzyn – Mrągowo

Śniadanie. Dzisiaj odwiedzacie Państwo miasteczko Reszel, gdzie można zwiedzić zamek biskupów warmińskich. Po około 6 km w Świętej Lipce możliwość zwiedzenia znanej bazyliki Nawiedzenia Najświętszej Marii Panny oraz wysłuchanie krótkiego koncertu organowego, w czasie którego obserwuje się ruchome figury aniołów i świętych. Późnym popołudniem docieramy do Mrągowa, gdzie czeka na Państwa następny hotel. Nocleg w Mrągowie. Trasa rowerowa ok. 52 km.
7. DZIEŃ
Mrągowo – Krutyń

Śniadanie. Etap dzisiejszy jest nieco krótszy i prowadzi przez Mazurski Park Krajobrazowy do wsi Krutyni, malowniczo położonej nad rzeką Krutynią. Po drodze polecamy zwiedzić farmę jeleniowatych PAN w Kosewie. Po zakwaterowaniu w hotelu proponujemy malowniczy spływ kajakowy Krutynią. Nocleg w Krutyni. Trasa rowerowa ok. 35 km. Spływ kajakowy ok. 11 km.
8. DZIEŃ
Krutyń – Mikołajki

Po śniadaniu na rowerach udajecie się przez kolejne mazurskie miasteczko Ruciane Nida do Popielna, gdzie można zwiedzić ciekawe muzeum przyrodnicze. W okolicy Rucianego Nidy będzie okazja zobaczyć jak funkcjonuje śluza a także spotkać żyjące na wolności tarpany (koniki polskie). Po drodze do Mikołajek czeka Państwa jeszcze jedna atrakcja – przeprawa (jedynym na Mazurach) promem przez Jezioro Bełdany. Nocleg w Mikołajkach obiadokolacja lub okolicy. Trasa rowerowa ok. 50 km.
9. DZIEŃ
Mikołajki – Giżycko

Śniadanie. Tego dnia można zaplanować wyprawę rowerową Trasa rowerowa ok. 40 km. ub 3 godzinny rejs statkiem Żeglugi Mazurskiej z Mikołajek do Giżycka. W Giżycku jesteśmy wczesnym popołudniem. Po zwiedzeniu miasteczka wyjazd i powrót do miejsca zbiórki.

Przejazd na rowerach około 420 km

ŚWIADCZENIA:
– zakwaterowanie 8 noclegów ze śniadaniami w hotelach/pensjonatach; pokoje z łazienką i prysznicem

– wyżywienie śniadania i obiadokolacje
– transport minibusem 7 osób + 1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób
– przewóz bagaży na całej trasie oraz rowerów
– opieka pilota przewodnika rowerowego
– w razie sytuacji kryzysowych do dyspozycji gości minibus
– ubezpieczenie NNW i KL

DODATKOWO PŁATNE:
– Dopłata do pokoju jednoosobowego – 450 zł
– Wypożyczenie roweru z sakwą na całą wycieczkę – 200,00 zł
– bilety wstępu do miejsc zwiedzanych
– taksę klimatyczną

Wycieczka rowerowa pętla Mazurska Mrągowo 9 dni Wycieczka rowerowa busem 7 osób + 1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób

Mrągowo Wycieczka rowerowa Wycieczka rowerowa busem 7 osób + 1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób

Campingi / namioty
1520
Pensjonaty / ośrodki wypoczynkowe, hotele
3760

Wycieczka rowerowa pętla Mazurska Mrągowo 9 dni

Mrągowo Wycieczka rowerowa

 

Wycieczka rowerowa pętla Mazurska Mrągowo 9 dni Wycieczka rowerowa busem 7 osób + 1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób

Mrągowo Wycieczka rowerowa Wycieczka rowerowa busem 7 osób + 1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób

UWAGA

Program i jego poszczególne elementy mogą ulec zmianie ze względu na warunki pogodowe oraz kondycyjne uczestników.
– W przypadku noclegów na campingach bardzo proszę o zabranie swoich namiotów, karimat oraz śpiworach.
– Długość dziennych odcinków podawana jest orientacyjnie i może ulec zmianie w zależności od tego gdzie będą noclegi, zwłaszcza w przypadku pensjonatów i hoteli.
– Nocleg dla osób wybierających opcję „pensjonaty” może być zorganizowany w 3* hotelach, pensjonatach lub gospodarstwach agroturystycznych, w zależności od dostępności miejsc.
– Ze względu na rezerwację noclegów w różnych miejscach trasa może ulec niewielkim zmianom. Dołożymy wszelkich starań aby były one jak najmniejsze.
– Podane ceny dotyczą wyjazdu z i powrotu do Elbląga. Przy grupie min. 4 osób możliwy jest przejazd z innych miast, który wyceniany jest indywidualnie.

Wycieczka rowerowa pętla Mazurska 9 dni Mrągowo Wycieczka rowerowa   busem 7 osób +  1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób

Mrągowo Wycieczka rowerowa   busem 7 osób +  1 przewodnik rowerowy + 1 kierowca = 9 osób

Znajdź nas na Facebooku!

Nasz profil w Google+

Drogi Użytkowniku,

25 maja 2018 roku zaczęło obowiązywać Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako „RODO”, „ORODO”, „GDPR” lub „Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych”). W związku z tym chcielibyśmy poinformować o przetwarzaniu Państwa danych oraz zasadach, na jakich będzie się to odbywało po dniu 25 maja 2018 roku.

Co to są dane osobowe oraz jakie dane przetwarzamy?

Dane osobowe to każda informacja dotyczącą osoby fizycznej pozwalającą na określenie w sposób pośredni lub bezpośredni tożsamość tej osoby. Dane te są zbierane w ramach korzystania przez Ciebie ze stron internetowych, serwisów, w tym zapisywanych w plikach cookies. Przetwarzanie danych osobowych to operacje wykonywane na danych osobowych, a zwłaszcza zbieranie, utrwalanie, przechowywanie, opracowywanie, zmienianie, udostępnianie i usuwanie danych. Pozyskujemy następujące kategorie Państwa danych osobowych jak; dane teleadresowe oraz preferencje.

Administratorem Państwa danych osobowych jest:
P.H.U. VARIUS BOGDAN UHRYN BIURO PODRÓŻY VARIUSTUR
ul. 1 Maja 14
82-300 Elbląg
Numer NIP: 578-012-71-72

Dlaczego chcemy przetwarzać dane?

Państwa dane osobowe pozyskane w związku z zawarciem umowy/wypełnionym formularzem jak i w trakcie wykonania umowy, będą przetwarzane w następujących celach:

  • realizacjiusług turystycznych
  • prowadzenia działań marketingowych
  • rozpatrywanie wniosków.

Okres przetwarzania Państwa danych osobowych jest uzależniony od celu w jakim dane są przetwarzane.

Komu możemy przekazać dane?

Państwa dane mogą być przekazane podmiotom przetwarzającym dane w związku ze zleconymi przez nas usługami, do Touroperatorów, którzy będą realizować rezerwacje o oraz podmiotom lub organom uprawnionym na podstawie przepisów prawa. Państwa dane mogą być przekazane również do państw trzecich na potrzeby realizacji umowy.

Jakie mają Państwo prawa w stosunku do swoich danych?

Mają Państwo prawo do żądania dostępu do danych, sprostowania, przeniesienia, usunięcia lub ograniczenia ich przetwarzania. Mają Państwo prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania Państwa danych, którego dokonano na podstawie udzielonej zgody przed jej cofnięciem. Zgoda jest niezależna od czasu w jakim Państwo korzystacie z usług, obowiązuje do jej odwołania. Udzielenie zgód oznacza możliwość otrzymywania dostosowanych do Państwa potrzeb informacji marketingowych i ofert dotyczących produktów i świadczonych usług na podany adres e-mail lub numer telefonu, jak również uprawnia do kontaktów telefonicznych.

Jakie są podstawy prawne przetwarzania Państwa danych?

Każde przetwarzanie Państwa danych musi być oparte na właściwej, zgodnej z obowiązującymi przepisami, podstawie prawnej. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych w celu świadczenia usług jest niezbędność do wykonania umów lub do podjęcia działań na Państwa żądanie przed zawarciem umowy. Dodatkowo podstawą prawną jest niezbędność do wypełnienia obowiązku prawnego ciążącego na administratorze oraz niezbędność do celów wynikających z prawnie uzasadnionych interesów realizowanych przez administratora np. takich jak udzielenie odpowiedzi na Państwa pisma i wnioski.

W przypadku wątpliwości co do prawidłowości przetwarzania Państwa danych osobowych, mają Państwo prawo wniesiania skargi do organu nadzorczego.

W związku z powyższym, zgadzam się na przetwarzanie w celach marketingowych oraz celach analitycznych, moich danych osobowych zbieranych w ramach korzystania przeze mnie ze stron internetowych, serwisów i innych funkcjonalności, w tym zapisywanych w plikach cookies, również po rozpoczęciu obowiązywania RODO (czyli po 25 maja 2018 roku).

Podanie danych jest warunkiem zawarcia umowy, bez ich podania umowa nie może zostać zawarta.

Wyrażenie tej zgody jest dobrowolne i można ją wycofać w dowolnym momencie z tym, że wycofanie zgody nie będzie miało wpływu na zgodność z prawem przetwarzania na podstawie zgody, przed jej wycofaniem.

Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.